Nasze wybrane

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krwawa Mary
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1826
Rejestracja: 18 mar 2015, 12:28
Tytuł: Seta Żyleta
Miejscowość: Chełm / Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Nasze wybrane

Post autor: Krwawa Mary »

Hej kochani! Słuchajcie tak popatrzyłam po forum i tak wpadło mi na myśl, że mamy wydzielone konkretne frakcje na konkretne filmy - więc czemu by nie założyć jednego ogólnego tematu też? No to zakładam - piszcie co ostatnio oglądacie, do czego zawsze wracacie, co macie w planach podług kinematografii - może jakiś wspólny seans jakiegoś filmu? :)
Obrazek
Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13010
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Krwawa Mary pisze:Hej kochani! Słuchajcie tak popatrzyłam po forum i tak wpadło mi na myśl, że mamy wydzielone konkretne frakcje na konkretne filmy - więc czemu by nie założyć jednego ogólnego tematu też? No to zakładam - piszcie co ostatnio oglądacie, do czego zawsze wracacie, co macie w planach podług kinematografii - może jakiś wspólny seans jakiegoś filmu?
Też miałam kiedyś taki pomysł, ale został odrzucony z powodów, o których pisał PawełK:

"Nie bardzo rozumiem ideę dyskusji w jednym wątku o Mieście 44 i Belli i Sebastianie, słabo widzę możliwość wyszukania w takim wątku czegoś o interesującym nas filmie"

Zatem wątek się nie rozwinął i dla każdego filmu, o jakim piszemy, jest zakładany osobny.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2016, 12:24 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krwawa Mary
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1826
Rejestracja: 18 mar 2015, 12:28
Tytuł: Seta Żyleta
Miejscowość: Chełm / Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Krwawa Mary »

Kto chce - niech pisze w takim razie :) ja ostatnio, w sumie dzis - ogladalam Sufrazystke :) polecam, ale nie jest to film dla wszystkich, bardzo poruszajacy !
Obrazek
Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”