Politycznie czyli Polaków narzekania

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Roch pisze:Mój kolega z forum kolejowego, jechał właśnie Pendolino. Bez szaleństa jak twierdzi. Trochę szybciej i to jedyny plus. Wygodniej według niego w zwyklych IC. Takie bardziej eksta autobusy szynowe.
Ale jak to w Polsce, ktoś na tym g...ie musiał zarobić gigantyczne pieniądze!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Dokładnie. Znam ofertę zakładów w Bydgoszczy i była o wiele lepsza. Cóż, witamy w kraju, w którym wszyscy chcą nas zrobić w ....a, za naszą kasę, jak śpiewał Grabarz.
Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Roch pisze:Cóż, witamy w kraju, w którym wszyscy chcą nas zrobić w ....a, za naszą kasę, jak śpiewał Grabarz.
Ten tekst to kwintesencja współczesnej Polski!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Niemcy kupują Pesa, a my pindolino. Po za tym że wydajemy kasę, nic z tego nie mamy. ¬adnej kooperacji.

Ciekawe czy zmienili przepisy, podobno aby lokomotywa mogla jechać pow.120km/h musi być 2 maszynistów. W pindolino jest chyba 1 miejsce.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 19:13 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

vdl, pocóz nam ten Miś?! Otóż to nikt nie wie po co!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

johny pisze:vdl, pocóz nam ten Miś?! Otóż to nikt nie wie po co!
Pindolino to taki miś, masz rację. Mnie dziwi tylko dlaczego tak wszyscy o tym tąbią. Straszą pióra jak koguty. Jechalem kiedyś PES¡ jechalo się przyzwoicie. Myślę, że będzie podobnie. Nawazniejsze aby bylo czysto i cicho.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Wielowieyska polega w Toku

Post autor: VdL »

Dzisiaj w tok.fm ok 8 gościem Wielowieyskiej była kandydatka pis . Niestety nie słuchałem od początku wiec nie wiem z kim, ale trzeba przyznać , że wielowieyska polega. Wyszedł brak przygotowania i profesjonalizmu. Trafiła na kompetentną osobę. Ciekaw jestem czy można to jeszcze odsłuchać w necie. Zapewne w toku tego nie będzie.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, 12:52 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

VdL pisze:Zapewne w toku tego nie będzie.
Jak to się na meczach śpiewało?
Nie ma i nie będzie!!! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Zjawisko

Post autor: VdL »

Zwróciliście uwagę na to zjawisko. PiS wygrał wybory i już wyszło słońce i jest cieplutko. :-D
Awatar użytkownika
Batura
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 351
Rejestracja: 27 maja 2015, 14:31
Miejscowość: okolice stolycy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Batura »

I ptaki jakoś inaczej śpiewały dziś u mnie :-D :-D :-D
w knajpie dla braw, Klezmer kazał mi grać
takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mi się wykopki połowicznie udały... :-/
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Nie wiem czy to dobre miejsce ale lepiej tu niż nigdzie. Proszę wszystkich słuchaczy Trójki o podpisanie tego apelu.
http://www.petycjeonline.com/cofniecie_ ... trzecim_pr
Nie pozwólmy aby "dobra zmiana" sięgnęła tego czego zmian nie potrzebowało absolutnie. Za to co jest z Trójką robione Nowa Władza ma ode mnie karnego kut... tfu jeżyka!
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 19:53 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Nie ma co się prosić. Sami sobie w kolano strzelają, choć faktem jest, że tracimy najbardziej my. Najgorsze, że jak już odejdą, to nie da się tego tak po prostu naprawić.
światło zgasi Mann.
Nie wierzę, aby jakakolwiek petycja przekonała zarządzających, że białe jest białe, a czarne czarne.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Ja też ponarzekam :) "Dobre zmiany" nie ominęły branży okrętowej. Odwołali zarządcę terenów po byłej Stoczni Szczecińskiej - kilkanaście dni po tym, jak tereny te zwiedzali Francuzi, którzy chcieli tu zacząć budować statki. Wsadzili na jego miejsce jakiegoś "partyjnego". Nie muszę chyba dodawać, że z francuskiej umowy wyszedł przysłowiowy "kotlet" - oni w politykę nie mają czasu się bawić.
Odwołano także szefa Polskiego Rejestru Statków - chyba najbardziej apolitycznej instytucji w kraju, zajmującej się nadzorem nad budową i eksploatacją statków. W dziwnym kierunku to wszystko idzie. Teraz już nie liczy się kierunkowe wykształcenie i staż - wyłącznie przynależność polityczna :/
W branży zaczyna panować chaos...
Ostatnio zmieniony 21 mar 2016, 14:04 przez Konfiturek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Nie przesadzajmy z tym krytykanctwem, bo jeszcze w forum pieprznie bomba elektromagnetyczna i będzie jak u Kononowicza.
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

No i trzeba pamiętać o prewencyjnej inwigilacji środowiska sieci internetowej. ;-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ktoś sobie na tą dobrą zmianę ciężko zapracował i nie żal mi go zupełnie! Oby zostało po nim tylko wspomnienie! Zwycięzców się nie sądzi! :-) Tak jak napisałem wcześniej. Dla mnie październikowe "wykopki" udały się połowicznie! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Przepraszam ale dodam dwa słowa, mimo, ze od dawna nie mieszkam, inne realia itp, itd.
Przypomnę, ze poprzednia władza robiła zawsze to samo. Wiem to na pewno :-) Tylko nikt nie protestował bo to wszystko było w odpowiedniej oprawce i aurze pod tytułem: uff nareszcie uda nam sie pozbyć tych głupawych Moherowcow.... A moze mało kto śmiał? Nauczony doświadczeniem poprzedniego systemu? ......
Do nas, jasne, docierają wiadomości aktualne itp. Ciekawe jednak sa echa czyli np maile jakie krążą, maile wysłane z Polski wlasnie. Oczywiscie stoją za tym media. Za poprzedniej władzy moze dwa, trzy? Wyśmiewające Komorowskiego. Czy któregokolwiek z poprzednich prezydentów czy premierów... No moze ostatnio Kopacz na tym czerwonym dywanie. To jest jednak jedyna rzecz jaka sobie przypominam. A przeciez Komorowski strzelał gafę za gafa. Na Kaczyńskich z drugiej strony ciagle. Ze mały, ze gruby, ze kot, ze brat singiel, bez konca. Mały....czasem aż wstyd mi było. Skończyłam z tym krótkim mailem do tych, ktorzy rozpowszechniali takie teksty.
Ale fakt pozostaje taki, ze one znowu zaczęły krążyć. Jak wspomniałam media grają tu brzydka i wielka role. Poprzednia władza to wiedziała i sobie sprytnie to ustawiała. Dobra zmiana, jak piszecie, widze, ze sie przyjrzała i wyciągnęła wnioski. Pozostaje tylko mieć nadzieje, ze nie da sie zaslepic..
Mam nadzieje, ze nie macie mi za złe bo rzeczywiscie jestem tylko z boku....
Ostatnio zmieniony 21 mar 2016, 23:46 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

To że ktoś wali niegroźne gafy bo nie wie jak się pisze niektóre słowa, albo że jest mały, łysy, gruby, źle się ubiera(?) to pikuś. Najwyżej ktoś się pośmieje.
Natomiast obrażanie wokół sojuszników i potencjalnych wrogów, tworzenie wydumanych historii, zatrudnianie dzieci na doradców poważnych wydawałoby się ministerstw to już inna bajka.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhildo, tak poprzednia władza też rządziła źle. Też stosowała metody z zamierzchłych czasów PRLu w celu gnębienia przeciwników politycznych jak również tych przypadkowych 'dowcipnisiów', też zatrudniała pociotków na poważnych stanowiskach, też nadużywała władzy i też była arogancka.
Ale jeśli idzie ktoś do wyborów z pieśnią na ustach, twierdząc, że teraz to wszystko się zmieni i robi jeszcze gorzej to jest traktowany jeszcze gorzej. Nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla niegodnych działań obecnej władzy to, że poprzednicy też tak robili.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Paweł chyba wyczerpał temat. :564: Niestety ja swych przedstawicieli w parlamencie nie mam ale nie zrażam się w tym i wierzę, że w końcu NORMALNOść jeśli nie zwycięży, to będzie na tyle silna aby coś realnie mogło się zacząć zmieniać.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

PawelK pisze: Nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla niegodnych działań obecnej władzy to, że poprzednicy też tak robili.
Toteż nie usprawiedliwiam. Stwierdzam tylko, ze nikt specjalnie nie protestował kiedy poprzednia władza zrobiła czystki w wielu dziedzinach na swoja korzyść.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhilda pisze:nikt specjalnie nie protestował kiedy poprzednia władza zrobiła czystki w wielu dziedzinach na swoja korzyść
to też jest jeden z argumentów obecnej władzy. Ja bym próbował się spytać dlaczego NIKT, czyli również obecna władza tego nie robiła? Bo im to nie przeszkadzało?
Nie warto się angażować w tak przyziemne rozgrywki wyłącznie w oparciu o skrawki informacji nie będąc na miejscu, to zawsze wyjdzie źle.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

PawelK pisze: Ja bym próbował się spytać dlaczego NIKT, czyli również obecna władza tego nie robiła? Bo im to nie przeszkadzało?
Ojej! Zaraz! Jak to? Jasne, ze protestowali! Nikt jednak tego nie nagłaśniał ( media po słusznej stronie...) wiec jezeli sie ktos nie interesował to i o tym nie wiedział... Ale! Przypomnę, ze wlasnie w wyniku takich działań poprzednich ekip, powstały media niezależne, pisma, w których dziennikarze i publicyści jak Pluzanski czy Michalkiewicz mogli publikować...
Nie warto się angażować w tak przyziemne rozgrywki wyłącznie w oparciu o skrawki informacji nie będąc na miejscu, to zawsze wyjdzie źle.
O skrawki? Osobiście co tydzien przygotowuje do radia przegląd wiadomości z Polski.... Z mainstream i z niezaleznych zrodel. Prosto z Polski. Teraz nastąpi moment z serii Samochwała w kacie stała... Spróbuj mnie zagiąć.... :-D
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhilda pisze:Spróbuj mnie zagiąć.
Nie będę próbował, bo dyskusja idzie w złym kierunku. Nie chcesz usłyszeć co mam do powiedzenia na temat 'niezależnych' mediów według Twojej definicji.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Tak na spokojnie, moim zdaniem Brunia jak i Paweł mają rację. Każda z opcji ma za uszami. Niestety każda następna zmiana obniża standardy, jest coraz bardziej bezczelna i tak już od 25 lat.
Coraz mniej swojej racji, przekonań w zamian za układ w ramach czagoś tam i wyrafinowanie i do następnych wyborów. W końcu chodzi o 600.000 zł za kadencję + koszty biura i inne przywileje , choćby delegacje.

Moim zadaniem większość opinii kształtują media, niestety góruje grupa Agory w kształtowaniu opinii, czyli Wyborcza i Tokfm w mniejszości już pozostałe. Poprzednie 8 lat straszono pisem, aż do wyrzygania, Pitera, Neumann, Grupiński, Kidawa Błońska (od razu ma minus za ekranizację PSa), nie do zniesienia. Na dodatek Komorowski w roli Trąbalskiego przechyliła szalę.

Teraz inna bajka, pis ma większość, dobrze że nie konstytucyjną. Mimo wszystko. Po nagłym przyspieszeniu i oszołomieniu, teraz zwolni i będzie coraz wolniej. Co z tego wyniknie zobaczymy w najbliższych latach.

Możliwe, że potrzebujemy charyzmatycznego przywódcy 0-1-kowego z wizją i intuicją wybiegającą w daleką przyszłość, znającego relacje i konsekwencje położenia naszego kraju, uwzględniając nasz charakter do wyrywności i poświęcenia za kraj, jednocześnie uwzględniając nasze położenie w Europie i jego multi-kulti. Czy Duda podoła, na razie chyba nie. To nie Piłsudski. :-/
Powstają nowe zagrożenia, których nikt nie bierze pod uwagę. Europa się zmienia, wszyscy udają że nic nie widzą. Belgowie jak widać wyciągają kredę i malują chodniki... :wpale:

Każda partia ma swojego Niesiołowskiego lub Pawłowicz, to przynajmniej mnie zniechęca do angażowania się w to bagno.....

Trzymając mimo wszystko zaciśnięte zęby i język na wodzy.......... piszę to wszystko.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, 22:39 przez VdL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

VdL pisze:Czy Duda podoła, na razie chyba nie. To nie Piłsudski. :-/
Żartujesz chyba.
Przecież to figurant. Jest tak mdły, że aż :563:
Najlepiej mu wychodzi bicie pokłonów w mieście niedaleko Yvonne.
Samo wpisanie jego nazwiska w tej samej linijce co Piłsudski to już dla niego nobilitacja.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Mysikrólik pisze:
VdL pisze:Czy Duda podoła, na razie chyba nie. To nie Piłsudski. :-/
Żartujesz chyba.
Przecież to figurant. Jest tak mdły, że aż :563:
Najlepiej mu wychodzi bicie pokłonów w mieście niedaleko Yvonne.
Samo wpisanie jego nazwiska w tej samej linijce co Piłsudski to już dla niego nobilitacja.
No co Ty, świetnie jeździ na nartach. ;) Tylko przez swoją skromność nie wygrał w zawodach polityków. 😆
Ostatnio zmieniony 25 mar 2016, 12:00 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

VdL pisze: No co Ty, świetnie jeździ na nartach. ;) Tylko przez swoją skromność nie wygrał w zawodach polityków. 😆
Nie wiedziałem, zwracam honor. :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Żartujesz chyba.
Przecież to figurant. Jest tak mdły, że aż
Bul był za to super niezależny i wyrazisty! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”