Tatry 2014 - wstęp

Nieoficjalne spotkania Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Za kilka dni minie trzy miesiące gdy wybieraliśmy się w Tatry na III Tatrzański Mini-Zlot. Trochę czasu upłynęło, pora więc podzielić się naszą przygodą na szlaku.
Na początek film ze zlotu, czyli przeżyjmy to jeszcze raz:

III Tatrzański Mini-Zlot Tatry 2014

:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesiu, wspaniała robota! Wróciły wspomnienia! Sekwencja "łańcuchowa" z podkładem Seek And Destroy - miazga! No i superancki koniec!!! Dzięki przyjacielu! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Post autor: Konfiturek »

"Jedzie pociąg jeeedzieeee.
Wiezie ludzi, wieezieee..."
:) :) :)

Wielkie dzięki za te wspominki! Nie mogę się doczekać powrotu do domu i tych długich zimowych wieczorów, podczas których będę mógł się kontemplować materiałami z tegorocznych wyjazdów...

Pozdrowienia z zimnych i deszczowych Helsinek.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czesiu, wspaniała robota! Wróciły wspomnienia! Sekwencja "łańcuchowa" z podkładem Seek And Destroy - miazga! No i superancki koniec!!! Dzięki przyjacielu! :564:
Cała przyjemność po mojej stronie. Te filmy to naprawdę świetna pamiątka z naszych spotkań. To dzięki Jackowi mamy te wspomnienia, to On zapoczątkował utrwalanie zlotów na taśmie filmowej. :564:
Konfiturek pisze:"Jedzie pociąg jeeedzieeee.
Wiezie ludzi, wieezieee..."
:) :) :)

Wielkie dzięki za te wspominki! Nie mogę się doczekać powrotu do domu i tych długich zimowych wieczorów, podczas których będę mógł się kontemplować materiałami z tegorocznych wyjazdów...

Pozdrowienia z zimnych i deszczowych Helsinek.
Pozdrówki również dla Ciebie Knfiturku! My też nie możemy się doczekać Twojego powrotu z dalekiej północy i tego byś zasiadł w długie zimowe wieczory przy materiałach m.in. z Taterków. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Oni mnie od lat próbują wyciągnąć na te Rysy, ale nigdy się nie dałem. A teraz to już na pewno się nie dam. Jak zobaczyłem ten kawałek wejścia z klamrami, albo jak schodzili na czworakach po tym płacie śniegu, to już na pewno tam nie pójdę. I dzieciom będę odradzał.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

TomaszK pisze:Oni mnie od lat próbują wyciągnąć na te Rysy, ale nigdy się nie dałem. A teraz to już na pewno się nie dam. Jak zobaczyłem ten kawałek wejścia z klamrami, albo jak schodzili na czworakach po tym płacie śniegu, to już na pewno tam nie pójdę. I dzieciom będę odradzał.
Jestem z Tobą Tomaszu :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Oni mnie od lat próbują wyciągnąć na te Rysy, ale nigdy się nie dałem. A teraz to już na pewno się nie dam. Jak zobaczyłem ten kawałek wejścia z klamrami, albo jak schodzili na czworakach po tym płacie śniegu, to już na pewno tam nie pójdę. I dzieciom będę odradzał.
Oj tam, oj tam, to tylko na filmie tak strasznie wygląda. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze:TomaszK napisał/a:
Oni mnie od lat próbują wyciągnąć na te Rysy, ale nigdy się nie dałem. A teraz to już na pewno się nie dam. Jak zobaczyłem ten kawałek wejścia z klamrami, albo jak schodzili na czworakach po tym płacie śniegu, to już na pewno tam nie pójdę. I dzieciom będę odradzał.


Jestem z Tobą Tomaszu
Ja również :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Ja również :-)
No qrde, to znaczy, że nikt do nas w przyszłym roku nie dołączy przy wejściu na dach Polski? :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ja idę!!! Nie dam się suce! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:No qrde, to znaczy, że nikt do nas w przyszłym roku nie dołączy przy wejściu na dach Polski?
Dachy nie są moją ulubioną strefą ze względu na okropny lęk wysokości :-/
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

johny pisze:Ja idę!!! Nie dam się suce! :-D
Mistrz :D
Mogę wejść, po raz 22 na ten sam szczyt. Znam bardziej interesujące szlaki w Tatrach, których i tak nie lubię :P Dla mnie góry to Gorce, Pieniny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Dachy nie są moją ulubioną strefą ze względu na okropny lęk wysokości :-/
Yvonne, ten lęk to pojęcie względne. Ja niby też mam lęk, np. boję się wychylić z dachu bloku mieszkalnego i spojrzeć w dół bo mi się w głowie kręci. W górach inaczej to wszystko wygląda. Grunt to się nie bać. Z pokorą do gór, ale bez strachu i można wejść i na Rysy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Te filmy to naprawdę świetna pamiątka z naszych spotkań. To dzięki Jackowi mamy te wspomnienia, to On zapoczątkował utrwalanie zlotów na taśmie filmowej
Tak to prawda... Na marginesie, wszyscy macie pozdrowienia od Jacka. W piątek rozmawiałem z nim osobiście i prosił o przekazanie Wam pozdrowień... Wydaje mi się, że tęskni za nami... :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Roch pisze: Znam bardziej interesujące szlaki w Tatrach, których i tak nie lubię :P
Wszystko zależy czego oczekujemy od danego szlaku. Dla mnie Rysy to taka Mekka do które chętnie wracam. Ta świadomość, że oto stoi się w miejscu najwyżej położonym w Polsce, że wyżej już się nie da.

Obrazek

Ten rzut okiem w dół w stronę Morskiego Oka:

Obrazek

gdzie z wysokości widać "mrówki" uwijające się wokół schroniska:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lip 2018, 11:15 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Tak to prawda... Na marginesie, wszyscy macie pozdrowienia od Jacka. W piątek rozmawiałem z nim osobiście i prosił o przekazanie Wam pozdrowień... Wydaje mi się, że tęskni za nami... :-)
Dzięki wielkie. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:No qrde, to znaczy, że nikt do nas w przyszłym roku nie dołączy przy wejściu na dach Polski?
Dachy nie są moją ulubioną strefą ze względu na okropny lęk wysokości :-/
Zmieniłem zdanie :D
Niech idą. My zostajemy na dole a nawet idziemy w dół. Zrobimy sobie w tym czasie wykopaliska :P :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Roch pisze: Zmieniłem zdanie :D
Niech idą. My zostajemy na dole a nawet idziemy w dół. Zrobimy sobie w tym czasie wykopaliska :P :D
Ale nie będzie podkopywać Rysów? :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Roch pisze:Zrobimy sobie w tym czasie wykopaliska
No i to jest propozycja z gatunku tych nie do odrzucenia :-)
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio, BRAVO! B. Ciekawa relacja, aż chce się tam być. :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

van de loro pisze:Czesio, BRAVO! B. Ciekawa relacja, aż chce się tam być. :-D
O, nie, nie van de loro, relacja dopiero będzie. Tylko muszę pogonić takiego jednego Czesia żeby napisał swoją część, bo pozostałe już mam. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Za kilka dni minie trzy miesiące gdy wybieraliśmy się w Tatry na III Tatrzański Mini-Zlot. Trochę czasu upłynęło, pora więc podzielić się naszą przygodą na szlaku.
Na początek film ze zlotu, czyli przeżyjmy to jeszcze raz:

III Tatrzański Mini-Zlot Tatry 2014

:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Czesio, kurde, muza taka jakbyś wspominał kogoś kto już odszedł...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Czesio, kurde, muza taka jakbyś wspominał kogoś kto już odszedł...
Nie ukrywam, że z doborem muzyki zawsze mam duży problem przy tworzeniu filmu.
Ale wiesz, jest trochę racji w tym co piszesz. Wspominam przecież Tatry, które zostawiliśmy gdzieś hen daleko, daleko.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Trochę duży ten płat śniegu był. Może dobrze by było się zaopatrzyć w raczki. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Nietajenko pisze:Trochę duży ten płat śniegu był. Może dobrze by było się zaopatrzyć w raczki. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Zgadzam się, w przyszłym roku bez raków się nie ruszam!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

johny pisze:
Nietajenko pisze:Trochę duży ten płat śniegu był. Może dobrze by było się zaopatrzyć w raczki. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Zgadzam się, w przyszłym roku bez raków się nie ruszam!
Choćby takie:
Obrazek
http://allegro.pl/raczki-turystyczne-rapeks-pro-mini-raki-na-buty-i4638618959.html

Nie kosztują zbyt wiele a mogą pomóc uniknąć kłopotów.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nietajenko, łącznie zmieniany 1 raz.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Dzięki Nietajenko, coś takiego zakupię!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Dzisiaj przestałem się dziwić, że ludzie się ześlizgują lub spadają w Tatrach. Siedzę sobie na ławeczce przy Siklawicy, dochodzi tam trójka - para w średnim wieku i młoda dziewczyna i kombinują z mapą jak iść dalej. Wpierw nie potrafią się wyszukać na mapie a później... mijają znak oznajmiający, że nie wolno iść dalej i lezą "pod ściany Giewontu". Tutaj nawet ubezpieczenie nie pomoże, bo przy łamaniu prawa, ubezpieczalnie nie wypłacają.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Dzisiaj przestałem się dziwić, że ludzie się ześlizgują lub spadają w Tatrach. Siedzę sobie na ławeczce przy Siklawicy, dochodzi tam trójka - para w średnim wieku i młoda dziewczyna i kombinują z mapą jak iść dalej. Wpierw nie potrafią się wyszukać na mapie a później... mijają znak oznajmiający, że nie wolno iść dalej i lezą "pod ściany Giewontu". Tutaj nawet ubezpieczenie nie pomoże, bo przy łamaniu prawa, ubezpieczalnie nie wypłacają.
Znaczy się na ławeczce przy Herbaciarni na polanie? Bo przy samej Siklawicy chyba nie ma ławeczki?
No cóż, po co mają iść okrężną drogą na Giewont jak można na wprost. :027:
Paweł a jak warunki w Dolinie Strążyskiej?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
PawelK pisze:Dzisiaj przestałem się dziwić, że ludzie się ześlizgują lub spadają w Tatrach. Siedzę sobie na ławeczce przy Siklawicy, dochodzi tam trójka - para w średnim wieku i młoda dziewczyna i kombinują z mapą jak iść dalej. Wpierw nie potrafią się wyszukać na mapie a później... mijają znak oznajmiający, że nie wolno iść dalej i lezą "pod ściany Giewontu". Tutaj nawet ubezpieczenie nie pomoże, bo przy łamaniu prawa, ubezpieczalnie nie wypłacają.
Znaczy się na ławeczce przy Herbaciarni na polanie? Bo przy samej Siklawicy chyba nie ma ławeczki?
No cóż, po co mają iść okrężną drogą na Giewont jak można na wprost. :027:
Paweł a jak warunki w Dolinie Strążyskiej?
Na ławeczce przy Siklawicy. Są dwie.
Warunki drogowe spoko ale ludzi jak na Starówce przy ładnej pogodzie :573:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania nieoficjalne”