Ikonka dla konkursów

Dział poświęcony konkursom i zabawom forowym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Ikonka dla konkursów

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Nasz Ojciec Prowadzący wpadł na pomysł dorobienia ikonki konkursowej. To, co widzicie w mojej stopce, to propozycja projektu graficznego tejże. Dajcie znać, czy odpowiada, czy coś chcielibyście zmienić. Ikonka będzie się należeć (o ile dobrze rozumiem intencje), osobom, które zajęły premiowane miejsca w konkursach, więc ja na razie na nią nie zasługuję - jest tymczasowo u mnie bo teraz ją tworzę :)
Zbychowiec nie dość, że jak zwykle w formie to jeszcze szybki jak błyskawica. Toż ja jeszcze na dobre nie kliknąłem "wyślij" priva z propozycją a tu już proszę jest ikonka.
Dla mnie bomba, właśnie o czymś takim myślałem. :564:
Jeżeli chodzi o intencje to spieszę donieść co mi chodzi po głowie. Ikonki zlotowe zrobione przez Ciebie zbychowiec są tak wspaniałe i estetyczne, że fajnie by było utrzymać ten ton. Konkursów mam nadzieję, że będzie przybywać i każdy będzie wyróżniony ikonką docelową. Mówiąc krótko ikonka konkursowa będzie jedna a po kliknięciu w nią otworzy się plik graficzny zawierający ikonki z poszczególnych konkursów. Przy czym chciałbym, żeby każdy uczestnik danego konkursu miał ikonki docelowe, nie tylko Ci, którzy zajęli premiowane miejsca. Cóż Wy na to?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Dla uczestników medale. Nawet jeśli zdobyli 1 pkt :-P
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1247
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Ikonka mi się bardzo podoba i jej rozwinięcie później także :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Ikonka dla konkursów

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Nasz Ojciec Prowadzący wpadł na pomysł dorobienia ikonki konkursowej. To, co widzicie w mojej stopce, to propozycja projektu graficznego tejże. Dajcie znać, czy odpowiada, czy coś chcielibyście zmienić. Ikonka będzie się należeć (o ile dobrze rozumiem intencje), osobom, które zajęły premiowane miejsca w konkursach, więc ja na razie na nią nie zasługuję - jest tymczasowo u mnie bo teraz ją tworzę :)
Zbychowiec, jako że zdobyłeś w ostatnim konkursie jeden punkcik to jak najbardziej należy się i Tobie ikonka konkursowa. :564:
Wstawiłem ją wszystkim tym, którzy brali udział w konkursach forowych. Linkiem docelowym jest póki co temat z wynikami dotychczasowych konkursów. Zastanawiam się czy zostawić to tak jak jest czy pomyśleć nad rozwinięciem o którym wspomniałem wcześniej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ikonka dla konkursów

Post autor: złoczyńca »

zbychowiec pisze:To, co widzicie w mojej stopce, to propozycja projektu graficznego tejże. Dajcie znać, czy odpowiada, czy coś chcielibyście zmienić.
sama idea przednia, natomiast moim skromnym zdaniem należałoby wyzbyć się z tej ikonki trójwymiarowości i połysku na rzecz takiego wyglądu jaki przedstawiają ikonki zlotowe
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Zrobiłem płaską ikonkę, dajcie znać czy taka bardziej odpowiada. Wszelkie uwagi mile widziane.
Ojjjj, ta pierwsza była zdecydowanie lepsza.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1247
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Najlepiej by było jakbyś umieścił dwie obok siebie, wtedy powiemy, która ładniejsza g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pierwsza była fajniejsza! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Pierwsza była fajniejsza! :-)
Też jest tego zdania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Mnie się bardziej ta druga podoba, bo bardziej pasuje do pozostałych, tylko rozjaśniłbym kolor na bardziej żółty. Ten pomarańcz taki mniej złoty jest.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Mam w swojej stopce 4 ikonki konkursów, poproszę o opinie która Wam się najbardziej podoba. Zmieniłem trochę kolor tej drugiej od lewej (jak chciał Królik), ale nie bardzo da się ją rozjaśnić, bo wtedy zacznie za bardzo wnikać w tło. Z przedostatnią (od prawej) jest podobnie.
Zbychowiec, ale dokładnie takiej jak ta pierwsza tu chyba nie ma? Z tych czterech propozycji najbardziej mi pasuje trzecia od lewej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię, to mnie się jakoś żadna nie podoba ...
Chyba przez ten puchar.

Jakiś taki jest ... no niezbyt ładny.

Może spróbujmy z jakimś innym elementem kojarzącym się ze zwycięstwem?
Może wieniec laurowy?

Nie wiem ... tak sobie kombinuję ... może przesadzam, ale próbuję jakoś wyprzeć ten puchar :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Kolejna propozycja ikonki konkursowej, z wieńcami laurowymi :)
Zbychowiec jest niesamowity. Chyba trzeba będzie zrobić ankietę ze wszystkich propozycji. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Ta z wiencem jest super! Według mnie najlepsza z tych trzech. Zbychowiec! Jesteś mistrzem!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygoda z konkursami”