Zlot Tum

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Zlot tumski ma jednak swoje korzenie na tamtym forum i wiem, że kilka osób chciało się na niego wybrać.
A tak na marginesie, to nikt przecież nie broni forowiczom z ok1 zorganizować sobie spotkania w Tumie czy Łęczycy. Z tego co mi wiadomo to nie są miejsca zamknięte... :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Yvonne pisze:Zlot tumski ma jednak swoje korzenie na tamtym forum i wiem, że kilka osób chciało się na niego wybrać.
A tak na marginesie, to nikt przecież nie broni forowiczom z ok1 zorganizować sobie spotkania w Tumie czy Łęczycy. Z tego co mi wiadomo to nie są miejsca zamknięte... :-)
Jak również nikt im nie broni dołączyć również i do nas. Jak już to gdzieś napisałem nie stawiamy warunków "albo my albo oni".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Czesio1 pisze:Jak również nikt im nie broni dołączyć również i do nas. Jak już to gdzieś napisałem nie stawiamy warunków "albo my albo oni".
Dokladnie, każdy jest mile wiziany. A jestem jedynie przeciwko wstawianiu ogólnej informacji, abysmy nie zostali gdziekolwiek źle odebrani. Ale nie będę też nikomu mówić, że żadnej informacji wstawić nigdzie nie może.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Jak również nikt im nie broni dołączyć również i do nas.
Już to widzę oczyma wyobraźni! :-D :-D :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6390
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 201 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Ha ha ha. Ciekaw jestem kiedy użytkownicy innego forum dostaną ultimatum - 'albo uczestniczycie w naszych zlotach albo w zlotach forum konkurencyjnego, bo istnieje rozbieżność interesów' :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

PawelK pisze:Ha ha ha. Ciekaw jestem kiedy użytkownicy innego forum dostaną ultimatum - 'albo uczestniczycie w naszych zlotach albo w zlotach forum konkurencyjnego, bo istnieje rozbieżność interesów' :-D
Dobre! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

PawelK pisze:Ha ha ha. Ciekaw jestem kiedy użytkownicy innego forum dostaną ultimatum - 'albo uczestniczycie w naszych zlotach albo w zlotach forum konkurencyjnego, bo istnieje rozbieżność interesów' :-D
Coż, niektórzy chyba powinni się głębiej zastanowić nad ideą takich spotkań. Zresta nie tylko spotkań. Ja jestem zarejestrowana na kilku forach i tylko na jednym póki co dostałam degradację za przynależność do innego forum. Tak wnioskuję, że za to bo w sumie nawet komentarza pożałowali.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Post autor: TomaszK »

Misiu ! Nie możemy zapraszać nikogo z tamtego forum, bo w regulaminie mają napisane, że nie wolno reklamować innych forów (albo jakoś podobnie). Jedyne co można zrobić, to zawiadomić administrację tamtego forum, a oni sami podejmą decyzję.
I żebyś nie miała watpliwości - tamtejsza administracja dobrze wie, że organizujemy zlot, mają wgląd na naszą strone i korzystają z tego, nawet oficjalnie. Najlepszym dowodem jest casus Pawła, to znaczy odwołanie go z funkcji moderatora tam, kiedy został moderatorem tu. Jeżeli do tej pory administracja ok1 nie napisała nic o zlocie, to znaczy że ich nie interesuje.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

A co do meritum to johny z żoną i Matim i Misiem :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Jeżeli do tej pory administracja ok1 nie napisała nic o zlocie, to znaczy że ich nie interesuje
Być może administracji nie interesuje - nie wiem.

Ale użytkowników forum owszem, tym bardziej, że temat powstał w tamtym miejscu i są osoby pragnące wziąć udział w tym zlocie.

misia jest użytkownikiem zarówno tego, jak i tamtego forum i jednocześnie jednym z organizatorów zlotu - dlatego uważam, że jej pytanie o informację na tamtym forum jest jak najbardziej zasadne ...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:misia jest użytkownikiem zarówno tego, jak i tamtego forum i jednocześnie jednym z organizatorów zlotu - dlatego uważam, że jej pytanie o informację na tamtym forum jest jak najbardziej zasadne ...
Też uważam że jest zasadne, byłaby to wspaniała reklama naszego forum :-D
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Yvonne pisze:Ale użytkowników forum owszem, tym bardziej, że temat powstał w tamtym miejscu i są osoby pragnące wziąć udział w tym zlocie.
Yvonne, skoro tak jest w istocie to znaczy, że są osoby, które pragną naszego towarzystwa a nie wiedzą o tym, że istniejemy na platformie zwanej Forum Miłośników Samochodzikowej Przygody. Sądząc po Twoim poście są to osoby Ci znane zatem w te pędy zapraszaj je do nas by mogły cieszyć się z nami naszą aktywnością. Jeżeli jednak nie zechcą do nas dołączyć znaczyć to będzie, że jednak naszego towarzystwa nie pragną a więc nonsensowna wydawałaby się ich obecność na zlocie. Nie wyobrażam sobie organizować zlotu dla kogoś kto mnie nie lubi. To jakieś kuriozum.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

"Osiołkowi w żłoby dano,
W jeden owies, w drugi, siano.
Uchem strzyże, głową kręci.
I to pachnie, i to nęci.
Od któregoż teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda -
Chwyci siano, owsa szkoda.
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,
Ze oślina pośród jadła -
Z głodu padła."
Wiersz Aleksandra Fredry dedykuję tym, którzy stoją okrakiem na dwóch forach... :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

Jacekxt pisze:"Osiołkowi w żłoby dano,
W jeden owies, w drugi, siano.
Uchem strzyże, głową kręci.
I to pachnie, i to nęci.
Od któregoż teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda -
Chwyci siano, owsa szkoda.
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,
Ze oślina pośród jadła -
Z głodu padła."
Wiersz Aleksandra Fredry dedykuję tym, którzy stoją okrakiem na dwóch forach... :)
No i ten wierszyk wyczerpuje chyba całość zagadnienia... :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Ze zlotami jest tak że nikt nikogo nie zaciągnie tam na siłę kto ma chęć to pojedzie, z tamtego forum ludzie maja wgląd na to i pewnie wiedzą że jest organizowany zlot w Tumie . Pewna część forumowiczów z niewiadomych przyczyn odcieło się od reszty znajomych i nie ma zamiaru się przyznawać :-(
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Ha ha ha. Ciekaw jestem kiedy użytkownicy innego forum dostaną ultimatum - 'albo uczestniczycie w naszych zlotach albo w zlotach forum konkurencyjnego, bo istnieje rozbieżność interesów' :-D
Nie, nie, miałem na myśli, że albo jesteście na tym forum albo na tamtym. Nie o zloty mi chodziło.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Jacekxt pisze:Wiersz Aleksandra Fredry dedykuję tym, którzy stoją okrakiem na dwóch forach...
Nie zgodzę się z Tobą, Jacku. Jeśli ktoś ma życzenie spotykać się z ludźmi na dwóch forach nie widzę po temu przeszkód. Co więcej może to wyjść naszemu forum na plus. Ktoś może na wiadomym zamieścić jakąś ciekawą uwagę, którą osoba zaangażowana w oba fora może się nią podzielić na naszym. Jeżeli Yvonne chciałaby i nie ma obiekcji ku temu by kogoś z tamtego forum poinformować o zlocie to ja nie widzę żadnej ku temu przeszkody. Boję się tylko, że może to być źle poczytane przez tamtą administrację. Ale spróbować można. Jedyny warunek taki, że trzeba być Miłośnikiem Samochodzikowej Przygody aby w zlocie uczestniczyć bo to dla nich jest ten zlot. Jak ktoś nas nie lubi to się nie zarejestruje i nie przyjedzie. To takie proste. Nie ma co tu szukać jakiś komplikacji.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

Nietajenko pisze:Nie zgodzę się z Tobą, Jacku. Jeśli ktoś ma życzenie spotykać się z ludźmi na dwóch forach nie widzę po temu przeszkód. Co więcej może to wyjść naszemu forum na plus. Ktoś może na wiadomym zamieścić jakąś ciekawą uwagę, którą osoba zaangażowana w oba fora może się nią podzielić na naszym.
Co do meritum Nietajenko to się z Tobą zgodzę. Diabeł tkwi jednak w szczegółach... Biorąc pod uwagę to dlaczego powstało to forum, jaka jest jego geneza uważam, że wcześniej czy później te związki zanikną. Po prostu na razie cała sytuacja jest zbyt świeża. Idę o zakład, że za rok przy okazji kolejnego spotkanie takie dywagacje w ogóle nie będą miały miejsca...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Wyraziłem mój pogląd. Nie jestem liberałem, bo to nie moja filozofia. Nie jestem też do końca tolerancyjny.
Oczywiście, że można być na stu forach i żaden Jacek nie ma tu nic do gadania.
Ale jakbym kochał tamte forum to zostałbym właśnie tam. Nie zostałem, czyli już mnie nic nie wiąże z nimi. Więc jak można wpadać na tak genialny pomysł, by ogłaszać NASZ ZLOT na tamtym forum? W jakim celu? No chyba, by znów jątrzyć i wprowadzać zamieszanie i kłótnie.
Żeby nie drążyć więcej powiem Wam, że ja zapomniałem już o jakimś tam innych forum, bo to nie moje forum. Moje jest tu bo moi przyjaciele są także ze mną w tym miejscu.

To jak z małżeństwem, mam tę żonę i tę kocham i z tą...jeżdżę motocyklem. Z innymi nie potrzebuję się spotykać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Jacek, oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%, że ogłaszanie na wiadomym forum naszego zlotu jest nonsensem. To tak jakbym na forum ERnO Harpagan ogłosił zlot Klubu Turystyki Górskiej Grań. Uważam jednak, że są tam ludzie nam życzliwi, którzy pozostali poza tematem konfliktu, nic o nas nie wiedzący, którzy pragnęli by do nas dołączyć. Jeśli tylko Yvonne i misia takich znają to wręcz wskazane byłoby ich zaproszenie. Ja jestem zwolennikiem zaproszeń imiennych, personalnych.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Nietajenko pisze:Uważam jednak, że są tam ludzie nam życzliwi, którzy pozostali poza tematem konfliktu, nic o nas nie wiedzący, którzy pragnęli by do nas dołączyć. Jeśli tylko Yvonne i misia takich znają to wręcz wskazane byłoby ich zaproszenie. Ja jestem zwolennikiem zaproszeń imiennych, personalnych.

Tutaj się z toba zgodzę bracie Nietajenko pozostali tam jeszcze ludzie zyczliwi ale nie wiem czy się boją czy wstydzą do nas dołączyć ... nie znam ich motywacji lub się UKRYWAJ¡ :-/
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Post autor: Yvonne »

barttez pisze:Tutaj się z toba zgodzę bracie Nietajenko pozostali tam jeszcze ludzie zyczliwi ale nie wiem czy się boją czy wstydzą do nas dołączyć
A może obawiają się, że zostaną potraktowani jak ten osiołek, który i tu .. i tu ...

Szczerze mówiąc ja się dzisiaj trochę tak poczułam, chociaż osobiście nie widzę nic złego w czerpaniu radości oraz nazwiązywaniu przyjaźni zarówno na jednym jak i na drugim forum ...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: A może obawiają się, że zostaną potraktowani jak ten osiołek, który i tu .. i tu ...

Szczerze mówiąc ja się dzisiaj trochę tak poczułam, chociaż osobiście nie widzę nic złego w czerpaniu radości oraz nazwiązywaniu przyjaźni zarówno na jednym jak i na drugim forum ...
Yvonne, nie ma się czego i kogo bać. U nas nie biją.
Myślę, że niepotrzebnie został poruszony temat informowania o zlocie na innym forum. To jest zlot naszego forum i jak ktoś chce przyjechać to zawsze może do nas dołączyć. Poza nielicznymi wyjątkami przed nikim nie zamykamy u nas drzwi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Myślę, że niepotrzebnie został poruszony temat informowania o zlocie na innym forum. To jest zlot naszego forum i jak ktoś chce przyjechać to zawsze może do nas dołączyć.
Dokładnie tak! Dyskusja odbiegła dalece od meritum i pewnie wałkować można to w kółko. Dla mnie jest krótka piłka. Jest info tutaj, kto chce przyjedzie! Koniec tematu! END!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Yvonne pisze:
barttez pisze:Tutaj się z toba zgodzę bracie Nietajenko pozostali tam jeszcze ludzie zyczliwi ale nie wiem czy się boją czy wstydzą do nas dołączyć
A może obawiają się, że zostaną potraktowani jak ten osiołek, który i tu .. i tu ...

Szczerze mówiąc ja się dzisiaj trochę tak poczułam, chociaż osobiście nie widzę nic złego w czerpaniu radości oraz nazwiązywaniu przyjaźni zarówno na jednym jak i na drugim forum ...
Yvonne, czerp sobie gdzie chcesz i w ilu źródłach chcesz, te radości - Twoje prawo. Ale ten Zlot jest nasz, a nie tamtego jakiegoś forum. I jakiekolwiek powiadamiania, czy zapraszania są w moim mniemaniu co najmniej dziwaczne. (znam inne określenia, ale nie powiem... :oops: )
O to mi chodziło.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Jacekxt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Jacku bez nerwów :564:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Nie masz sie co poczuwać do roli osiołka nie my stwarzaliśmy problemy i chołubimy pewnych jednostek . Ci którzy się tak poczuwają stworzyli grupę lepszych i pozostali tam , nie zwarzając na wkład jaki wnieśli ludzie który usunięto lub zdegradowano . :-/
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Napisałem ale niepotrzebnie :-| koniec dyskusji ...
wróćmy do tematu :-)
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

barttez pisze:Napisałem ale niepotrzebnie :-| koniec dyskusji ...
wróćmy do tematu :-)
Napisałeś, ale jak ładnie to ująłeś. No, no, no. Nie znałem Cię od tej strony. :-)
Ale co racja to racja. Koniec dyskusji na temat innego forum.
Wracamy do dyskusji tylko około zlotowej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Czyli lista kształtuje się następująco:

1. misia
2. johny z żoną oraz dziećmi
3. Milady
4. Jacekxt z Wienią
5. TomaszK z żoną
6. Konfiturek
7. von Dobeneck

A co z Yvonne, Gienkiem, Nietajenkiem i innymi?
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ