Zlot Tum

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Waldemar_B
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:06
Tytuł: czarny charakter
Miejscowość: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Waldemar_B »

Program ciekawy a ja mam wyjazd służbowy :-/
Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Post autor: TomaszK »

Ciekawy program.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

Milady pisze:07.09.2013 roku - sobota

Góra św. Małgorzaty - na ok. 10 na miejscu
Tum z Grodziskiem
Łęczyca
Manufaktura
Co do soboty to Milady nie dodała jednego punktu!

- godziny wieczorne: urodziny johny'ego :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

- godziny wieczorne: urodziny johny'ego :-)
johny i zepsułeś niespodziankę. :-P Foch...
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

O kurde, a to miał być niespodzianka??? :oops: :oops: :oops:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Bardzo dobrze johny, głupio byłoby się dowiedzieć, nie będąc przygotowanym. :-D
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Też wolę wiedzieć wcześniej. Teraz jest szansa sprokurować jakiś fajny prezent. Na przykład mogłaby być to nowa koszulka ŁKS.... (hmmm) RTS Widzew! :-D
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Dokładnie Nietajenko, przecież głupio by było pojawić się i nagle dowiedzieć, że nasz kolega johny kolejny raz się urodził, a my nic o tym nie wiemy. To podwaja moją determinację, żeby wysłać nieśmiałość na drzewo i przyjechać, chociaż na samą niedzielę, bo jak na razie tylko niedzielę mam wolną. :-/
Mam też wielką ochotę zobaczyć kolejny raz Kolegiatę i Uroczysko... :-)
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Do spotkania w Tumie czasu coraz mniej...
Bardzo proszę osoby chętne o wstępną deklarację udziału w zlocie.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Ja bym chciała uczestniczyć bardzo g;)

Poza tym bym chciała bardzo deklarację od wszystkich (może być na PW wraz z argumentami ZA i PRZECIW), czy zawiadamiać oficjalnie wiadome forum czy nie. Moje zdanie jest takie, że tak, bo i tak się dowiedzą. Jeżeli uznacie, że mam NIE informować to tego nie zrobię, choć bardzo ciężko mi pisać te słowa g:\
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 521
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Post autor: Konfiturek »

Konfiturek (sztuk raz) będzie od piątku. Co do powiadamiania, osobiście jestem "za". Zresztą wyrażałem w tym temacie swoje zdanie w Taterkach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Przepraszam, że zapytam- JAKIE INNE FORUM??? , bo nie rozumiem :shock:
Czy znowu mamy sobie wyjaśniać, co było powodem nieporozumień, wojen, niepotrzebnych nerwów? Czy mam zacytować tekst listów pewnej najmądrzejszej matrony, brzydzącej się wręcz zlotami i spotkaniami w realu?
Naprawdę nie rozumiem, kogo chcemy z "innych" forów zapraszać i w jakim celu? By odnowić kłótnie?
To ja Wam od razu mówię, ze jakbym w Tumie spotkał pewne postaci, to.... :oops:
Czesio wysłał zaproszenia do wszystkich (normalnych) i kto chciał, ten jest tu, z nami.
No rozbawiłem się od rana rozkosznie... :-D
:-D :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Zapomniałbym dodać, że Jacekxt z Wienią oczywiście nie opuści Zlotu w Tumie!!! :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

misia pisze: Poza tym bym chciała bardzo deklarację od wszystkich (może być na PW wraz z argumentami ZA i PRZECIW), czy zawiadamiać oficjalnie wiadome forum czy nie. Moje zdanie jest takie, że tak, bo i tak się dowiedzą. Jeżeli uznacie, że mam NIE informować to tego nie zrobię, choć bardzo ciężko mi pisać te słowa g:\
Organizowane spotkanie jest zlotem Miłośników Samochodzikowej Przygody. Zaproszeni są na nie wszyscy Miłośnicy, nieważne jak się dowiedzą, ale oczywiście warunkiem jest, że muszą być zalogowani na forum, ponieważ nadal jest to zlot forowy. Nie będę rozsyłać zaproszeń na zlot po wszystkich istniejących forach dotyczących w jakimś stopniu Samochodzika, Przygody, Tajemnicy itp. bo nie wystarczyłoby mi czasu na rozsyłanie zaproszeń. Zresztą jeśli ktoś jest zainteresowany tematem przewodnim forum to znajdzie nas i dowie się o zlocie.
To jest tylko moje zdanie, ale nie bardzo wyobrażam sobie wychodzenie teraz i mówienie "hej, hallo!! Tu jest zlot". Chodzi o to żeby przybyły osoby zainteresowane tematem, a takie nas znajdą. Nawet "wiadome forum" myślę, że nas bez problemu znajdzie/znalazło i jeśli tylko sa zainteresowani to zapraszam do rejestracji oraz wyrażenia chęci przybycia w tymże temacie. KAŻDY JEST MILE WIDZIANY.
I sądzę, że nie ma co robić wyjątków i zapraszać takie czy inne forum a innych nie, bo zawsze któreś się obrazi. ;-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Milady, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

Milady pisze:
misia pisze: Poza tym bym chciała bardzo deklarację od wszystkich (może być na PW wraz z argumentami ZA i PRZECIW), czy zawiadamiać oficjalnie wiadome forum czy nie. Moje zdanie jest takie, że tak, bo i tak się dowiedzą. Jeżeli uznacie, że mam NIE informować to tego nie zrobię, choć bardzo ciężko mi pisać te słowa g:\
Organizowane spotkanie jest zlotem Miłośników Samochodzikowej Przygody. Zaproszeni są na nie wszyscy Miłośnicy, nieważne jak się dowiedzą, ale oczywiście warunkiem jest, że muszą być zalogowani na forum, ponieważ nadal jest to zlot forumowy. Nie będę rozsyłać zaproszeń na zlot po wszystkich istniejących forach dotyczących w jakimś stopniu Samochodzika, Przygody, Tajemnicy itp. bo nie wystarczyłoby mi czasu na rozsyłanie zaproszeń. Zresztą jeśli ktoś jest zainteresowany tematem przewodnim forum to znajdzie nas i dowie się o zlocie.
To jest tylko moje zdanie, ale nie bardzo wyobrażam sobie wychodzenie teraz i mówienie "hej, hallo!! Tu jest zlot". Chodzi o to żeby przybyły osoby zainteresowane tematem, a takie nas znajdą.
Popieram po tysiąckroć!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Bardzo proszę o określenie w miarę możliwości do końca tego tygodnia kto jest chętny na spotkanie w Tumie, ponieważ chciałabym rozpocząć rozmowy w miwjscach, w których rozpatrujemy zorganizowanie noclegu.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Jacekxt pisze:To ja Wam od razu mówię, ze jakbym w Tumie spotkał pewne postaci, to....
Jacku! :584:
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Właśnie! święte słowa wypowiedziały piękne usteczka Milady! :)
Oczywiście nie jesteśmy jakimś Hermetycznym Klubem Samouwielbienia, ale na litość boską, nie róbmy (znowu) spędu ludzi przypadkowych, którzy (jak po ostatnim Zlocie Moryńskim) nie zostawią na nas suchej nitki, wyrażając wszem i wobec swe niezadowolenie z organizacji i innych takich.
Jak wspomniałem, Czesio tworząc to Forum powiadomił wszystkich o tym. I ci, którzy wybrali już tu są.
Wiem, ze Misia miała czyste intencje, ale... ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Popieram Milady, johny'ego i Jacka. Jeżeli jednak, droga misiu, chciałabyś widzieć kogoś z wiadomego forum na zlocie nie widzę żadnych przeciwskazań abyś poinformowała go/ją/ich o naszym forum i zaprosiła go/ją/ich uczestnictwa w jego życiu i spotkaniach. Ja również polubiłem wiele osób na wiadomym forum i nie wstydzę się przyznać, że zapraszam je na nasze. Część osób przyjmuje zaproszenie a część nie. Droga misiu, jeżeli ktoś nie chce się u nas zarejestrować to tym bardziej nie będzie chciał się z nami spotykać. A więc do dzieła!
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Post autor: Yvonne »

Jacekxt pisze:Jak wspomniałem, Czesio tworząc to Forum powiadomił wszystkich o tym. I ci, którzy wybrali już tu są
Niestety, Jacku - nie wszystkich ...

Nie chciałam zabierać głosu w tej brzydkiej sprawie, ale to muszę sprostować - nie wszystkich ...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

Ponad to co wyżej napisaliście takie "zaproszenie" leciutko hipokryzją by mi zalatywało...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Yvonne pisze:
Jacekxt pisze:Jak wspomniałem, Czesio tworząc to Forum powiadomił wszystkich o tym. I ci, którzy wybrali już tu są
Niestety, Jacku - nie wszystkich ...

Nie chciałam zabierać głosu w tej brzydkiej sprawie, ale to muszę sprostować - nie wszystkich ...
Yvonne, Jacek użył skrótu myślowego. Czesiek zaprosił wszystkich, dla których nie do przyjęcia stały się nowe standardy relacji międzyforowiczowych prezentowane w tamtym miejscu. Jak napisałem powyżej ja od czasu do czasu kogoś zaproszę i nie widzę żadnej przeszkody ku temu abyś ty czyniła podobnie. Mógłbym oczywiście napisać na wiadomym forum kilka postów w stopkę wpisując nasz adres i zaproszenie ale sądzę, że byłoby to źle odczytane a zadrażnień chcę unikać bo i nie o to tu chodzi. Co innego personalne zaproszenia. A więc do dzieła koleżanko.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

Nietajenko pisze:Czesiek zaprosił wszystkich, dla których nie do przyjęcia stały się nowe standardy relacji międzyforowiczowych prezentowane w tamtym miejscu.
Pięknieś to Nietajenko ujął... :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Jacekxt pisze:Jak wspomniałem, Czesio tworząc to Forum powiadomił wszystkich o tym. I ci, którzy wybrali już tu są
Niestety, Jacku - nie wszystkich ...

Nie chciałam zabierać głosu w tej brzydkiej sprawie, ale to muszę sprostować - nie wszystkich ...
Rzeczywiście Droga Yvonne, nie do wszystkich. Wysłałem zaproszenia do tych osób do których miałem kontakt foniczno-mailowy. I tu też dodam dla jasności, że nie do wszystkich i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Zdecydowana większość zaproszenia przyjęła ale są też osoby, które zaproszenie odrzuciły, możliwe, że za nami po prostu nie tęsknią.
I też jestem tego zdania co Milady. Zlot jest organizowany przez nasze forum więc chyba nie ma sensu reklamować się po innych forach czy to samochodzikowych, przygodowych czy innych tatrzańskich.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Post autor: Yvonne »

Zlot tumski ma jednak swoje korzenie na tamtym forum i wiem, że kilka osób chciało się na niego wybrać.

Uważam, że powinna również tam znaleźć się informacja o tym, że zlot się jednak odbędzie.

Inaczej informacja widniejąca tam od jakiegoś czasu, że zlot zostaje odwołany okazuje się nieprawdziwa ...

Proszę Was o przemyślenie jeszcze raz tej kwestii bez zbędnych negatywnych emocji, a misi dziękuję za podjęcie tematu :-)
Ostatnio zmieniony 14 sie 2013, 10:25 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Nietajenko pisze:Mógłbym oczywiście napisać na wiadomym forum kilka postów w stopkę wpisując nasz adres i zaproszenie ale sądzę, że byłoby to źle odczytane a zadrażnień chcę unikać bo i nie o to tu chodzi. Co innego personalne zaproszenia. A więc do dzieła koleżanko.
I tak samo myslę, możemy odnieść się do zlotu. Oficjalnych info w google (troche przejaskrawiłam) nie będę dawać, ponieważ spotkanie dotyczy osób zainteresowanych. A jako, że spotkanie jest forumowe należy się zarejestrować. Wstawianie takiej informacji na jakimkolwiek forum mogłoby zostać źle odczytane przez adminów, a przecież nie chcemy z nikim żyć w niezgodzie. Osobiście każdy forowicz może zaprosić kogo chce.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Yvonne pisze:Inaczej informacja widniejąca tam od jakiegoś czasu, że zlot zostaje odwołany okazuje się niepradziwa ...
Nie jest nieprawdziwa.
Zlot organizowany jest poprzez Forum Miłośników Samochodzikowej Przygody.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Inaczej informacja widniejąca tam od jakiegoś czasu, że zlot zostaje odwołany okazuje się niepradziwa ...
Jak to nieprawdziwa??? Jak najbardziej prawdziwa! Zlot forowiczów z ok1 został odwołany i tyle...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Inaczej informacja widniejąca tam od jakiegoś czasu, że zlot zostaje odwołany okazuje się nieprawdziwa ...
Prawdziwa Droga Yvonne. Zlot firmowany przez ok1 został odwołany.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Ale może nie odbiegajmy od tematu.
Proponuję dwa miejsca na noclegi:

http://www.grotniki.hg.pl/
http://www.slonecznapolana.neostrada.pl/index.html

Jesteśmy otwarci również na inne sugestie.
Aby zdecydować musimy się tam wybrac z misią i johnym, ale dobrze by było abyśmy już do tego czasu wiedzieli o jakiej ilości osób mówimy.

Na chwilę obecną swój udział w spotkaniu zadeklarowały:

1. misia
2. johny
3. Milady
4. Jacekxt z Wienią
5. TomaszK z żoną
6. Konfiturek
7. von Dobeneck


Czy kogoś pominęłam?
ODPOWIEDZ