ZLOT NAD LOAR¡ - z pewną nieśmiałością ...

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ja zasięgałam języka jakieś 4-5 miesięcy temu. Mówili, że planują tylko dwa razy - w połowie lipca i w połowie sierpnia. Być może potem zmienili zdanie.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

John Dee pisze: Zdaje się, że tego rodzaju imprezy w Szenonso wyglądają nieco inaczej niż w Blła: przechadzki nocną porą po łagodnie oświetlonych ogrodach, podmalowane muzyką Arcangela Corelli. W tym roku było 12 terminów, w lipcu i sierpniu.

Obrazek
może i to prawda..choc ja rozpusciłem wodze wyobraźni tak jak Mysikrólik że projektor jest na wyspie ..dźwiek wiadomo na zamku .. a goscie w łódkach (ale byłby czad) lub z boku na brzegu ..jest to mozliwe ... choć troche niesamowite ..:D
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 21:11 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Post autor: Ater »

Czesio1 Czy można podmienić link pod filmikiem z pierwszego dnia zlotu bo jest niedziałający.
Awatar użytkownika
John Dee
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 54
Rejestracja: 03 sie 2018, 11:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: John Dee »

Yvonne pisze:Mówili, że planują tylko dwa razy - w połowie lipca i w połowie sierpnia. Być może potem zmienili zdanie.
Albo te dwa spektakle miały miejsce, ale z nocnymi przechadzkami nie mają nic wspólnego. Jeśli tak, to zamek prawdopodobnie zaangażował w tym celu jakichś specjalistów z zewnątrz posiadających swój własny sprzęt.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Ater pisze:Czesio1 Czy można podmienić link pod filmikiem z pierwszego dnia zlotu bo jest niedziałający.
Już podmieniłem. Dzięki Ater za zwrócenie uwagi. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Piękny filmik ! A to miejsce to jeden z moich ulubionych zamków nad Loarą, położony zupełnie inaczej niż pozostałe - ma szczycie wzniesienia w centrum miasta, a nie nad rzeką. A miasteczko to już w ogóle najładniejsze z tych, które zwiedzaliśmy. I te smoki Houdiniego i nasz przewodnik z "goblinami z XVI wieku"...
Bartek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2018, 21:22
Miejscowość: Zgierz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Bartek »

Przepraszam, że po długiej przerwie, ale ostatnio mam więcej pracy i obowiązków. Widzę, że podróż w Dolinie Loary można uznać za udaną. W razie jakichkolwiek pytań, informacji co warto zobaczyć czy pomocy językowej z francuskiego śmiało zapraszam. Pomogę w miarę swoich umiejętności i swojej wiedzy. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia :)
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Bartek pisze:Przepraszam, że po długiej przerwie, ale ostatnio mam więcej pracy i obowiązków. Widzę, że podróż w Dolinie Loary można uznać za udaną. W razie jakichkolwiek pytań, informacji co warto zobaczyć czy pomocy językowej z francuskiego śmiało zapraszam. Pomogę w miarę swoich umiejętności i swojej wiedzy. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia :)

Bartku, zapraszam do dyskusji na naszym forum. Mam nadzieję, że przedstawia swoją wersję wydarzeń. Czyli gdzie byłeś, co widziałeś. To forum przygodowe. Zapraszam do działu relacji. :564:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

VdL pisze:Bartku, zapraszam do dyskusji na naszym forum. Mam nadzieję, że przedstawia swoją wersję wydarzeń. Czyli gdzie byłeś, co widziałeś. To forum przygodowe.
Dokladnie tak! Pisz do woli. "Przygoda" to nasze hasło!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek zlotowego filmu.
Cudo, Czesio!
Dzięki tym filmom wracają piękne wspomnienia.
Ech, te nasze autokarowe śpiewy ... To było piękne! I ta Jolka, jak ktoś zaśpiewał "Emigrowałem z ramion Twych do ... raju" :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 22 sie 2018, 08:56 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

W najbliższą niedzielę o 9 rano TVP Kultura wyemituje program pod tytułem:

"We wnętrzu organów Katedry Notre Dame"

Olivier Latry, organista katedry Notre Dame, objaśnia tajniki gry na swym instrumencie. Pokazuje również, jak skonstruowane są organy i opowiada o ich historii i roli w kształtowaniu muzyki.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Rozdzieliłam wstępnie relacje.
Mam jeszcze 2 punkty do przydzielenia: konkurs indywidualny i konkurs drużynowy.

Czy ktoś jest chętny, aby napisać dwa odcinki? Jeden ze zwiedzania i jeden z konkursu?
Potrzebuję dwóch / dwoje ochotników.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jestem chętny ze zwiedzania.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Jestem chętny ze zwiedzania.
Ze zwiedzania to każdy musi być chętny :-)


Zatem doprecyzuję:

Każdemu Forowiczowi przydzieliłam jeden punkt ze zwiedzania.
Zostały jeszcze dwa punkty - dwa konkursy Czesiowe.
Poszukuję ochotników do napisania relacji z konkursu (oprócz relacji ze zwiedzania).
Ostatnio zmieniony 22 sie 2018, 13:50 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

No to mogę opisać część pierwszą konkursu.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

A kiedy konkurs z tego co zwiedziliśmy? Trzeba robić jak najszybciej bo pamięć ludzka jest ulotna. Myślę, że początek września to idealny czas. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:A kiedy konkurs z tego co zwiedziliśmy? Trzeba robić jak najszybciej bo pamięć ludzka jest ulotna. Myślę, że początek września to idealny czas.
Racja.
Będzie w pierwszym tygodniu września.

Zaraz ogłoszę :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze: Zaraz ogłoszę :-)
To git! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

No to mogę opisać część pierwszą konkursu.
Dziękuję, johny.

A kto chce opisać konkurs drużynowy?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Wróciłam z wakacji i dopiero teraz mam chwilę, aby opisać to, co czuję po zlocie.
A że czuję dużo i w intensywnych barwach, więc i takie, kolorowe, będą moje słowa:


Przede wszystkim chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom zlotu. To Wy wszyscy tworzyliście tę cudowną atmosferę, którą wciąż czuliśmy i która towarzyszyła nam nieustannie. Dziękuję Wam, że nikt się nie wycofał. Uznaję to za sukces - to, że pojechaliśmy tam wszyscy.
Dla takich Zlotowiczów organizowanie zlotu to sama przyjemność.
:-)

Pozwólcie, że po raz kolejny skieruję moje specjalne podziękowania do osób, bez których ten zlot by się nie odbył. Mowa tu oczywiście o Oli, Kasi i Oldmalarzu. Kochani - to dzięki Wam uwierzyłam w to, że realizacja tego zlotu jest możliwa. Jestem Wam za to bardzo wdzięczna.
Zatem powtórzę: Fantomasowy Zlot odbył się dzięki Wam. To Wam należą się podziękowania za to, że tam pojechaliśmy.
WIELKIE BRAWA DLA RODZINY OLDMALARZY!!!


Ogromne podziękowania dla naszego niezrównanego Czesia.
Czesio - Twoja pomoc jest nieoceniona. Przez wiele miesięcy razem ze mną ten zlot organizowałeś. Efekt? Chyba się udało, prawda?
;-)

Wielkie brawa dla naszych Przewodników - Tomaszka i Atera!!! Aterowi dziękuję również za piękne zdjęcia.


Ukłony dla Mysikrólika za serwowanie pysznych dań, oraz dla osób również w ten proces zaangażowanych, czyli Hanki, Tomaszka i johny'ego.

Specjalne podziękowania dla Anny i Pitta za udostępnienie swoich wehikułów na potrzeby zlotowe.

WIELKIE BRAWA dla CECYLII I ROBASA, którzy wstawali rano i towarzyszyli mi w drodze do piekarni po bagietki. Rodzice mogą być z Was dumni!!!

Nie mogę nie skierować podziękowań dla Zlotowiczów, którzy dotarli z daleka i sprawili nam ogromną niespodziankę, czyli dla Bruni oraz Grim Reapera i Magdy. Było nam bardzo miło Was gościć.

No i wiwaty dla naszych wspaniałych kierowców - Szwagra i Pięknego Antonia. Dziękuję za wszystko.


Osobne, ale bardzo ważne podziękowania ślę wszystkim osobom towarzyszącym Forowiczom, czyli żonom, partnerom i dzieciom, którzy bardzo dzielnie znoszą nasze forowe dziwactwa. Bardzo Wam dziękuję za Waszą obecność.


I jeszcze WIELKIE BRAWA ode mnie dla wszystkich za wytrwałość!!!
Pogoda dała nam popalić. Momentami było naprawdę ciężko.
Ale daliśmy radę.
BRAWO!!!
:564: :564: :564:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2018, 14:09 przez Yvonne, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

AMEN!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Wróciłam z wakacji i dopiero teraz mam chwilę, aby opisać to, co czuję po zlocie.
A że czuję dużo i w intensywnych barwach, więc i takie, kolorowe, będą moje słowa:
Największe słowa uznania należą się Tobie Yvonne, bo będąc przed zlotem w nieustannym kontakcie z Tobą wiem ile wysiłku i ile pracy kosztowało Cię zorganizowanie tego zlotu. Ile musiałaś wykonać telefonów, ile napisać maili, ile czasu na to wszystko poświęcić. Tym większe słowa uznania należą Ci się za to, że przecież Ty te wszystkie miejsca już wcześniej zwiedzałaś, oglądałaś. A mimo to chciałaś pojechać tam jeszcze raz i już z nami przeżyć kolejną zlotową przygodę!
Wielkie chapeau bas dla Ciebie Yvonne!!
:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2018, 17:57 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

I jeszcze raz dodam to co powiedziałem na zlocie że jestem bardzo zbudowany faktem, że nikt nie zrezygnował. Że wszyscy, którzy prawie rok temu wpisali się na listę chętnych na wyjazd wytrwali w swoim postanowieniu. Ba, nie tylko nikt nie zrezygnował ale jeszcze kilka osób do nas dołączyło. To było naprawdę niesamowite!! Bo przecież był to nasz najdłuższy i najdroższy zlot!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:WIELKIE BRAWA DLA ...
Przede wszystkim wielkie brawa dla Yvonne. Wspaniałe było zarówno zwiedzanie, jak i spędzenie razem tych dziewięciu dni. Organizacja doskonała. Moja żona tak się rozochociła, że pyta kiedy następny zlot.
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Czesio1 pisze:
Yvonne pisze:Wróciłam z wakacji i dopiero teraz mam chwilę, aby opisać to, co czuję po zlocie.
A że czuję dużo i w intensywnych barwach, więc i takie, kolorowe, będą moje słowa:
Największe słowa uznania należą się Tobie Yvonne, bo będąc przed zlotem w nieustannym kontakcie z Tobą wiem ile wysiłku i ile pracy kosztowało Cię zorganizowanie tego zlotu. Ile musiałaś wykonać telefonów, ile napisać maili, ile czasu na to wszystko poświęcić. Tym większe słowa uznania należą Ci się za to, że przecież Ty te wszystkie miejsca już wcześniej zwiedzałaś, oglądałaś. A mimo to chciałaś pojechać tam jeszcze raz i już z nami przeżyć kolejną zlotową przygodę!
Wielkie chapeau bas dla Ciebie Yvonne!!
:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Zgadzam się z przedmówcą. Trochę wody upłynęło od zakończenia zlotu, temperatura spadła i myśli się jakby lepiej - z perspektywy czasu myślę, że to był organizacyjny Everest. Yvonne przewidziała wszystko, co się dało przewidzieć, a nawet i to, czego przewidzieć nie było można.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze:
Czesio1 pisze: O kurka, zupełnie zapomniałem o ikonce zlotowej. I co tu wybrać? Są jakieś propozycje?
no tu chyba nie ma co debatowac nad propozycjami.. dla mnie sprawa wydaje sie jednoznaczna :)
Dzięki oldmalarzu za inspirację.
W mojej stopce jest propozycja ikonki ze zlotu we Francji. Co o niej sądzicie?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze: Największe słowa uznania należą się Tobie Yvonne
Zdecydowanie!
panna Monika pisze:z perspektywy czasu myślę, że to był organizacyjny Everest. Yvonne przewidziała wszystko, co się dało przewidzieć, a nawet i to, czego przewidzieć nie było można.
Lepiej bym tego nie ujął. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

panna Monika pisze:
Czesio1 pisze:
Yvonne pisze:Wróciłam z wakacji i dopiero teraz mam chwilę, aby opisać to, co czuję po zlocie.
A że czuję dużo i w intensywnych barwach, więc i takie, kolorowe, będą moje słowa:
Największe słowa uznania należą się Tobie Yvonne, bo będąc przed zlotem w nieustannym kontakcie z Tobą wiem ile wysiłku i ile pracy kosztowało Cię zorganizowanie tego zlotu. Ile musiałaś wykonać telefonów, ile napisać maili, ile czasu na to wszystko poświęcić. Tym większe słowa uznania należą Ci się za to, że przecież Ty te wszystkie miejsca już wcześniej zwiedzałaś, oglądałaś. A mimo to chciałaś pojechać tam jeszcze raz i już z nami przeżyć kolejną zlotową przygodę!
Wielkie chapeau bas dla Ciebie Yvonne!!
:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Zgadzam się z przedmówcą. Trochę wody upłynęło od zakończenia zlotu, temperatura spadła i myśli się jakby lepiej - z perspektywy czasu myślę, że to był organizacyjny Everest. Yvonne przewidziała wszystko, co się dało przewidzieć, a nawet i to, czego przewidzieć nie było można.
Dołączamy się do podziękowań dla Czesia i Yvonne do wszystkich naszych przedmówców. Dziękowaliśmy, dziękujemy Wam Kochani i dziękować będziemy przy każdej okazji. To był WSPANIAŁY CZAS ...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

VdL pisze:
panna Monika pisze:
Czesio1 pisze:
Yvonne pisze:Wróciłam z wakacji i dopiero teraz mam chwilę, aby opisać to, co czuję po zlocie.
A że czuję dużo i w intensywnych barwach, więc i takie, kolorowe, będą moje słowa:
Największe słowa uznania należą się Tobie Yvonne, bo będąc przed zlotem w nieustannym kontakcie z Tobą wiem ile wysiłku i ile pracy kosztowało Cię zorganizowanie tego zlotu. Ile musiałaś wykonać telefonów, ile napisać maili, ile czasu na to wszystko poświęcić. Tym większe słowa uznania należą Ci się za to, że przecież Ty te wszystkie miejsca już wcześniej zwiedzałaś, oglądałaś. A mimo to chciałaś pojechać tam jeszcze raz i już z nami przeżyć kolejną zlotową przygodę!
Wielkie chapeau bas dla Ciebie Yvonne!!
:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Zgadzam się z przedmówcą. Trochę wody upłynęło od zakończenia zlotu, temperatura spadła i myśli się jakby lepiej - z perspektywy czasu myślę, że to był organizacyjny Everest. Yvonne przewidziała wszystko, co się dało przewidzieć, a nawet i to, czego przewidzieć nie było można.
Dołączamy się do podziękowań dla Czesia i Yvonne do wszystkich naszych przedmówców. Dziękowaliśmy, dziękujemy Wam Kochani i dziękować będziemy przy każdej okazji. To był WSPANIAŁY CZAS ...
jak było!!!!??? :-D :-D :-D :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Jeszcze kilka zdjęć z mojego zbioru.

Betonowy but z naszej miejscówki. W czasach prohibicji, gangsterzy zakładali takie tym co im podpadli
Obrazek

Nasze codzienne bagietki
Obrazek

Moje ulubione, śmierdzące salami francuskie, na targu w sąsiednim miasteczku
Obrazek

Jolka, Jolka, pamiętasz…
Obrazek

W głębi korytarza pojawiała się mroczna postać..
Obrazek

…w zielonej masce. Wszyscy myśleli że to Mysikrólik…
Obrazek

Ale nie, on był z nami. To musiał być prawdziwy Fantomas !
Obrazek

Pomnik najznamienitszego syna Blois – Houdiniego.
Obrazek

TomaszK i Eksplorator 63, na tarasie zamku Chambord
Obrazek

W tymże zamku pokoik dziecinny z XVIII wieku. Mebelki w sam raz dla naszego Juliana. Zresztą odbiliśmy się w szybie.
Obrazek

Pani Rey, ogląda w Montresor nasz prezent – „Fantomasa”
Obrazek

Nawijam o Chenonceau. Twarze zlotowiczów buchają entuzjazmem.
Obrazek

Wielkie beczki, w których dojrzewa wino u ojca Augustina, w Chenonceau. Po naszej wizycie, sporo go ubyło.
Obrazek

Orlean. Iść, czy nie iść na ten koncert organowy ?
Obrazek

Pod domem Leonarda da Vinci, zarząd ustala dalsze punkty programu.
Obrazek

Luwr. Najpopularniejszym po Monie Lizie dziełem sztuki, jest chyba Nike z Samotraki. Las telefonów komórkowych fotografujących rzeźbę, był chyba nawet większy.
Obrazek

Wielki garnek kamienny w dziale starożytności perskich. Podobny zagrał w filmie „Kopalnie króla Salomona”, tubylcy chcieli ugotować w nim parę bohaterów.
Obrazek

Wyroby z lazurytu obrobionego do grubości porcelanowych naczyń, w Sali Apollina. W głębi po lewej podobne zrobione z jaspisu.
Obrazek

I nasz ostatni posiłek we Francji. Część z nas zamówiła jagnięcinę
Obrazek
ODPOWIEDZ