ZLOT NAD LOAR¡ - z pewną nieśmiałością ...

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Yvonne pisze:Czemu dzisiaj nikt nie poszedł po bagietki? :027:
:564:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czemu dzisiaj nikt nie poszedł po bagietki? :027:
Właśnie, właśnie, nie mam nic na śniadanie. Gdzie są bagietki? :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

PawelK pisze:
Nie. ..... niestety, zawsze się znajdują ludzie, którzy zamiast rozsadnych argumentów próbują obsmiewac rozwiązania bezpieczeństwa, dlatego mamy to co mamy, czyli ryzyko.


niestety Tak ..gdyby rasa ludzka stosowała "rozsądne argumenty" ..nadal byśmy tkwili w epoce zacofania -to jest tak jasne jak słońce i nie podlega dyskusji :) ..jeśli uważasz że ograniczenia predkości i mandaty które są ich formą przestrzegania sa dla dobra ludzi i poprawy bezpieczeństwa to albo jesteś naiwny albo nie jeździsz po drogach .. człowiek od wieków robi wszystko dla władzy a co za tym idzie dla pieniedzy a nie dla dobra ludzkości czy ich bezpieczeństwa.....takie argumenty można wmawiać i owszem dzieciom jak sie je do pewnego wieku wychowuje ..że swiat jest dobry .że nie wolno kłamać ..że ludzie nie kradną a po drogach trzeba jeżdzić zgodnie z przepisami etc etc .. :) ..ale na szczęście sie wyrasta z tych głupot.. czasami niestety zbyt późno :/
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

oldmalarz pisze:niestety Tak ..gdyby rasa ludzka stosowała "rozsądne argumenty" ..nadal byśmy tkwili w epoce zacofania -to jest tak jasne jak słońce i nie podlega dyskusji :) ..jeśli uważasz że ograniczenia predkości i mandaty które są ich formą przestrzegania sa dla dobra ludzi i poprawy bezpieczeństwa to albo jesteś naiwny albo nie jeździsz po drogach .. człowiek od wieków robi wszystko dla władzy a co za tym idzie dla pieniedzy a nie dla dobra ludzkości czy ich bezpieczeństwa.....takie argumenty można wmawiać i owszem dzieciom jak sie je do pewnego wieku wychowuje ..że swiat jest dobry .że nie wolno kłamać ..że ludzie nie kradną a po drogach trzeba jeżdzić zgodnie z przepisami etc etc .. :) ..ale na szczęście sie wyrasta z tych głupot.. czasami niestety zbyt późno :/
Smutne masz życie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Mam nadzieję, że Czesio1 już rozdzielił wam relacje do napisania :-) . Proszę nie zwlekajcie z nimi aby ująć jak najwięcej szczegółów bo później się zapomni.
Tym razem Yvonne będzie rozdzielać relacje. Mi było tam tak gorąco, że nawet nie wiem co zwiedzaliśmy i kiedy. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
John Dee
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 54
Rejestracja: 03 sie 2018, 11:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: John Dee »

oldmalarz pisze:
John Dee pisze:A które miasto według Was zasługuje na palmę pierwszeństwa, Orlean czy Blois?
w/g mnie Blois jako miasto
Okej. A jeśli uwzględnić jeszcze Tours, to jak ranking wyglądałby wtedy? :027:
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

PawelK pisze: Smutne masz życie.
szczególnie po ostatnim tygodniu -rzeczywiscie bardzo smutne :D .. ale zycie jak zycie kazdy kreuje swoje własne dla innych osób patrzacych z boku może wydawac sie smutne ..ważne aby DLA MNIE było wesołe --prawda? (bo to takie komunistyczne jak sekretarz uważał że naród ma smutne życie to tak musiało byc i basta -prawda? :) ) .. ale mnie za to dziwi..( nie smuci!) że w roku 2018 mozna mieć poglady NIEREALISTYCZNE oderwane ..od rzeczywistosci ..jeszcze rozumiem czasy PRL'u ..gdzie myslenie włąsne było rzadkościa i zakazane ,cenzura, nakazy ,zakazy etc.. ale w obecnych czasach .no cóż ....
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

John Dee pisze: A jeśli uwzględnić jeszcze Tours, to jak ranking wyglądałby wtedy? :027:
owszem katedra piekna ale jako miasto chyba na końcu .. troche dla mnie za nowoczesne za "zimne" na tyle ile zobaczyłem może gdzieś idziej w innych krańcach miasta ciekawsze ..ale ten kawałek co zobaczyłem mnie nie zachwycił ..jestem zdecydowanym fanem dawnej architektury miejskiej.... ..Tours troche mi przypomionało Płock ..
-dla mnie Blois nr 1
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

oldmalarz pisze:le mnie za to dziwi..( nie smuci!) że w roku 2018 mozna mieć poglady NIEREALISTYCZNE oderwane ..od rzeczywistosci ..jeszcze rozumiem czasy PRL'u ..gdzie myslenie włąsne było rzadkościa i zakazane ,cenzura, nakazy ,zakazy etc.. ale w obecnych czasach .no cóż ....
Tym bardziej masz smutne bo sądzisz, że świat jest zły i wyraźnie otaczasz się złymi ludźmi, skoro uważasz, że uczciwość i wiara w drugiego człowieka są NIEREALISTYCZNE. Sorka ale właśnie dzięki takim ludziom jak Ty zamiast robić coś żeby było lepiej nic się nie robi. Wierz mi, że są kraje gdzie ludzie są uśmiechnięci i życzliwi i nie jest to w książkach sf. Trzeba tylko umieć to zauważyć, ale skoro ktoś wiecznie nosi przyciemniane okulary. Smutne masz życie nawet jeśli twierdzisz, że DLA CIEBIE jest wesołe.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

To może kilka zdjęć naszej głównej książkowej atrakcji zlotu nad Loarą.

"Le Château de Six Dames to jeden z dziesiątków zamków, które jak paciorki różańca zdawały się być nanizane na srebrzystą wstęgę Loary i jej dopływów: Cher, Indre i Yienne. Wznosili je butni baronowie i książęta, przeciwstawiający się władzy królewskiej i tworzący na swych terytoriach udzielne państewka. Budowali je też królowie, gdy udawało im się - niekiedy jednak na bardzo krótko - okiełznać możnych wasali. Zamki i otaczające je latyfundia dawały oparcie wszystkim, którzy dumnie i wysoko nosili głowy w rycerskich hełmach.
(...)
Dozorca otworzył bramę parkową i wjechaliśmy w ogromną aleję wysadzaną starymi platanami. "


Obrazek
Aleja parkowa przed zamkiem
fot. Czesio1

Obrazek
Aleja parkowa przed zamkiem
fot. Czesio1

Obrazek
Aleja parkowa przed zamkiem
fot. Czesio1

Obrazek
Zamek Sześciu Dam
fot. Czesio1

Obrazek
Zamek Sześciu Dam
fot. Czesio1

Obrazek
Zamek Sześciu Dam
fot. Czesio1

Obrazek
Wyspa, z której złoczyńca komunikował
się z kompanem w Zamku Sześciu Dam

fot. Czesio1

"Wyprowadziłem wehikuł z zamkowych garaży. Wsiedliśmy do niego z Yvonne i pojechaliśmy do parku szeroką aleją wysadzaną starymi platanami. Noc była bardzo ciemna, ale nie zapalałem świateł. Nie chciałem, żeby nas zauważył złoczyńca. Jechałem niemal po omacku. Na szczęście Yvonne znała tu każde drzewo i nieomylnie wskazywała drogę.
- Chcę znaleźć się naprzeciw wyspy - tłumaczyłem dziewczynce. - Czy znasz tam skrawek plaży z dobrym zjazdem do wody?
- Chyba nie zamierza pan wjechać do rzeki? - roześmiała się.
- Nie wiem, czy to nie okaże się konieczne - odparłem z powagą, lecz ona myślała, że ja żartuję.
(...)
Teraz zdecydowałem się.
- Siadaj do wozu - rozkazałem dziewczynce.
A gdy posłusznie wykonała moje polecenie, uruchomiłem silnik i wjechałem samochodem do rzeki. Towarzyszył temu głośny plusk wody, mokre bryzgi uderzyły nas w twarz."


Obrazek
Zjazd do wody przed zamkiem
fot. Czesio1

Obrazek
Zamek Sześciu Dam
fot. Czesio1


Obrazek
Zamek Sześciu Dam
fot. Czesio1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

miejsce magiczne, zdjęcia prześliczne :-)
prosimy o więcej Czesio
Awatar użytkownika
Szwagier
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 81
Rejestracja: 07 sie 2018, 21:29
Tytuł: Nigdy nie wiesz, co Cię w życiu spotka.
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Szwagier »

grim_reaper pisze:Zostaliśmy uświadomieni o zagrożeniach wynikajacych z korzystania ze zmotoryzowanych środków transportu.

Moge wiec teraz śmiało powiedzieć jako wyedukowany od nowa kierowca.

40-tka Panie Szwagier do domu. :-D
Człowiek uczy się całe życie.
Niestety niektórzy nie zrozumieli żartu i naszej dyskusji choć pewnie nigdy nie trzymali nawet w ręku kierownicy autokaru, nie przepychali się w wąskich i krętych uliczkach 14 metrowym wozem itp., nie prowadzili w nocy pojazdu ze świadomością odpowiedzialności za bezpieczeństwo ponad 50 osób na pokładzie. Krytyka jest bardzo łatwą formą okazywania swojej opinii na jakiś temat. Warto by było krytykować w temacie o którym się ma choć odrobinę pojęcia.
John Dee pisze:Autobusom na niemieckich autostradach nie wolno przekraczać 100 km/h. Że kolega namawia do 150 jest zrozumiałe: wystarczy spojrzeć na jego nick. ;-)
“Głodny przygód”? Raczej głodny dusz. :-D
Nie tylko na niemieckich drogach lecz we wszystkich krajach UE. I nie autobusom bo te jeżdżą po mieście lub w PKS-sie, a Autokarom, które mają dopuszczenie i odpowiedni dokument na to, iż taką prędkością mogą jechać tzw. "BUS100"
oldmalarz pisze:niestety Tak ..gdyby rasa ludzka stosowała "rozsądne argumenty" ..nadal byśmy tkwili w epoce zacofania -to jest tak jasne jak słońce i nie podlega dyskusji :)
Mądrego to aż przyjemnie czytać :564:
Yvonne pisze:Czemu dzisiaj nikt nie poszedł po bagietki? :027:
No właśnie i co dziś na obiadokolację ??? I kto ją przygotuję :-D :-D :-D Hmm Czyżby trzeba było jechać do Opalenicy :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, 14:05 przez Szwagier, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

johny pisze:Ekipa astronomiczno ławeczkowa prawie w komplecie. :-D
Ekipa astronomiczno - laweczkowa powinna się tam zameldować. Ater do "opowieści o meteorach i meteorytach" jest świetnie przygotowany.
Załączniki
plakat.jpg
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

oldmalarz pisze:
John Dee pisze: A jeśli uwzględnić jeszcze Tours, to jak ranking wyglądałby wtedy? :027:
owszem katedra piekna ale jako miasto chyba na końcu .. troche dla mnie za nowoczesne za "zimne" na tyle ile zobaczyłem może gdzieś idziej w innych krańcach miasta ciekawsze ..ale ten kawałek co zobaczyłem mnie nie zachwycił ..jestem zdecydowanym fanem dawnej architektury miejskiej.... ..Tours troche mi przypomionało Płock ..
-dla mnie Blois nr 1
Dla mnie również. Miasto ma swój klimat, te wąskie uliczki, architektura, i rewelacyjne schody, pamiętacie? Ktoś chyba zrobił zdjęcie. Mieliśmy też czas, aby poczuć ten klimat.
Załączniki
IMG_20180803_154824.jpg
IMG_20180803_155142.jpg
IMG_20180803_155344.jpg
IMG_20180803_162724.jpg
IMG_20180803_163017.jpg
IMG_20180803_164224.jpg
IMG_20180803_164739.jpg
IMG_20180803_165338.jpg
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Szwagier pisze: choć pewnie nigdy nie trzymali nawet w ręku kierownicy autokaru, nie przepychali się w wąskich i krętych uliczkach 14 metrowym wozem itp., nie prowadzili w nocy pojazdu ze świadomością odpowiedzialności za bezpieczeństwo ponad 50 osób na pokładzie.
Ciekawy pogląd. Rozumiem, że jesteś z tej grupy ludzi, którzy krytykują tylko to czym się sami zajmowali. Zakładam, że w związku z tym nigdy nie krytykujesz lekarzy, nauczycieli, farmaceutów, banków, piłkarzy, polityków, fryzjerów, itd. *


* Niepotrzebne skreślić.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Post autor: Ater »

Dla mnie jedyną maksymalną prędkością we wszechświecie jest prędkość światła ;)

A wracając do ławeczki, przypomniał mi się kawał
Międzynarodowa Stacja Kosmiczna leci nad Rosją.
- Jaki pęd do nauki przejawia naród rosyjski - mówi kosmonauta amerykański z uznaniem - patrzą na nas chyba miliony teleskopów.
- Nie - odpowiada Rosjanin - oni tylko piją z gwinta...
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

PawelK pisze: Smutne masz życie nawet jeśli twierdzisz, że DLA CIEBIE jest wesołe.
Pawle twierdzenie przez pryzmat monitora że ktos ma takie czy inne życie jest tak absuradalne ..że wyjasnienie dlaczego i kontynuwanie dyskusji w tym tonie jest dla mie delikatnie mówiąc żenujace :/ po drugie jest to wątek zlotowy i zasmiecanie go nasza dyskusja jest tu nie na miejscu wymienilismy poglady kilka zdań i chyba wystarczy ..
PawelK pisze:
i wyraźnie otaczasz się złymi ludźmi,
notabene ..spedziłem z nimi ostatnie kilka dni ..wierz mi nie są źli ..wrecz przeciwnie .. ;)
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

oldmalarz pisze:po drugie jest to wątek zlotowy i zasmiecanie go nasza dyskusja jest tu nie na miejscu wymienilismy poglady kilka zdań i chyba wystarczy ..
I może na tym poprzestańmy.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ater pisze:Dla mnie jedyną maksymalną prędkością we wszechświecie jest prędkość światła ;)

A wracając do ławeczki, przypomniał mi się kawał
Międzynarodowa Stacja Kosmiczna leci nad Rosją.
- Jaki pęd do nauki przejawia naród rosyjski - mówi kosmonauta amerykański z uznaniem - patrzą na nas chyba miliony teleskopów.
- Nie - odpowiada Rosjanin - oni tylko piją z gwinta...
:-D :-D :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Szwagier pisze: Człowiek uczy się całe życie.
Niestety niektórzy nie zrozumieli żartu i naszej dyskusji choć pewnie nigdy nie trzymali nawet w ręku kierownicy autokaru, nie przepychali się w wąskich i krętych uliczkach 14 metrowym wozem itp., nie prowadzili w nocy pojazdu ze świadomością odpowiedzialności za bezpieczeństwo ponad 50 osób na pokładzie. Krytyka jest bardzo łatwą formą okazywania swojej opinii na jakiś temat. Warto by było krytykować w temacie o którym się ma choć odrobinę pojęcia.
Dokładnie, były momenty gdy myślałem, że nie ma mowy, żebyśmy tu sięzmieścili, jak nic zahaczymy o zabudowania w tych wąskich uliczkach.
A tekst grim_reapera o tych 150 km/h był tylko żartem i w takim tonie trzeba było to odebrać. Bo nasze bezpieczeństwo było dla naszych znakomitych kierowców najważniejsze!!
Mogliśmy więc tylko krzyknąć:
"Stówą panie Kustosz" :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

A przy okazji miło mi przyłączyć do grupy "Zlotowicz" kolejne nowe twarze:

- Beata
- Fan tomas
- grim_reaper
- Piękny Antonio
- Szwagier


Jeśli kogoś pominąłem to dajcie proszę znać.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, 15:18 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Bo nasze bezpieczeństwo było dla naszych znakomitych kierowców najważniejsze!!
Mogliśmy więc tylko krzyknąć:
"Stówą panie Kustosz"
Nasi kierowcy to magicy a na dodatek super kompani. W pewnym momencie wszyscy stanowili jedność.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze: w takim tonie trzeba było to odebrać. Bo nasze bezpieczeństwo było dla naszych znakomitych kierowców najważniejsze!!
Mogliśmy więc tylko krzyknąć:
"Stówą panie Kustosz" :-D
Ja byłem pod wrażeniem ich zaradności że nawet 200 mógłbym z nimi jechać i czułbym się bezpiecznie ..
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Nasi kierowcy to magicy a na dodatek super kompani. W pewnym momencie wszyscy stanowili jedność.
Dokładnie tak! A jako dowód niech posłuży ten krótki filmik:

Szwagier żegna nas
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, 16:04 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Faktycznie to Blois (jak to się wymawia?) jest malownicze jakby czas tam stanął w miejscu i zaskakująco nie ma tam tłumów turystów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Faktycznie to Blois (jak to się wymawia?)
Blła :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Drugi dzień w Paryżu.
Kilka fotek dla tych którzy poszli zwiedzać Luwr, żeby mogli zobaczyć co stracili. :-D

Obrazek
Ekipa na Wieżę Eiffla w oczekiwaniu na windę
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok z poziomu II Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok ze szczytu Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok ze szczytu Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok ze szczytu Wieży Eiffla
fot. Czesio1

Obrazek
Widok ze szczytu Wieży Eiffla
fot. Czesio1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

I jeszcze kilka ujęć Katedry:

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1

Obrazek
Katedra Notre-Dame w Paryżu
fot. Czesio1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

johny pisze:
Ater pisze:Dla mnie jedyną maksymalną prędkością we wszechświecie jest prędkość światła ;)

A wracając do ławeczki, przypomniał mi się kawał
Międzynarodowa Stacja Kosmiczna leci nad Rosją.
- Jaki pęd do nauki przejawia naród rosyjski - mówi kosmonauta amerykański z uznaniem - patrzą na nas chyba miliony teleskopów.
- Nie - odpowiada Rosjanin - oni tylko piją z gwinta...
:-D :-D :-D
:564: :564: :564:
Awatar użytkownika
Szwagier
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 81
Rejestracja: 07 sie 2018, 21:29
Tytuł: Nigdy nie wiesz, co Cię w życiu spotka.
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Szwagier »

Parę moich fotek link poniżej

https://photos.app.goo.gl/Xy3pBo5LNShp7meJ9
ODPOWIEDZ