Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Reportaż w Trójce
Autor Wiadomość
johny
Moderator

Wysłany: 2018-02-21, 14:35   Reportaż w Trójce

Działamy, na początek mamy w planach reportaż o naszym stowarzyszeniu w kochanej Trójce. Jak tylko będę wiedział coś więcej dam znać. Czekam na kontakt! :-)
XIII VII III I V XVIII XIV 1

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-02-21, 14:41   Re: Reportaż w Trójce

johny napisał/a:
Działamy, na początek mamy w planach reportaż o naszym stowarzyszeniu w kochanej Trójce. Jak tylko będę wiedział coś więcej dam znać. Czekam na kontakt! :-)

I to jest genialna wiadomość!! :564:

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

johny
Moderator

Wysłany: 2018-04-26, 11:00   

Minęło sporo czasu ale w końcu! Jest odzew z Trójki. Wczoraj dostałem takiego oto @
Dzień dobry,
jestem osobą, która ma w planie zrealizowanie reportażu o którym rozmawiał Pan z Elą Walendzik. Mam ten temat w głowie od dawna, ale planowałam realizację na cieplejszą część roku. czyli na teraz.
Odezwę się do Pana po majówce i wtedy ustalimy szczegóły.
Tymczasem mam jeszcze pytanie. Czy są w planach jakieś wydarzenia związane ze stowarzyszeniem i Panem Samochodzikiem?
pozdrawiam
Ewelina Karpacz-Oboładze
Studio Reportażu i Dokumentu

a taką dałem odpowiedź dzisiaj:
Dzień dobry pani Ewelino!

Bardzo dziękuję za kontakt z pani strony. Termin po majówce jest dla nas idealny.
A co do Pani Pytań to:

1. Jeżeli chodzi o stowarzyszenie to twór dość nowy ale oczywiście mamy pewne pomysły. Pierwszym z nich jest nadanie honorowego członkostwa świetnemu aktorowi, który grał w serialu Smaochodzik i Templariusze, i który był naszym gościem podczas ostatniego zlotu p. Michałowi Szewczykowi.
Tu link do audycji z nami i p. Szewczykiem (jesteśmy od ok. 14.30 min)
http://tvtoya.pl/catchuptv/show/toya_lajf,11653
Ponadto jeden z naszych kolegów czynnie uczestniczył w organizacji nowej wystawy w muzeum we Formoborku
http://frombork.art.pl/pl...rum-anatomicum/
Dalej będziemy szli w kierunku promocji polskiej kultury, sztuki, eskploracji.
Geneza tego wszystkiego wywodzi się z naszej działalności na internetowym forum z „Z przygodą na Ty” – www.pansamochodzik.org.pl Spotykamy się regularnie, jeździmy śladami Pana Samochodzika i staramy się promować miejsca nie do końca oczywiste takie jak Brześć Kujawski czy Frombork (w obu z nich we współpracy z lokalnym samorządem umieściliśmy tablice, które informują o tym, że w tych miastach działa się akcja książki. Turyści szczególnie ci młodsi mogą dowiedzieć się o Zbigniewie Nienackim, o serii a przy okazji poznać fantastyczne miejsca. http://www.frombork.pl/st..._FROMBORKA.html
2. No i tu wracamy do Pani pytania o Samochodzika i nasze plany z nim związane. W tym roku organizujemy zlot we Francji i ruszamy tropem Samochodzika do zamków nad Loarą. Bez udziału biur podróży sami zorganizowaliśmy sobie noclegi (XV w zamek!) a także transport (autokar). W sile ok. 40 osób w przedziale wiekowym 6 – 55 lat będzie ponad tydzień podróżować po Dolinie Loary.

To na teraz tyle. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Pani dyspozycji pod numerem tel podanym niżej

Tymczasem serdecznie Panią pozdrawiam, życzę przyjemnej majówki i czekam na kontakt po niej!

johny
Moderator

Wysłany: 2018-04-26, 11:06   

Początki są trudne ale wierzę, że damy radę. Jest to dla mnie bardzo ważne. Z przyczyn oczywistych. Chcę pokazać wszystkim tym, którzy się na nas obrazili, że potrafimy, możemy, chcę aby obrażalscy żałowali, że nie przystąpili do Stowarzyszenia! :-)
Liczę na pomoc i w słuchuję się w hymn Liverpoolu bo słowa YNWA są uniwersalne i nie dotyczą tylko piłki nożnej!

Hanka
Żądny przygód
Hanka

Wysłany: 2018-04-26, 11:13   

bardzo sie cieszę, BARDZO!!

Hanka
Żądny przygód
Hanka

Wysłany: 2018-04-26, 11:20   

Hanka napisał/a:

Ja też!!! Szykuj się Hanula na wizytę w stolycy! Niestety koło stadionu Legii ale jakoś to przezyję! :-D

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-26, 12:24   

Wiwat johny! I tak powinniśmy działać!
Szykujemy krawaty!! :564:

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

VdL
Zlotowicz

Wysłany: 2018-04-26, 22:45   

johny napisał/a:
Hanka napisał/a:

Ja też!!! Szykuj się Hanula na wizytę w stolycy! Niestety koło stadionu Legii ale jakoś to przezyję! :-D

Dlaczego niestety, ostatnio było bardzo sympatycznie, choć ryzykownie. :D

VdL
Zlotowicz

Wysłany: 2018-04-26, 22:48   

Johny jest zbyt skromny, bo temat wałkowany od ubiegłego roku.

Determinacja i aktyw. :)

johny
Moderator

Wysłany: 2018-04-26, 22:58   

VdL napisał/a:

Dlaczego niestety, ostatnio było bardzo sympatycznie, choć ryzykownie. :D

Oj działo się... :-D

johny
Moderator

Wysłany: 2018-05-15, 21:37   

No i jest!!! 29 maja Trójka przyjeżdża do nas i p. Michała i robimy reportaż!!! Proszę na razie "stowarzyszonych" o zatrzymanie tej informacji w naszym gronie! :-)

Eksplorator63
Przygodomaniak

Wysłany: 2018-05-16, 03:31   

johny napisał/a:
No i jest!!! 29 maja Trójka przyjeżdża do nas i p. Michała i robimy reportaż!!! Proszę na razie "stowarzyszonych" o zatrzymanie tej informacji w naszym gronie! :-)

:-) :564:

Odpowiedz do tematu