Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Urlop od forum.
Autor Wiadomość
johny
Moderator

Wysłany: 2018-01-29, 09:06   Urlop od forum.

Dział co prawda nazywa się Początek przygody ale to chyba dobre miejsce na to aby skreślić tutaj parę słów.
Po tym wszystkim co się wydarzyło nie mogę na spokojnie przejść do porządku dziennego. Mam swoje zasady i nie wyobrażam sobie aby egzystować w jednym miejscu z osobami, dla których stanowię problem.
Zatem moi drodzy robię sobie urlop od tego miejsca. Nie wiem czy na jakiś czas czy na zawsze. Nie wiem... Będę tu zaglądał od czasu do czasu - piszę to żeby potem nie było, że johny ma rozdwojenie jaźni - ale nie będę się wypowiadał.
Poprosiłem Czesia aby zdjął ze mnie funkcję moderatora. Jeśli to zrobi to dziękuję Mu a jeśli nie to trudno.
Na zakończenie chcę dodać, że wszystko co robiłem robiłem w dobrze pojętym interesie tego forum i dla jego dobra. Może gdzieś się pomyliłem ale nie myli się ten co nic nie robi.

Wszystkiego dobrego dla tych, którzy mnie akceptują jak i dla moich adwersarzy.
johny
XIII VII III I V XX XIV 1

TomaszK
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2018-01-29, 09:49   

Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop. To nie jest z mojej strony odpowiedź na zasadzie "napisać cokolwiek", ale uważam, że mimo różnicy zdań, więcej na tym forum nas łączy niż dzieli.

Yvonne
Moderator

Wysłany: 2018-01-29, 09:51   

TomaszK napisał/a:
Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop. To nie jest z mojej strony odpowiedź na zasadzie "napisać cokolwiek", ale uważam, że mimo różnicy zdań, więcej na tym forum nas łączy niż dzieli.

Podpisuję się pod tym całkowicie.
Miłego urlopu johny i wracaj za kilka dni wypoczęty i pełen sił na nowe wyzwania.
O, akurat podczas urlopu może dasz radę przeczytać "Nowe przygody" do konkursu :-)

http://odbiblioteczkidoszafy.blogspot.com/

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-29, 09:58   

TomaszK napisał/a:
Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop.

Ja również mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop johny. Powiedzmy, że wystąpiłeś z wnioskiem o zaległy urlop na podreperowanie zdrowia i tak to tylko odbieram.
Nie wyobrażam sobie forum bez Człowieka, który jest tu od początku, który tworzył to forum i brał w nim czynny udział.
Moderacji Ci nie zdejmuję johny, bo wierzę, że wrócisz po urlopie pełen zapału do dalszego czynnego udziału w forum.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

irycki
Żądny przygód
Pan Motocyklik

Wysłany: 2018-01-29, 19:29   

Jestem na tym forum od stosunkowo niedawna i nie udzielam się jakoś bardzo intensywnie. Ale podpisuje się pod tym co napisali przede mną. W mojej percepcji jesteś jednym z filarów tego forum i trudno je sobie bez Ciebie wyobrazić. Więc odpoczywaj i wracaj w pełni sił. A róznice zdań, nawet między przyjaciółmi, zdarzają się, zdarzały i będa się zdarzać.

I pamiętaj - jak życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemioniadę :)

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Yvonne
Moderator

Wysłany: 2018-01-29, 23:38   

irycki napisał/a:
I pamiętaj - jak życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemioniadę

Nie znałam tego powiedzenia.
Sam to wymyśliłeś?
Bardzo zgrabne :-)

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-05, 21:14   

Nie wiem co tutaj się wydarzyło, ale nie zgadzam się z Twoją decyzją johny. Jeśli rezygnuje z czegoś taki facet jak Ty, to świat się wali.

grim_reaper
Głodny przygód

Wysłany: 2018-02-06, 20:01   

Urlop .... ale jak to tak?
Nie jestem na forum długo, ale johny zawsze był.

Niby teraz ma nie byc?

Wypiję dziś za szybki powrót. ;-)

:564:

Yvonne
Moderator

Wysłany: 2018-04-11, 23:04   

Zaczynam się zastanawiać, czy więcej osób sobie takiego urlopu ostatnio nie zrobiło, bo coś cichutko tutaj, oj cichutko ... :027:

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-12, 08:22   

Yvonne napisał/a:
Zaczynam się zastanawiać, czy więcej osób sobie takiego urlopu ostatnio nie zrobiło, bo coś cichutko tutaj, oj cichutko ... :027:

Hmmm, nikt nie pisał ostatnio podania o urlop. Coś przegapiłem? :027:

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-12, 09:38   

A ja się zastanawiam co się stało, że wszystkie posty nieprzeczytane przeze mnie, znikły jak kamfora.

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-12, 09:43   

Kurde, nie ten wątek, ale nie dam rady przenieść. :/ Domagam się natychmiastowego dostępu do forum, co najmniej na poziomie moderatora. :p :D

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-12, 09:48   

Von Dobeneck napisał/a:
A ja się zastanawiam co się stało, że wszystkie posty nieprzeczytane przeze mnie, znikły jak kamfora.

Jak to znikły? I w ogóle co to za pojęcie "nieprzeczytane posty"?? Dobek, to Ty takowe masz??

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-12, 13:33   

Czesio1 napisał/a:
Von Dobeneck napisał/a:

Jak to znikły? I w ogóle co to za pojęcie "nieprzeczytane posty"?? Dobek, to Ty takowe masz??

Ej no, Czesiu, ja ma bardzo ostatnio słaby net, więc nie wchodzę nigdzie, poza opłatami(noż kur...a, tym nic nie przeszkadza). Teraz wszedłem, napisałem na Lemie kilka słów i jak wróciłem do głównej, to już nie było nieprzeczytanych, a kto wie jakie mądrości mogliby wyciągnąć czytający moje światłe posty, gdyby nie zniknęły... Sąd jest blisko(najbliżej ten rejonowy :p :D )

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-12, 13:36   

Von Dobeneck napisał/a:

Ej no, Czesiu, ja ma bardzo ostatnio słaby net, więc nie wchodzę nigdzie, poza opłatami(noż kur...a, tym nic nie przeszkadza). Teraz wszedłem, napisałem na Lemie kilka słów i jak wróciłem do głównej, to już nie było nieprzeczytanych, a kto wie jakie mądrości mogliby wyciągnąć czytający moje światłe posty, gdyby nie zniknęły... Sąd jest blisko(najbliżej ten rejonowy :p :D )

Nie bardzo rozumiem, u Ciebie znikają nieprzeczytane posty na naszym forum?

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-15, 19:03   

Czesio1 napisał/a:
Von Dobeneck napisał/a:

Nie bardzo rozumiem, u Ciebie znikają nieprzeczytane posty na naszym forum?

Ostatnio mi znikły. Ponad 500 nieprzeczytanych, ale trudno, i tak ślepnę na jedno oko, więc tak jakby tylko 250. ;-)

Krwawa Mary
Przygodomaniak
Seta Żyleta

Wysłany: 2018-06-02, 10:21   

Nie wiedziałam, że należy składać podanie o urlop.. :/ no i jak zawsze pod prąd żem zrobiła!

Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.

barttez
Forowy Lektor

Wysłany: 2018-06-02, 11:00   

Krwawa Mary napisał/a:
Nie wiedziałam, że należy składać podanie o urlop.. :/ no i jak zawsze pod prąd żem zrobiła!

Mam nadzieję że już po urlopie

Aetas dulcissima adulescentia est

Krwawa Mary
Przygodomaniak
Seta Żyleta

Wysłany: 2018-06-04, 07:36   

barttez, terat tu moich postow bedzie wiecej niz wiecej wiec sie szykuj :D

Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.

barttez
Forowy Lektor

Wysłany: 2018-06-04, 08:37