Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Crucible Theatre w Sheffield
Autor Wiadomość
Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-23, 21:31   Crucible Theatre w Sheffield

Interesuje się ktoś z Was snookerem? W Shefiield rozpoczęły się kolejne Mistrzostwa Świata. Setki godzin relacji na Eurosporcie, ogląda to ktoś?

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Mysikrólik
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-04-23, 21:42   

Czesio1 napisał/a:
Interesuje się ktoś z Was snookerem? W Shefiield rozpoczęły się kolejne Mistrzostwa Świata. Setki godzin relacji na Eurosporcie, ogląda to ktoś?

Oczywiście że oglądam.

Szkoda że do głównego turnieju nie wszedł Adam Stefanów. Odpadł w drugiej rundzie eliminacji.

W turnieju głównym niespodzianka. W pierwszej rundzie odpadł obrońca tytułu Mark Selby.

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-23, 21:49   

Mysikrólik napisał/a:

Oczywiście że oglądam.

Szkoda że do głównego turnieju nie wszedł Adam Stefanów. Odpadł w drugiej rundzie eliminacji.

W turnieju głównym niespodzianka. W pierwszej rundzie odpadł obrońca tytułu Mark Selby.

Za kim trzymasz Mysikróliku? Ja niezmiennie za O'Sulivanem.
A Selby'ego nie lubię.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Mysikrólik
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-04-23, 21:57   

Ja właśnie Selby'ego lubię. O'Sullivan jest OK, jeśli chce mu się grać. Jak ma muchy w nosie i lekceważy przeciwników i kibiców to mnie wkurza.
Generalnie lubię większość snookerzystów, może oprócz Azjatów.
Bardzo lubiłem też zawsze patrzeć jak gra Australijczyk Neil Robertson i chyba teraz jemu będę kibicował.
Mogą się spotkać w 1/4v finału z O'Sullivanem.

Podoba mi się też spokój Kyrena Wilsona.

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-04-23, 22:10   

Mysikrólik napisał/a:
Ja właśnie Selby'ego lubię. O'Sullivan jest OK, jeśli chce mu się grać. Jak ma muchy w nosie i lekceważy przeciwników i kibiców to mnie wkurza.
Generalnie lubię większość snookerzystów, może oprócz Azjatów.
Bardzo lubiłem też zawsze patrzeć jak gra Australijczyk Neil Robertson i chyba teraz jemu będę kibicował.
Mogą się spotkać w 1/4v finału z O'Sullivanem.

Podoba mi się też spokój Kyrena Wilsona.

Wiesz, O'Sullivan już chyba wszystko wygrał i czasem trudno mu się zmobilizować.
Z Azjatów lubię popatrzeć na grę Ding Junhui. Kyren Wilson rzeczywiście ma spokój wymalowany na twarzy.
Pierwsze Mistrzostwa jakie oglądałem to te sprzed trzech lat. Wtedy wygrał Stuart Bingnam. Niestety w ćwierćfinale ograł Ronniego, czym mnie zdenerwował. :-/

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-05-09, 21:52   

I jak Mysikroliku wrażenia po finale i ogólnie po Mistrzostwach?

Mysikrólik
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-05-10, 10:47   

Stare wygi trzymają się mocno.
Gdyby Mark Williams był ładną kobietą, chętnie poszedłbym na konferencję. :-D

Kurcze, mało oglądałem jak na MŚ. Tak jakoś mi umykało, a w sypialni, gdzie zwykle przed snem patrzyłem na mecze, wysiadł mi telewizor. Widziałem parę frejmów finału, a wyniki raczej internetowo śledziłem.

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-05-10, 10:50   

Mysikrólik napisał/a:

Kurcze, mało oglądałem jak na MŚ. Tak jakoś mi umykało, a w sypialni, gdzie zwykle przed snem patrzyłem na mecze, wysiadł mi telewizor. Widziałem parę frejmów finału, a wyniki raczej internetowo śledziłem.

Ja też mnie oglądałem niż do tej pory. Finał w drugiej części w całości. Już myślałem, że Higgins wyciągnie na mistrza ze stanu 7:14. Widać było pewność jego ręki w kolejnych frejmach a Williams zaczął się gotować.

Odpowiedz do tematu