Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Koronkowa robota
Autor Wiadomość
PiTT
Żądny przygód

Wysłany: 2018-03-31, 00:29   Koronkowa robota

Kiedy zacząłem czytać "Koronkową robotę. Sprawa Gorgonowej" Cezarego Łazarewicza, to tak sobie pomyślałem, że TomaszKa tam pewnie nie zabraknie.

No i rzeczywiście się pojawia, a nawet fachowo wypowiada. Brawo! :-)

A sama książka też warta przeczytania, o ile oczywiście ktoś lubi reportaże.

TomaszK
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2018-04-12, 18:47   

PiTT napisał/a:
Kiedy zacząłem czytać "Koronkową robotę. Sprawa Gorgonowej" Cezarego Łazarewicza, to tak sobie pomyślałem, że TomaszKa tam pewnie nie zabraknie. No i rzeczywiście się pojawia, a nawet fachowo wypowiada.

Co Ty mówisz ? Nic nie pamiętam ! Książkę dostałem pocztą, ale myślałem , że to od koleżanki !. Owszem mam wyrobione zdanie o tej sprawie, ale nie pamiętam, żebym o tym rozmawiał z panem Łazarewiczem. Rany Boskie, mam aż taką sklerozę ? Rozmawiałem o tym, ale z adwokatem, który chce wznowienia procesu Rity Gorgonowej. Już się biorę za czytanie.

Yvonne
Moderator

Wysłany: 2018-04-12, 19:03   

Kiedyś sporo czytałam o tej sprawie.
A Rita Gorgonowa siedziała w więzeniu w Fordonie, skąd została wypuszczona z powodu amnestii w 1939.

http://odbiblioteczkidoszafy.blogspot.com/

PiTT
Żądny przygód

Wysłany: 2018-04-15, 19:58   

TomaszK napisał/a:
PiTT napisał/a:
Kiedy zacząłem czytać "Koronkową robotę. Sprawa Gorgonowej" Cezarego Łazarewicza, to tak sobie pomyślałem, że TomaszKa tam pewnie nie zabraknie. No i rzeczywiście się pojawia, a nawet fachowo wypowiada.

Co Ty mówisz ? Nic nie pamiętam ! Książkę dostałem pocztą, ale myślałem , że to od koleżanki !. Owszem mam wyrobione zdanie o tej sprawie, ale nie pamiętam, żebym o tym rozmawiał z panem Łazarewiczem. Rany Boskie, mam aż taką sklerozę ? Rozmawiałem o tym, ale z adwokatem, który chce wznowienia procesu Rity Gorgonowej. Już się biorę za czytanie.

Gdyby ktoś chciał iść na skróty - czego nie polecam, bo całość dobrze się czyta - to TomaszK się pojawia na ss. 220-221 oraz 230.

Odpowiedz do tematu