Konkurs z UFO, czyli tego jeszcze nie było

Dział poświęcony konkursom i zabawom forowym
Awatar użytkownika
Prot
Uwielbia przygody
Uwielbia przygody
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2017, 20:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Prot »

nie uwazam aby te przygody byly slabsze lub gorsze od poprzednich opisanych w serii Pan Samochodzik I ....
sam styl jak I tresc oceniam wysoko , dobrze wpleciony watek o przemijaniu
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

"Wspomnienia z Sanatorium Doktora Alvareza, czyli z pamiętnika gangstera"




Część druga:


Nad Sanatorium Doktora Alvareza powoli zapada zmrok. Przed chwilą zapaliły się latarnie przy głównej alei, które swym słabym światłem obejmują główny budynek i najbliższe mu domki. Jednak większość domków w mojej okolicy spowita jest w ciemności, które łaskawe są dla ich mieszkańców i ich dziwactw. W nocy widać inaczej. Kształty nabierają pewnej obłości i są mniej ostre niż za dnia. Wygląda to dość tajemniczo i ciekawie. Ogródki, domki, a przede wszystkim mieszkający w nich ludzie, wydają się bardziej tajemniczy ...
To również dobra pora, aby opisać kolejnych pensjonariuszy.

Dzisiejszy dzień był zajmujący. Po serii zabiegów w głównym budynku (nacieranie olejami wytłaczanymi ze skóry gadów, wdychanie naparu z mandragory, biczowanie bambusami pochodzącymi, jak się okazuje, z ogródka Mysikrólika, wysłuchanie dwudziestu rozdziałów audiobooka czytanego przez maniaków z forum "Z przygodą na ty", a także dwugodzinna sesja indywidualna pod nazwą "Krzyżowy ogień pytań" z szefem tutejszej placówki) zostałem zaproszony na obiad i spotkanie towarzyskie do domku Hanki.

Hanka zorganizowała spotkanie pod nazwą "Maraton żurkowy": na przystawkę podano żurek na zimno w galarecie, jako danie główne żurek na ciepło, na deser tartę z kiełbasą z żurku, a do picia lemoniadę z zakwasu na żurek. Towarzystwo zaś było znakomite i bardzo interesujące. Spędziłem bardzo intrygujący wieczór obserwując wszystkich gości i podsłuchując ich rozmowy.

Oprócz już znanych mi, najbliższych sąsiadów, miałem przyjemność poobserwować kolejnych pensjonariuszy, mieszkających nieco dalej ode mnie.

Najbardziej zaintrygował mnie brodaty osobnik o zajmującym sposobie bycia i ciepłym uśmiechu. Każdemu, kto chciał go słuchać, opowiadał o swoich dalekich wyprawach, podczas których najbardziej interesowało go lokalne jedzenie. Kilkakrotnie usłyszałem, jak ktoś pytał go o inne aspekty podróży: obiekty turystyczne, historię regionu, autochtonów i lokalną gościnność. Zbywał te pytania jednym zdaniem i machnięciem ręki i znów wsiadał na swojego konika, czyli na ciekawostki kulinarne. Jego opisy kosztowanych potraw były tak plastyczne i barwne, że słuchającym zdawało się, że czują smak takich osobliwości, jak marynowane węże, podsmażane robaki czy mięsożerne rośliny w sosie z móżdżku słonia, którymi zachwycał się ten lokator domku numer 22. Tomaszek, bo tak nazywali go przyjaciele, oprócz delektowania się swoimi wspomnieniami, opowiadał też o ciekawych przypadkach zbrodni dokonanych głównie w Krakowie, mieście w dalekim kraju, w którym podobno ciężko oddychać, ale z zupełnie innych powodów niż w Bogocie. Kolejną manią mojego nowego znajomego są badania. Podobno większość pieniędzy, otrzymywanych jako kieszonkowe od rodziny, wydaje na trudno dostępne księgi, w których zagłębia się na całe godziny poszukując inspiracji znanego pisarza. A fakty, które odkrywa, są podobno imponujące. Zaproponował, że przedstawi mi kiedyś wyniki swoich badań, a przy okazji wypyta mnie o kulinarne ciekawostki z mojego kraju, w którym jeszcze nie był.

Wiele czasu podczas dzisiejszego spotkania spędził Tomaszek na rozmowie ze swoim sąsiadem, lokatorem domku numer 21. Człowiek ten jest również bardzo interesujący. Cechuje się energicznym sposobem bycia, a jego cięty humor i lekko złośliwe przytyki nadawały pikanterii i charakteru całemu wieczorowi. Wyznam, że bez niego byłoby chyba dość nudno, a na pewno mniej zajmująco. Dzięki jego błyskotliwości i szerokim zainteresowaniom oraz zadaniom, którym się poświęca całym sobą, dzisiejsze popołudnie zyskało na wartości. PawełK (nie wiem, co oni mają z tą literą "K", ale widocznie należy do ich ulubionych, a może jest to skrót od czegoś, czego jeszcze nie odkryłem?) jest zapalonym podróżnikiem, o czym również potrafi opowiadać barwnie i ciekawie koncentrując się na nieco innych aspektach niż Tomaszek. Chociaż przyznam, że kulinaria również się pojawiały, zwłaszcza zupa pomidorowa i szarlotka w wielu wydaniach, bo PawełK cierpi na manię próbowania obu tych dań w każdym miejscu, w którym się znajdzie. Podobno od wielu lat przygotowuje ranking zup pomidorowych i szarlotek w restauracjach na całym globie. Zamierza opublikować wyniki tych badań i wydać je w formie przewodnika kulinarnego. Dodatkowo, PawełK jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej i sanatoryjnym organizatorem ligi futbolowej. Wprowadził pewne zasady dotyczące tej strony spędzania wolnego czasu. Mianowicie, każdy pensjonariusz zobowiązany jest zagrać w przynajmniej pięciu meczach w każdym sezonie, włączając w to kobiety. Hanka, na przykład, gra na ataku i jest podobno niezła w tej roli. Już się nie mogę doczekać pierwszego w tym sezonie meczu, w którym mam podobno stać na bramce. Kolejnym dziwactwem PawłaK jest wielka niechęć do wszelkich konkursów organizowanych przez aktywnych działaczy forum „Z przygodą na ty”, głównie Czesia i johny’ego. Zwłaszcza odkąd Czesio najwięcej pytań przygotowuje o swoim koniku, czyli UFO. PawełK poświęca również wiele czasu na rekonstrukcję drzewa rodzinnego oraz jest sanatoryjnym specem od staroci. Celuje zwłaszcza w zagadkach z dawnych lat, które wynajduje, zadaje wszystkim, których spotyka i śmieje się w kułak z ich nieporadnych prób rozwiązania zadania.

Bardzo ciekawą postacią jest drugi sąsiad Tomaszka, czyli lokator domku numer 23.
Mówią na niego Dobek, co z niczym mi się nie kojarzy. (Chociaż słyszałem kilka razy, jak nazwano go Von Dobeneck, co wskazuje na jego arystokratyczne pochodzenie. Cóż, nie od dziś wiadomo, że i w rodzinach szlacheckich i wysoko urodzonych, zdarzają się osobniki mniej udane, które rodzina umieszcza w takich właśnie placówkach, jak nasze sanatorium. To pewnie taki właśnie przypadek)
Natomiast sam nosiciel tego przezwiska to postać niezwykle charakterystyczna. Podobno najczęściej widzi się go przez otwarte okna jego domku, jak ze słuchawkami na uszach stoi w kuchni i przygotowuje dania, których zapachy rozchodzą się po całym ośrodku. Kulinarnym zmaganiom towarzyszy głośny śpiew Dobka, a raczej ryk, bo muzyka, której słucha, charakteryzuje się głośnym wyciem i rykiem, a także gwałtownymi pochyleniami głowy i potrząsaniem nią przez kilka minut. Musi być z niego niezły czarodziej, skoro potrafi zsynchronizować ruchy ciała, głośny śpiew, pilnowanie gotujących się potraw oraz przygotowywanie kolejnych. Dobek całymi dniami gotuje dziwne dania jakiejś egzotycznej dla mnie kuchni, z których najbardziej oryginalne są: potrawa z kapusty i kiełbasy gotowana w wielkim garze oraz skwierczące na wielkiej patelni placki, które są podobno jego daniem popisowym. Co ciekawe, nie wiadomo, co się potem dzieje z tymi potrawami, ponieważ Dobek nikogo do siebie nie zaprasza. Czyżby zjadał to wszystko sam??? A może jednak przyjmuje czasem gości? Tego niestety nie wie nikt, nawet okoliczne ptaki, w tym kiwiki, o tym nie ćwierkają. To jedna z najbardziej tajemniczych postaci w Sanatorium. Planuję przyjrzeć mu się bliżej w najbliższych tygodniach.

Myślicie, że to już koniec ciekawych pensjonariuszy?
Jeśli tak, to powiem Wam, że mylicie się bardzo.
Już nie żałuję, że tu trafiłem. Przez całe moje gangsterskie życie nie poznałem takiej palety ciekawych ludzi, co tutaj, w Sanatorium.
Oczy mi się kleją i senność mnie ogarnia. Błogo mi po tym żurkowym maratonie u Hanki. Życzę Wam miłych snów.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2018, 22:12 przez Yvonne, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Hehehe, rewelacja Yvonne. :564:
Czekam na dalsze opisy :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Padłem! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne, a może Ty napisz poprawioną wersje UFO i wtedy zrobimy konkurs? No zdecydowanie masz do tego predyspozycje. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Yvonne, a może Ty napisz poprawioną wersje UFO i wtedy zrobimy konkurs?
Czesio, UFO nie trzeba poprawiać :027:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Yvonne, a może Ty napisz poprawioną wersje UFO i wtedy zrobimy konkurs? No zdecydowanie masz do tego predyspozycje. :564:
O właśnie, zróbmy konkurs z tego co napisze Yvonne!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Yvonne zrobiła ze mnie kucharza odludka, w dodatku mizantropa, który na bieżąco pożera wszystko co ugotuje. :D Chyba ugotuję pomidorową i zaproszę na degustację Pawła, żeby nie było. Ale te placki...sam nie wiem właściwie jakie, ale coś się wymyśli. :D
Bardzo fajnie się czyta. Widać, że Yvonne, nie dość że ma niezłe informacje o pensjonariuszach, to nie brakuje Jej poczucia humoru. :564:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Czesio, UFO nie trzeba poprawiać :027:
I tu się z Tobą zgadzam Yvonne. Nie trzeba poprawiać tylko usunąć i napisać nowe UFO. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Von Dobeneck pisze:Chyba ugotuję pomidorową i zaproszę na degustację Pawła
No nie wiem, czy na jego miejscu bym poszedł. Ten Dobek może być kanibalem. Nikt go nie odwiedza, a może po prostu nikt nie wychodzi już od niego. Z czego ma te mięcho na potrawy? :027:
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Von Dobeneck pisze: Chyba ugotuję pomidorową i zaproszę na degustację Pawła, żeby nie było.
Ostrzegam, że jestem wybredny. I tak najlepszą pomidorową gotuje moja Anka, jest taka jak kiedyś gotowała moja mama. Mama teraz, niestety, zaczęła eksperymentować i pomidorowej to nie wychodzi na dobre. A poza tym w pierwszej trójce (w sumie trudno powiedzieć na którym miejscu) mieści się jeszcze pomidorowa z lanymi kluskami, którą robiła moja śp. babcia. Ale to se ne vrati, nawet w CK restauracji w Przemyślu takiej nie podawali.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: I tak najlepszą pomidorową gotuje moja Anka,
To już wiemy kto nam ugotuje obiadek przy najbliższej okazji w Kościelisku :-D
Ja nie jestem wybredny, byle tylko była to pomidorowa z makaronem. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
PawelK pisze: I tak najlepszą pomidorową gotuje moja Anka,
To już wiemy kto nam ugotuje obiadek przy najbliższej okazji w Kościelisku :-D
Ja nie jestem wybredny, byle tylko była to pomidorowa z makaronem. :564:
Zupę zasadniczo gotuje się bez makaronu. Wyjątkiem są lane kluski.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Zupę zasadniczo gotuje się bez makaronu. Wyjątkiem są lane kluski.
No popatrz Ty się, a ja myślałem że z makaronem :-P :-P :-P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ale makaron można wrzucić. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Hertel
Przygodomaniak
Przygodomaniak
Posty: 762
Rejestracja: 30 sty 2017, 19:19
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Hertel »

Yvonne... Brawo! :-) :564:
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

UWAGA UWAGA!!!

Konkurs z UFO przełożony zostaje na KWIECIEń.
Pierwsza sesja szybka odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 21:00.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 11:07 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:UWAGA UWAGA!!!

Konkurs z UFO przełożony zostaje na KWIECIEń.
Pierwsza sesja szybka odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 21:00.
Ale którego roku? :027:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Yvonne napisał/a:
UWAGA UWAGA!!!

Konkurs z UFO przełożony zostaje na KWIECIEń.
Pierwsza sesja szybka odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 21:00.

Ale którego roku?
Bieżącego :027:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

sx f554p,ojjl m,nkulko8990
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:sx f554p,ojjl m,nkulko8990
Słusznie prawisz TomaszKu! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

johny pisze:TomaszK napisał/a:
sx f554p,ojjl m,nkulko8990

Słusznie prawisz TomaszKu! :-D
Odbierasz sygnały od ludzi z Przyszłości?
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Po powrocie z Tajlandii, to już nie jest TomaszK, został zreplikowany !!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Po powrocie z Tajlandii, to już nie jest TomaszK, został zreplikowany !!
Fakt jakiś dziwny był taki wczoraj! :-D ;-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Barabasz napisał/a:
Po powrocie z Tajlandii, to już nie jest TomaszK, został zreplikowany !!

Fakt jakiś dziwny był taki wczoraj! :-D ;-)
Jedzenie mu nie smakowało? :027:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Mysikrólik pisze:
johny pisze:TomaszK napisał/a:
sx f554p,ojjl m,nkulko8990
Słusznie prawisz TomaszKu! :-D
Odbierasz sygnały od ludzi z Przyszłości?
Nie, to mój wnuk dorwał się do klawiatury, w przerwie miedzy "Bobem budowniczym", a "Teletubisiami". Podejrzewam, że chce wziąć udział w konkursie.

A ja goszcząc u Johnego, zacząłem dzisiaj rano czytać "UFO" z jego półki.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:A ja goszcząc u Johnego, zacząłem dzisiaj rano czytać "UFO" z jego półki.
Ha! Czyli johny MA na półce UFO??? :027:
Wiedziałam!!! Wiedziałam, że on tę książkę bardzo lubi :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze: Ha! Czyli johny MA na półce UFO??? :027:
A kto mówił, że nie ma? Kanon mieć trzeba w całości mimo pewnej ułomności jednej z części.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:A kto mówił, że nie ma? Kanon mieć trzeba w całości mimo pewnej ułomności jednej z części.
Sądziłam, że nie wliczasz tej części do kanonu :027:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Wliczam.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygoda z konkursami”