02 - Dyskusja na temat nowego konkursu

Dział poświęcony konkursom i zabawom forowym
ODPOWIEDZ
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

O 21.00, podobnie w środę i piątek.
A na głównej stronie nie ma informacji, bo nie umiem tego zrobić.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

zbychowiec pisze: Ustawiłem ogłoszenie na głównej.
:564:
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

A dzisiaj w USA Martin Luther King Day w NBA. W Canal+ Sport za chwilę zaczyna się koszykarska uczta, trzy mecze na żywo! I jak tu konkursować w takich warunkach? :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Mysikróliku, kto to ustala delegacje w dniu konkursu??
Właśnie. W każdym razie dziś zapodaję ze stolycy.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

No dobra, to kiedy konkurs i z czego?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Von Dobeneck pisze:No dobra, to kiedy konkurs i z czego?
Proponuję marcowy wiosenny konkurs z UFO.
Kto chętny? :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Von Dobeneck pisze:No dobra, to kiedy konkurs i z czego?
Proponuję marcowy wiosenny konkurs z UFO.
Kto chętny? :-)
Boszzzz Yvonne, za jakie grzechy? :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ja powiem tak - Dobek nie obraź się - konkursy to całkiem fajna rzecz ale ja bym nie chciał abyśmy szli tylko w tą stronę. Powoli masze forum zmierza w kierunku, w którym nie chciałbym aby szło. Konkursy, konkursy, konkursy i rozkminianie na czworo włosa Pana Tomasza. Już jedno takie forum już jest i to wydaje mi się wystarczy. W nazwie mamy przygodę i ten aspekt bardziej by mnie interesował. Oczekiwałby jakichś fajnych projektów wypraw, działań dzięki którym przygodę mógłbym/moglibyśmy przeżyć. Sam mam kilka pomysłów, które mam nadzieję uda się zrealizować. to tyle.

p.s.
jak będzie konkurs to oczywiście nie odmówię ale akurat z UFO rezygnuję
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:jak będzie konkurs to oczywiście nie odmówię ale akurat z UFO rezygnuję
I to jest konkretna deklaracja.

W każdym razie czekam na opinie innych.
Jeśli znajdzie się 5 osób chętnych, no nawet 4, to chętnie zorganizuję konkurs i postaram się również wymyslić zagadki wolne.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Ja jestem chętna, bardzo lubię konkursy i wezmę udział. Taka cisza na Forum więc może dobry pomysł by w marcowy wieczór zebrać się i pośmiać odpowiadając na pytania. Proszę tylko dobrze przemyśleć system punktacji, może ten byłby dobry, który zaproponował Pitt.
johny, jeśli masz jakiś pomysł na wyprawę i na przeżycie przygody to nie czekaj tylko proponuj :-)
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Ale czemu UFO, Yvonne, a już Cię prawie polubiłem. :/

Johny, spoko, każdy ma swój pomysł na życie. Ja mam przygód w moim życiu dość i wolałbym święty spokój. ;-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Hanka pisze:Ja jestem chętna, bardzo lubię konkursy i wezmę udział.
No i to jest postawa godna naśladowania!
Brawo Hanka! :-)
Von Dobeneck pisze:Ale czemu UFO, Yvonne, a już Cię prawie polubiłem.
A polubisz mnie jeszcze bardziej, jak weźmiesz udział w konkursie i ... WYGRASZ!!! :-)
Hanka pisze:Proszę tylko dobrze przemyśleć system punktacji, może ten byłby dobry, który zaproponował Pitt.
Przemyślę, tylko najpierw niech się zbierze choć mała grupka chętnych :-)
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

A polubisz mnie jeszcze bardziej, jak weźmiesz udział w konkursie i ... WYGRASZ!!! :-)
Oczywiście, że wezmę, tylko UFO jest koszmarne, ale czytałem w tamtym roku, więc coś tam pamiętam. Wygram??? Dobre! Ale dzięki za wiarę. ;-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Von Dobeneck pisze:Oczywiście, że wezmę, tylko UFO jest koszmarne, ale czytałem w tamtym roku, więc coś tam pamiętam.
No i świetnie! :-)
Zatem mamy już dwoje uczestników.

Czekam jeszcze na dwa zgłoszenia i zaczynam działać.
Dam Wam 4 tygodnie na przygotowanie (niecałe).
Proponuję zacząć konkurs w poniedziałek 19 marca.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze: Już jedno takie forum już jest i to wydaje mi się wystarczy.
Litości. Nie rozmawiajmy o tamtym forum.
Chyba próbujesz wszystkich do niego przekonać, że tak ciągle wspominasz. :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:
johny pisze: Już jedno takie forum już jest i to wydaje mi się wystarczy.
Litości. Nie rozmawiajmy o tamtym forum.
Chyba próbujesz wszystkich do niego przekonać, że tak ciągle wspominasz. :-D :-D :-D
Wspominam, bo nie chcę tylko klona. Chcę właśnie żeby to miejsce żyło swoim życiem a widzę, że nie idzie to w taką stronę o jakiej bym myślał.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Chcę właśnie żeby to miejsce żyło swoim życiem a widzę, że nie idzie to w taką stronę o jakiej bym myślał.
Tylko dobrym przykładem można wpłynąć na kształtowanie się forum, a nie zakazami/nakazami.
Konkursy chyba nie szkodzą forum, ale może się mylę. Też nie lubię rozkminiać, czy ZN miał wujka w zachodniopomorskim, a i w konkursach rzadko wiem czy Tomasz ma piżamę czarną w niebieskie paski, czy niebieską w czarne.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze: Tylko dobrym przykładem można wpłynąć na kształtowanie się forum, a nie zakazami/nakazami.
Może źle się wyraziłem a może nie odczytałeś dobrze mojej intencji. Mysikróliku, przecież ja nikomu ani niczego nie nakazuję ani nie zakazuję, wyraziłem tylko swoją opinię a zaznaczyłem przecież, że jak od czasu do czasu taki konkurs będzie to z chęcią w nim wezmę udział. Akurat nie z UFO bo nie ma siły po raz drugi czytać tej książki.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Może źle się wyraziłem a może nie odczytałeś dobrze mojej intencji. Mysikróliku, przecież ja nikomu ani niczego nie nakazuję ani nie zakazuję, wyraziłem tylko swoją opinię a zaznaczyłem przecież, że jak od czasu do czasu taki konkurs będzie to z chęcią w nim wezmę udział. Akurat nie z UFO bo nie ma siły po raz drugi czytać tej książki.
Wiesz co johny? Najlepiej robić swoje i nie oglądać się na innych. To jest zdrowsze. Nie tylko tutaj na Forum ale generalnie w życiu. A jeśli już patrzeć na innych, to na tych, którzy robią coś lepiej i można się od nich czegoś nauczyć.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

A ja chciałem, żeby było weselej i coś się działo. Otworzyłem japę i już są zalążki nowego konfliktu. :/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Von Dobeneck pisze:A ja chciałem, żeby było weselej i coś się działo. Otworzyłem japę i już są zalążki nowego konfliktu. :/
Nie będzie żadnego konfliktu, spoko loko Dobek!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

johny pisze:
Von Dobeneck pisze:A ja chciałem, żeby było weselej i coś się działo. Otworzyłem japę i już są zalążki nowego konfliktu. :/
Nie będzie żadnego konfliktu, spoko loko Dobek!
Mam nadzieję, że nie. Będzie konkurs czy nie będzie, wszystko jedno, niech tylko będzie spokój i porozumienie ponad podziałami.

Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Pax, pax Panie i Panowie!
To dobrze, że są na forum tacy jak johny którzy nie lubią rozkminiania na czworo włosa Pana Tomasza i wolą zamiast konkursów przygodę na żywo. To równie dobrze, że są na forum też tacy jak Yvonne, którzy nie wyobrażają sobie forum bez konkursów, bez tego forowego życia. Bo cóż to by było za forum gdyby wszyscy byli tacy sami? Wtedy to by dopiero było nudno, co?
Ja np. uwielbiam dłubanie w treści książek Nienackiego, szczególnie pod kątem wyszukiwania wszystkich realnych miejsc, bo to wyniosłem już z lat szczenięcych gdy geografia była moim ulubionym przedmiotem. I gdy sięgnąłem po "PS i Winnetou" to przede mną leżała mapa Mazur na której szukałem jeziora Zmierzchun. Porównywałem opisy jeziora do tych, które widziałem na mapie i nijak mi to nie pasowało.
I to mi zostało do dziś. Uwielbiam robienie tych map książkowych, a gdy jeszcze możemy z nich zrobić użytek na potrzeby tablic czy to w Brześciu Kujawskim czy to we Fromborku tym większa moja radość.
Konkursy też lubię, bo dzięki nim wracamy do tych naszych ulubionych książek. Znowu możemy się nimi delektować.
A przygoda o której wspomniał johny? Marzę o chwili gdy będziemy mogli znowu spędzić wspólnie noc pod namiotami gdzieś nad mazurskim jeziorem. Rozpalić ognisko, upiec kiełbaski, a może i jakieś danie z puszki ugotować?
Zrealizować różne projekty jeśli tylko się uda to również coś czym warto się zająć.
I ta różnorodność naszych pomysłów, naszych działań to jest coś co nas chyba wyróżnia spośród innych for. I dalej niech tak będzie! Byle tylko w zgodzie Panie i Panowie!!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

A co do konkursu z UFO to udział mogę wziąć ale raczej tylko na podstawie tego co pamiętam z tej kiepskiej książki. Bo czytać jej po raz kolejny jakoś nie bardzo mam chęć. Wybacz Yvonne ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

To nie tak Czesiu, że ja nie lubię szukać tych książkowych miejsc. Pamiętam jak czytałem Templariuszy i robilem sobie mapkę a potem jechałem od miejsca do miejsca. Bylo cudownie! Ale nie raz omawiamy takie szczegóły, że normalnie szok. Co więcej o pewnych sytuacjach rozmawiamy po 10 razy. I w końcu wracamy do punktu wyjścia. A coś takiego już mnie średnio bawi. Kwintesencją przygody był dla mnie Fort Lyck ale i podziemia brzeskiego kościoła czy Papowo. Ten dreszczyk emocji, ta adrenalina. Jak ja to mawiam CZAD! Więcej takich akcji chcę! A konkursy też bardzo lubię i się dobrze bawię. Chodzi jednak o proporcje.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

No to ja mam podobnie. Wolę zwiedzać niż zastanawiać się czy to na pewno tu. Fort Lyck czad, a o takich sytuacjach jak krypta pełna czaszek to tylko pomarzyć niektórzy mogą. Ale póki zimno, to konkurs można pyknąć.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

A co do konkursu z UFO to udział mogę wziąć ale raczej tylko na podstawie tego co pamiętam z tej kiepskiej książki. Bo czytać jej po raz kolejny jakoś nie bardzo mam chęć. Wybacz Yvonne
Wybaczam i mimo wszystko liczę na Twój czynny udział :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze: Ale póki zimno, to konkurs można pyknąć.
No i pięknie.
Mamy już czworo uczestników pluis inni, którzy są zbyt nieśmiali, aby się zgłosić :-)

Pasuje Wam początek konkursu w poniedziałek 19 marca?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jak nikt nie przeczyta książki to też mogę wziąć. Warunek - dla mnie - sine qua non, w tym samym czasie nie będzie meczy Liverpoolu czy BVB.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Mogę spróbować ale w te 646 godzin co pozostały do 19 marca mogę nie zdążyć przypomnieć sobie książki. Ale oczywiście zrobię co w mojej mocy, lubię tę adrenalinę w czasie konkursu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygoda z konkursami”