VI Forowy Zlot Złoczyńcowy Brześć Kujawski i okolice

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

VI Forowy Zlot Złoczyńcowy Brześć Kujawski i okolice

Post autor: Czesio1 »

[W imieniu zbychowca]

V Zlot w Tumie już za nami. Zapewne wielu wspomina go z łezką w oku (ja z pewnością). Aby odpędzić smutne myśli, trzeba się skupić na czymś wesołym i optymistycznym. Zacznijmy więc planowanie kolejnego zlotu! Wiemy już, że odbędzie się on w długi weekend majowy w następnym roku i że będzie tematyką nawiązywał do Wyspy Złoczyńców. Najbardziej prawdopodobnym miejscem zlotu będzie Brześć Kujawski i jego okolice, Ciechocinek, Otłoczyn (może spróbujemy znaleźć jakieś miejsce w okolicy Ciechocinka albo Włocławka? Po krótkich poszukiwaniach znalazłem kwatery w Wieńcu-Zdroju (niestety nie ma zdjęć więc ktoś musiałby się udać na miejsce zrobić wizję lokalną) i dość fajne schronisko szkolne we Włocławku (nie muszę wspominać, że bardzo tanie).
Może odwiedzimy też dwie pobliskie miejscowości o nazwach dziwnie spokrewnionych z postacią z książki: Nowy Duninów i Stary Duninów, leżące nad brzegiem Wisły około 30 km na wschód od Włocławka?

Zlot ten będzie szczególny, tak jak ten w Tumie, przede wszystkim w tym sensie, że będzie sięgał do początków Pana Samochodzika (tego prawdziwego), czyli czasów, gdy Nienacki miał okazję przebywać wśród archeologów i dzielić ich pasje. Wedle najbardziej udokumentowanej teorii to właśnie podczas tychże kontaktów i wizyt na wykopaliskach narodziła się postać Pana Samochodzika. Sięgniemy więc, tak jak w przypadku Tumu, do samych źródeł. Będziemy szukać miejsc, które zostały opisane w "Wyspie Złoczyńców" - przede wszystkim Antoninowa. Może uda nam się odnaleźć sklepik Pilarczykowej?

W świetle tych rozważań szczególnego znaczenia nabierają dyskusje rozpoczęte już przez TomaszaK ("Wyspa Złoczyńców - Inspiracje" - >>TYM<< wątku) i Nietajenkę ("Wyspa Złoczyńców - mapy i plany sytuacyjne" - w >>TYM<< wątku). No i pewnie ze zdwojoną siłą weźmiemy się do lektury samej książki w wątku Nietajenki. Przed zlotem trochę tam ucichło, ale może damy radę odświeżyć ten temat?

W wyniku naszych dyskusji trzeba będzie ustalić listę miejsc, w których działa się akcja książki, znaleźć dla nich kandydatów na odpowiedniki w rzeczywistości (czasem kilka, jak np. w przypadków Antoninowa, który jest zlepkiem paru miejscowości).
Przydałoby się też zastanowić nad jakimś sympatycznym miejscem na nocleg w trakcie zlotu, żeby można było i dobrze wypocząć (najlepiej na łonie natury), rozpalić ognisko i jednocześnie mieć w miarę blisko do miejsc zidentyfikowanych w książce.
Potem oczywiście dodamy to wszystko, wymieszamy i zrobi się z tego program rozłożony na długi weekend. 1 Maja w następnym roku wypada w czwartek, więc zapewne w czwartek wieczorem rozpoczniemy zlot a zakończymy go w niedzielę rano (to, oczywiście, będzie zależało od Was i od tego, ile kto czasu wygospodaruje).
W programie proponuję także zawrzeć jakieś gry i konkursy (pomysły mile widziane). Tego, że odbędą się konkursy książkowe na żywo, takie jak w Tumie, jestem prawie pewien :) Może znajdziemy jakąś konkretną nagrodę (np. książkę nawiązującą w jakiś sposób do "Wyspy Złoczyńców" i zrobimy konkurs wokół tematyki książki w trakcie zlotu, odwiedzając kolejne miejsca, jak to robiliśmy w Moryniu?
Dajcie znać co o tym myślicie i planujmy dalej nasze wyprawy - bo bez nich życie jest strasznie nudne.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Czesio1, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Trzeba koniecznie nawiązać kontakt z jakimś burmistrzem, oni są nam zawsze przychylni ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

zbychowiec jesteś gość! Działamy, działamy, działamy!
zbychowiec pisze:Może odwiedzimy też dwie pobliskie miejscowości o nazwach dziwnie spokrewnionych z postacią z książki: Nowy Duninów i Stary Duninów, leżące nad brzegiem Wisły około 30 km na wschód od Włocławka?
Byłem tam b. fajnie. Lasy i jeziorka
zbychowiec pisze:Tego, że odbędą się konkursy książkowe na żywo, takie jak w Tumie, jestem prawie pewien
:-)

Chyba narodziła się nowa świecka tradycja!

:564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze:Trzeba koniecznie nawiązać kontakt z jakimś burmistrzem, oni są nam zawsze przychylni ;)
Rozmawialiśmy już o tym z TomaszKiem, któremu udało się nawiązać kontakt z autorem nieoficjalnej strony Brześcia Kujawskiego. Spróbujemy również uczynić to z oficjalnymi władzami miasta. Będzie to z korzyścią dla obu stron bo taka promocja miasta na pewno nie pozostanie bez śladu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Afrodyta
Uwielbia przygody
Uwielbia przygody
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2013, 09:16
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Afrodyta »

Na szczęście jest jeszcze dużo czasu i można pomyśleć o różnych ciekawych rzeczach. W wolnej chwili zastanowię się nad tym i dam znać :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Afrodyta pisze:W wolnej chwili zastanowię się nad tym i dam znać :-)
Koniecznie Afrodyto, liczę na Ciebie. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: VI Forowy Zlot Złoczyńcowy Brześć Kujawski i okolice

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze: W świetle tych rozważań szczególnego znaczenia nabierają dyskusje rozpoczęte już przez TomaszaK ("Wyspa Złoczyńców - Inspiracje" - >>TYM<< wątku) i Nietajenkę ("Wyspa Złoczyńców - mapy i plany sytuacyjne" - w >>TYM<< wątku). No i pewnie ze zdwojoną siłą weźmiemy się do lektury samej książki w wątku Nietajenki. Przed zlotem trochę tam ucichło, ale może damy radę odświeżyć ten temat?
Też na to liczę. Na razie Forowicze mam nadzieję czytają Podróż za jeden uśmiech, ale po konkursie na pewno wrócimy do lektury Wyspy złoczyńców.
A majówka to chyba najlepszy termin na złoczyńcowy zlot. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:A majówka to chyba najlepszy termin na złoczyńcowy zlot.
Termin idealny i ja będę miała bardzo blisko ... :-)

Czy mogę dołączyć się do organizacji tegoż zlotu?

Mogę na przykład pojechać tam i rozeznać się w noclegach :-)
Awatar użytkownika
Gienek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:31
Miejscowość: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Gienek »

O, a ja właśnie kupiłem na allegro wydanie "Wyspy Złoczyńców" z pięknym czerwonym wehikułem na okładce, czyli takie, od którego zaczęła się dla mnie przygoda z Samochodzikami. Jak tylko wrócę z Norwegii zacznę czytać:)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ja też zaczynałem przygodę z Samochodzikami od tego wydania Wyspy! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Czytajcie, czytajcie Panowie i Panie bo Brześć Kujawski już czeka. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesławie, przecież my już przeczytalim Wyspę naście razy!
Czesio1 pisze: Brześć Kujawski już czeka.
Ja bym już zegar na stronie zapodał! Toż to tylko 7 miesięcy :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Johny dobry pomysł z tym zegarem :564:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czesławie, przecież my już przeczytalim Wyspę naście razy!
Jak to przeczytali się? Przecież w przyszłym tygodniu będzie oficjalna premiera druku tej książki?? :027:
johny pisze: Ja bym już zegar na stronie zapodał! Toż to tylko 7 miesięcy :-D
Pomysł przedni, zwłaszcza, że czas szybko leci i dobrze by było żeby każdy już teraz zaplanował sobie majowy weekend. Nie jakieś tam swoje wesele Drogi bartezzie jak to zrobiłeś w tym roku tylko wszyscy jedziemy do Brześcia Kujawskiego!!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze: johny napisał/a:

Ja bym już zegar na stronie zapodał! Toż to tylko 7 miesięcy

Pomysł przedni, zwłaszcza, że czas szybko leci i dobrze by było żeby każdy już teraz zaplanował sobie majowy weekend.
Do dzieła zatem!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

hehehe :564:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Napisałem swego czasu do Daniela Stężewskiego prowadzącego stronę "Brześć Kujawski - nieoficjalna strona miasta" http://brzesckujawski.cba.pl/, z prośbą o pomoc w znalezieniu noclegów, dzisiaj dostałem odpowiedź:

Witam!
Przeprasza, że odpisuję z opóźnieniem, ale nie było mnie w kraju. Oczywiście, jeśli będzie Pan zainteresowany dodam stosowną informację na stronie o planowanym zlocie.
Co do miejsc noclegowych, to jedyne co przychodzi mi do głowy (z tych tańszych), to Internat Zespołu Szkół RCKU w Starym Brześciu tel. (54) 252-12-25, ale nie wiem jak tam będzie z miejscami wolnymi w maju. Natomiast z tych droższych - Pensjonat w Stadninie Koni Falborek Arabians Tel: (54) 252 27 50, ale tu ceny zaczynają się od 130 zł/dobę.
Jakbym mógł w czymś pomóc, w miarę możliwości służę radą.
Pozdrawiam!
Daniel Stężewski


Na marginesie, to właśnie w Starym Brześciu (dzielnica Brześcia) w 1962 roku antropolodzy rozkopywali cmentarz średniowieczny, kiedy odwiedził ich Nienacki. Opis badań na cmentarzu zamieścił potem w Wyspie Złoczyńców.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: Co do miejsc noclegowych, to jedyne co przychodzi mi do głowy (z tych tańszych), to Internat Zespołu Szkół RCKU w Starym Brześciu tel. (54) 252-12-25, ale nie wiem jak tam będzie z miejscami wolnymi w maju.
(...)
Na marginesie, to właśnie w Starym Brześciu (dzielnica Brześcia) w 1962 roku antropolodzy rozkopywali cmentarz średniowieczny, kiedy odwiedził ich Nienacki. Opis badań na cmentarzu zamieścił potem w Wyspie Złoczyńców.
No to nie ma się nad czym zastanawiać tylko wstępnie rezerwować miejsce.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Spoko, spoko. Najpierw trzeba ustalić ile miejsc rezerwujemy, proponuję zacząć wypowiadać się kto jest chętny na zlot. Zgłaszam się jako pierwszy

1. TomaszK
2. Czesio1
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Tu są mapki Brześcia, http://www.brzesckujawski.republika.pl/mapa.html - z zaznaczonymi obydwoma proponowanymi miejscami na noclegi (ZCKR to Zespół Szkół Rolniczych na mapce).
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Spoko, spoko. Najpierw trzeba ustalić ile miejsc rezerwujemy, proponuję zacząć wypowiadać się kto jest chętny na zlot. Zgłaszam się jako pierwszy

1. TomaszK
2. Czesio1
Myślę TomaszKu, że wstępnie można by zorientować się o warunki rezerwacji. Może byłaby możliwość wynegocjowania podobnych do tych z Morynia gdy mieliśmy cały lokal dla siebie a każdy płacił za tyle nocy ile przespał. Jakby nie patrzeć tworzymy silną grupę, która może zrobić dla miejscowości wiele dobrego czego dowiedliśmy i we Fromborku i w Moryniu.
Pozwoliłem dopisać się do listy uczestników. Ja wiem, że do maja jeszcze daleko i ciężko już się określić ale chętny jestem jak najbardziej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Spoko, spoko. Najpierw trzeba ustalić ile miejsc rezerwujemy, proponuję zacząć wypowiadać się kto jest chętny na zlot. Zgłaszam się jako pierwszy

1. TomaszK
2. Czesio1
A o panu johnym to zapomnieliście łobuzy!!! :-D
Trzeci! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Captain Nemo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 193
Rejestracja: 14 sie 2013, 16:09
Tytuł: z jedzeniem na TY...
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Captain Nemo »

Czwarty ( jeśli praca pozwoli ) :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Captain Nemo pisze:Czwarty ( jeśli praca pozwoli ) :D
Praca to nie forum Kapitanie, nie musisz tam być codziennie :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Captain Nemo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 193
Rejestracja: 14 sie 2013, 16:09
Tytuł: z jedzeniem na TY...
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Captain Nemo »

Wiem, że praca nie Gołota i nie ucieknie - ale czasem się przydaje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Ja teoretycznie też, bardzo lubię zloty :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Razem Tworzymy Siłę!!! :-D :-D :-D

Myślę, że warto by było ustalić ostatecznie termin żeby można już co nieco planować. Data 01 - 04 maja 2014 r jest jak najbardziej odpowiednim terminem i tego powinniśmy się trzymać. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Razem Tworzymy Siłę!!! :-D :-D :-D

Myślę, że warto by było ustalić ostatecznie termin żeby można już co nieco planować. Data 01 - 04 maja 2014 r jest jak najbardziej odpowiednim terminem i tego powinniśmy się trzymać. :-)
Tak, to termin chyba najbardziej odpowiedni. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czyli co, chyba jedną rzecz już ustaliliśmy? :027:
Dajemy zegar? :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czyli co, chyba jedną rzecz już ustaliliśmy? :027:
Dajemy zegar? :-D
Poczekajmy na glosy pozostałych chętnych. No i przede wszystkim co na to organizatorzy?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ