IX Forowy Niewidzialny Zlot Niedźwiedzi Róg 2016

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, 21:43 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze: Ten problem da się rozwiążać (zmieścimy się na dvd bez najmniejszego problemu). Powiem Czesiowi, jak to zrobić.
Dzięki zbychowiec. Zmontowałem wszystkie odcinki w jedną całość i zmniejszyłem pojemność tak jak radziłeś. Mam nadzieję, że nie straciliśmy zbyt wiele na jakości.

IX Forowy Niewidzialny Zlot Niedźwiedzi Róg 2016 - cały film

Oprócz tego pociąłem poszczególne odcinki na drobniejsze kawałki i "ubrałem" nimi poszczególne części naszej forowej relacji:

09 - Relacja z IX Forowego Zlotu Niedźwiedzi Róg 2016

Na końcu większości naszych opowieści można sobie obejrzeć filmowy skrót z danej części. Napisałem z większości bowiem z tzrech miejsc nie mamy materiału filmowego (Muzeum w Olsztynie, Muzeum w Piszu i z grobu Gizewiusza). W temacie relacji brakuje nam ostatniego odcinka, ale jak tylko Yvonne wróci z wakacji to nadrobi zaległości.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 15:37 przez Czesio1, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Na cześć organizatora: hip, hip - hura ! :564:
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Czesio1 pisze: [...]
Na końcu większości naszych opowieści można sobie obejrzeć filmowy skrót z danej części.
[...]
I jeszcze powinna powstać taka wersja skrócona CAŁEGO zlotu - 5-10 minut - dla tych co mają mało czasu, nie byli na zlocie, a chcieliby wszystko w skrócie obejrzeć ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: I jeszcze powinna powstać taka wersja skrócona CAŁEGO zlotu - 5-10 minut - dla tych co mają mało czasu, nie byli na zlocie, a chcieliby wszystko w skrócie obejrzeć ;)
Misia, ale to jest właśnie skrót naszego zlotu :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Lista chętnych na foto-album z Niedźwiedziego Rogu:

1) Czesio1
2) Hanka
3) johny
4) TomaszK
5) zbychowiec
6) Mysikrólik
7) Yvonne


Czy ktoś jeszcze, czy ktoś jeszcze bo zamykam projekt.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Czesio1 pisze:
misia pisze: I jeszcze powinna powstać taka wersja skrócona CAŁEGO zlotu - 5-10 minut - dla tych co mają mało czasu, nie byli na zlocie, a chcieliby wszystko w skrócie obejrzeć ;)
Misia, ale to jest właśnie skrót naszego zlotu :027:
Ale mi chodziło o sam filmik, tyle, że KRÓTKI / 5-10 minut g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: Ale mi chodziło o sam filmik, tyle, że KRÓTKI / 5-10 minut g;)
Ja wiem misia o co Ci chodziło. Ja drugie tyle materiału wyciąłem. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Przeglądając pewnego literackiego bloga, natrafiłam na informację o książce, która żywo mnie zainteresowała.
Mowa o powieści Katarzyny Enerlich (którą znam i lubię), pod tytułem "Rzeka ludzi osobnych".

Poniżej informacja, która wzbudziła moje zainteresowanie:

"W 1830 roku na Mazury, do Puszczy Piskiej przybywają pierwsi staroobrzędowcy. Karczują puszczę, budują domy, uprawiają ziemię. Powstają wyznaniowe wsie, między innymi Wojnowo (Eckertsdorf), ukryte w lasach, wzdłuż rzeki Krutyni. Jednym z osadników jest Fiodor Malewan. Jego wyzwolona jak na tamte czasy córka Anna daje początek rodowi silnych, niezależnych kobiet, ściśle związanych z ziemią sadami i... klasztorem nad Jeziorem Duś, gdzie mieszkają mniszki, wiodące życie proste i ubogie, a jednak pełne ufności w przeznaczenie. Ta przejmująca powieść jest wędrówką po historii wsi, nierozłącznie związanej z staroobrzędowcami, ich wiarą i zwyczajami. Pojawiają się tu postaci prawdziwe i fikcyjne, a ich dramatyczne losy rozgrywają się na tle historii Prus Wschodnich. A wszystko zaczyna się pewnego listopadowego dnia. We wsi pojawia się obca kobieta. Zamieszkuje w domu Sidora Kurta - najstarszym we wsi. Z niepokojem przygląda się jej sąsiadka, osiemdziesięcioletnia Augusta, potomkini Fiodora Malewana. Co wyniknie z tej niespodziewanej wizyty? Jakie tajemnice, skrywane przez lata, ujrzą światło dzienne? Co kryje się pod wielkim kamieniem na Głazowisku, niedaleko klasztoru? Czy staroobrzędowcy rzeczywiście znikną z wyznaniowej mapy Mazur? Czas Lata wie, że w Wojnowie jest miejsce i na staroobrzędowe, i na pruskie, i na polskie dusze i tak już tu zostanie na zawsze – bo to dzięki splątaniu wiary i ludzkich serc wieś ta przetrwała różne burze i złe chwile i pozostanie na swoim miejscu jeszcze długi czas. Niepamięć o niej zamieni się w pamięć. Nad wsią zawsze unosić się będzie zapach ziemistej wiosny, wilgoć z letnich poranków, mgły z jesiennych uśpień i biała zadymka z ostrych zim, ludzie będą się tu rodzić i umierać, kamienie okrywać mchem, konie wypasać na ogromnych pastwiskach, jabłka dojrzewać, a uważny człowiek zawsze wyczuje zapach rzeki. Rzeki ludzi osobnych. (fragment powieści) Ocalić od zapomnienia. Opowiedzieć staroobrzędowy świat, póki jeszcze żyją wyznawcy - powieść Rzeka ludzi osobnych to zaproszenie do wyprawy w przeszłość. Po raz kolejny ziemia mazurska odkrywa swoje tajemnice - mówi o swojej książce Katarzyna Enerlich."

Chyba czas zacząć pisać list do Gwiazdora ;-)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2016, 16:59 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Chyba czas zacząć pisać list do Gwiazdora ;-)
Napis i w moim imieniu. Ja też się piszę na tę książkę. Szkoda, że nie natrafiłaś na tego bloga przed zlotem w Niedźwiedzim Rogu. To musi być bardzo ciekawa lektura.
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Rzeka+ludzi+osobnych&bmatch=base-relevance-w2-uni-1-3-0812
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 15:37 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Szkoda, że nie natrafiłaś na tego bloga przed zlotem w Niedźwiedzim Rogu.
Niczego by to nie zmieniło, bo została ona wydana w lipcu tego roku :-)
Czesio1 pisze:To musi być bardzo ciekawa lektura.
Też tak sądzę.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2016, 18:53 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Niczego by to nie zmieniło, bo została ona wydana w lipcu tego roku :-)
To kto wymyślił wydawanie takiej książki już po Niewidzialnym Zlocie??? :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:To kto wymyślił wydawanie takiej książki już po Niewidzialnym Zlocie???
Może to ktoś z naszych Zlotowiczów ukrywa się pod takim preudonimem i zlot zainspirował go do napisania powieści? :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Może to ktoś z naszych Zlotowiczów ukrywa się pod takim preudonimem i zlot zainspirował go do napisania powieści? :-)
Tak mówisz? To może lepiej się przyznaj Yvonne do napisania tej lektury? :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Tak mówisz? To może lepiej się przyznaj Yvonne do napisania tej lektury?
Jeszcze nie tym razem ;-)
Jeśli być może pokuszę się kiedyś o napisanie książki, to akcja pierwszej na pewno będzie działa się w Bydgoszczy :-)
Awatar użytkownika
Kustosz
Głodny przygód
Głodny przygód
Posty: 128
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:37
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kustosz »

Obejrzałem sobie film ze zlotu (powiedzmy, że obszerne fragmenty) i widzę, że to wcale nie Ojciec Prowadzący jest szefem zamieszania. Kierowniczką zlotu, bezapelacyjnie, jest Yvonne:)
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 15:38 przez Milady, łącznie zmieniany 1 raz.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Miło się czyta znajome sobie problemy "poniemieckie". To taka dzika mentalność ludzka a są tam już dłużej niż te tereny były "niemieckie". Problem Dolnego śląska, Lubuskiego, Pomorza Zachodniego i środkowego oraz Warmii i Mazur. Kongresówce i Galicji ciężko to zrozumieć, czyli mnie.
Dziś miałem wymianę mailową z takim zatwardziałym "poniemieckie". Ostatecznie pojął jak mu wygarnąłem, że w jego własne "poniemieckie" pojmowanie historii jest sprzeczne z jego życiem - mieszka chociażby w "poniemieckiej" kamienicy, a urząd w którym pracuje, jest w "poniemieckim" gmachu. Co ciekawe rodzinna z Wileńszczyzny i często tam jeździ. Historia przytłacza, gdy ma się klapy na oczach.
zbychowiec nie brakuje takich ludzi, tylko to się robi w ciszy i lokalnie. Nie jest tak źle, byle mentalność się zmieniła i wiedza ludzka była szersza.
Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czy chcesz czy nie Nemsto te tereny rzeczywiście są "poniemieckie" i zresztą sami Niemcy je tak traktują i zrobią wszystko aby je odzyskać. Robią to już de facto. Mam przykład Kołobrzega, w którym na potęgę wykupują mieszkania. 2/3 nowej deweloperki opylane jest Niemcom a w samym mieście czujesz się jak za zachodnią granicą. Nie trzeba wcale wojny. Do tego dochodzi tragiczna postawa naszych władz, która przez swoje niedbalstwo doprowadziła do takiej sytuacji jak w Nartach na Mazurach gdzie pani Niemka odebrała swoje gospodarstwo, za które wcześniej dostała odszkodowanie. Znam trochę Niemcy i Niemców, mój tata urodził się na pograniczu a brat wiele, wiele lat mieszka tam. Nie piszę tego z satysfakcją jestem raczej advocatus diaboli. Całym sercem jestem za tym aby Polska zakorzeniła się tutaj na tych terenach na setki lat. Ale do tego trzeba chęci, rozumu i edukacji. Z tych względów wcale nie przeszkadzała mi propaganda zawarta w książkach Nienackiego.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 21:40 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze: Mam przykład Kołobrzega, w którym na potęgę wykupują mieszkania. 2/3 nowej deweloperki opylane jest Niemcom
Bo dla Polaków te mieszkania są za drogie. Za to Polacy wykupują mieszkania w Hiszpanii. Życie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

PawelK pisze:Za to Polacy wykupują mieszkania w Hiszpanii. Życie.
Tylko ilu Pawle, to po pierwsze a po drugie Niemcy inwestują swe oszczędności, przedsięwzięcia vide ostania inwestycja Mercedesa na "swych" terenach.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Tylko ilu Pawle,
Podobno sporo.
johny pisze: Niemcy inwestują swe oszczędności
A Polacy co inwestują? Krwawicę?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

PawelK pisze:johny napisał/a:
Niemcy inwestują swe oszczędności


A Polacy co inwestują? Krwawicę?
Oczywiście, ze oszczędności, z kontekstu mej wypowiedzi nie wynika przecież, że jest inaczej.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Tęsknię...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ale fota!
Dwóch facetów ...
Dwie wyspy ...

Pięknie Panowie :-)
Też tęksnię ...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

świetne! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Piękne! :564:
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Też chętnie bym tam wróciła :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Tak sobie odświeżyłem przed chwilą ten oto filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=_PvGR1ae_f8

Ech, wróciły wspomnienia. Jakże wspaniała i niesamowita to była przygoda. Musimy to jeszcze kiedyś powtórzyć. Tylko tym razem na dłużej, tak chociaż dwa noclegi na wyspie. Usmażymy na patelce szczupaka, zagramy cały fragment książkowy jaki dzieje się na wyspie, namówimy TomaszKa na nocleg z nami. no co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 15:41 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Super :564:
ODPOWIEDZ