Podziękowanie za gościnę w Brześciu Kujawskim

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Podziękowanie za gościnę w Brześciu Kujawskim

Post autor: Czesio1 »

Podziękowanie za gościnę w Brześciu Kujawskim

X Forowy Wyspowy Zlot Brześć Kujawski 2016 zakończony. Było miło, klimatycznie, sympatycznie. Warto więc napisać jeszcze kilka słów podziękowań dla tych wszystkich osób, dzięki którym mogliśmy przeżyć wspaniałą przygodę w ostatni weekend sierpnia.
W imieniu wszystkich uczestników zlotu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy sprawili, że powstała Tablica informacyjna i mogliśmy uczestniczyć w jej odsłonięciu, spotkać się, poznać to małe, urocze miasteczko i wspaniale się bawić.
Szczególne podziękowania składamy panu Burmistrzowi Wojciechowi Zawidzkiemu oraz Tomaszowi Chymkowskiemu jak rówineż sympatycznym paniom Justynie Gruszeckiej i Katarzynie Talarek z Urzędu Miejskiego.
Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Kwapińskiej za gościnę w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu, a Pani Krystynie Michałowskiej za opiekę i czuwanie by niczego nam nie brakowało. Owa szkoła rolnicza to miejsce bardzo nam bliskie, było bowiem związane ze Zbigniewem Nienackim.
Ogromne wrażenie wywarło na nas zwiedzanie brzeskich świątyń. Ksiądz Prałat Ireneusz Juszczyński pięknie opowiedział o historii tych miejsc.
Po wystawie archeologicznej oprowadziła nas i zapoznała z wieloma ciekawymi faktami Pani Ewa Łukaszewska.
Z ogromną pasją tajemnice sarnoskich megalitów zdradzał nam Pan Sylwester Roszak. Sprawił, iż chcemy poznać jeszcze dokładniej Park Kulturowy.
Dziękujemy także panu Piotrowi Skorupie za przygotowanie nam drewna na ognisko, bo ognisko to bardzo ważny punkt każdego naszego zlotu.
Wielkie podziękowanie również dla Organizatorki naszego zlotu, pani Anny Kozickiej, czyli naszej forowej Hanki, za to że tak wspaniale i perfekcyjnie przygotowała i z wielkim poświęceniem zrealizowała każdy punkt programu.
Dziękujemy również wszystkim tym, których nie wymieniliśmy z imienia i nazwiska, a którzy w mniejszym lub większym stopniu również przyczynili się do tego abyśmy mile spędzili tych kilka słonecznych dni.
Brześć Kujawski to niezwykłe miejsce. Będziemy pamiętać ten niezwykły zlot i na pewno wrócimy tu jeszcze nie raz.
DZIęKUJEMY, DZIęKUJEMY, DZIęKUJEMY!!!

Forowiczki i Forowicze
forum www.pan.samochodzik.org.pl
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 17:12 przez Czesio1, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

+1 ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Nie wiem czy można się dołączyć, czy to już było od wszystkich ? Jeżeli można to chciałem dodać od siebie, że jeszcze nigdzie forum nie było tak goszczone.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Jeżeli można to chciałem dodać od siebie, że jeszcze nigdzie forum nie było tak goszczone.
Podbijam! Po tym wszystkim Brześć Kujawski będzie miał absolutnie szczególne miejsce w mym sercu! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Przyłączam się!!! To było niesamowite! Jeszcze nigdy nie czułem się tak VIP-owsko :)
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich Organizatorów tego przedsięwzięcia!
:564: :564: :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Nie wiem czy można się dołączyć, czy to już było od wszystkich ? Jeżeli można to chciałem dodać od siebie, że jeszcze nigdzie forum nie było tak goszczone.
Jasne że można TomaszKu. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Również dołączam się do podziękowań.
Jest mi niezmiernie miło, że Brześć Kujawski tak wspaniale nas ugościł.
Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Wielkie brawa!
Chcieć to móc. Inne miasta mogą brać przykład :-)
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Określenie Iryckiego (czułem się jak VIP) jest tutaj bardzo trafione. Dla mnie był to pierwszy zlot i po relacjach z poprzednich nastawiony byłem na spanie w namiocie gdzieś na dziko, toaletę w jeziorze albo jakimś strumyku oraz jedzenie z puszki ewentualnie coś podgrzanego nad ogniskiem.
A tutaj czułem się jak na dobrych wczasach wszystko przygotowane, spanie, toaleta w komfortowych warunkach. Smaczne i obfite posiłki w eleganckich restauracjach. Zwiedzaliśmy miejsca do, których normalnie nikt nie ma dostępu! A na dodatek, żeby nas dopieścić całkowicie były atrakcje dodatkowe jak baseny, kręgle i bilard. Dawno tak nie zostałem ugoszczony tym bardziej przez osoby które mnie widziały pierwszy raz na oczy.

Ode mnie też wielkie DZIęKUJę !!!

Może w podziękowaniu dla całego Brześcia Kujawskiego tymczasowo umieścić na naszym forum jakiś baner zachęcający przyjazd do tego pięknego i gościnnego miasta na Kujawach? Byłby o skromny wyraz naszej wdzięczności.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Barabasz pisze:Może w podziękowaniu dla całego Brześcia Kujawskiego tymczasowo umieścić na naszym forum jakiś baner zachęcający przyjazd do tego pięknego i gościnnego miasta na Kujawach? Byłby o skromny wyraz naszej wdzięczności.
JESTEM ZA!!!
:564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze: Może w podziękowaniu dla całego Brześcia Kujawskiego tymczasowo umieścić na naszym forum jakiś baner zachęcający przyjazd do tego pięknego i gościnnego miasta na Kujawach? Byłby o skromny wyraz naszej wdzięczności.
Tak się stanie Barabaszu!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Barabasz pisze: Może w podziękowaniu dla całego Brześcia Kujawskiego tymczasowo umieścić na naszym forum jakiś baner zachęcający przyjazd do tego pięknego i gościnnego miasta na Kujawach? Byłby o skromny wyraz naszej wdzięczności.
Tak się stanie Barabaszu!
Brześć Kujawski - miasto partnerskie i gdzieś herb
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Ode mnie też wielkie dziękuję! :-)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 11:35 przez Eksplorator63, łącznie zmieniany 2 razy.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

czytam co napisaliście i jestem mega szczęśliwa :509: :509: gD>
Jeśli chcecie głosić wszem i wobec brzeską gościnność to nie mam nic przeciwko. Po tym zlocie wiem, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to można to zrealizować, spełniają się marzenia.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Hanka pisze:Po tym zlocie wiem, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to można to zrealizować, spełniają się marzenia.
Absolutnie! Hanko, chcieć to móc! Marzenia się spełniają vide: ma wizyta w Trójce!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Dziękujemy bardzo. Brześć Kujawski bardzo wysoko podniósł poprzeczkę, zapewniając nam wszystko co możliwe, łącznie ze wspaniałą pogodą.
Nil77
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 34
Rejestracja: 28 kwie 2014, 21:47
Tytuł: Nadszyszownik
Miejscowość: Ottobeuren
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nil77 »

Nil77 podpisuje sie pod tym :-)

Pozdrawaim Wszystkich
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Nil77 pisze:Nil77 podpisuje sie pod tym :-)

Pozdrawaim Wszystkich
Dzięki Nilu77. Pozdrowienia również dla Ciebie. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

No I tak. Dolaczam sie do podziekowan, zlot byl super, ciesze sie, ze moglam się z Wami spotkac, porozmawiać, no w ogole! Ze mogłam z Wami byc, poznać tych forowiczow, których nie spotkałam w Koscielisku. Brześć zrobił na mnie wrażenie, dziekuje z prezenty, przypominałam sobie wszystko wlasnie w czasie pakowania wczoraj. Dzisiaj wylatuje, z Krakowa o 12 tej, a pozniej z Warszawy o 3 PM. Odezwę sie z Dubai, nocuje tam. W czwartek czeka mnie 14 godzinny lot Dubai- Sydney. No ale to zleci.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

A ha. No I trzymajcie kciuki za mnie, co? :-) jak zwykle, nie lubie, nie lubie. A juz ten mały samolot z Krakowa do Warszawy to zgroza. Co mnie podkusiło, zeby zamiast InterCity samolotem? No chyba sprzedawca biletów mnie namówił, ale, ze tak dałam sie wpuścić?
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Brunhilda pisze:Co mnie podkusiło, zeby zamiast InterCity samolotem? No chyba sprzedawca biletów mnie namówił, ale, ze tak dałam sie wpuścić?
No ale pewnie bagaż masz już odprawiony w Krakowie, a nawet jeśli nie, to nie będziesz musiała się z nim taszczyć w Wawie z dworca na lotnisko. :)

Kciuki trzymamy :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

No tez prawda. Odprawione do Dubai. Jestem wlasnie na lotnisku Chopina, żegnam sie z Polska, za godzine lece . Tymczasem mała kawka. Zamieszanie no jakos organizacja szwankuje. No ale w koncu po przerwach śniadaniowych pracownikow, szukaniu tej budki po całym lotnisku, itp mam boarding pass. Moge sie zapakować do samolotu. Musiałam jeszcze przejść przez wybitnie ńieuprzejma straż graniczna. Ewenement w skali światowej. Tak mysle, ze potrzebują szkolenia. Pan mnie potraktował jak kryminalistę. Conajmniej. Skrzyczał, ze mam komórkę w ręku, ze nie pamietam kiedy przyleciałam, i ze w ogole. Ale wypuścił na Ozzie paszporcie!
No to pa!
Lece!
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:No tez prawda. Odprawione do Dubai. Jestem wlasnie na lotnisku Chopina, żegnam sie z Polska, za godzine lece . Tymczasem mała kawka. Zamieszanie no jakos organizacja szwankuje. No ale w koncu po przerwach śniadaniowych pracownikow, szukaniu tej budki po całym lotnisku, itp mam boarding pass. Moge sie zapakować do samolotu. Musiałam jeszcze przejść przez wybitnie ńieuprzejma straż graniczna. Ewenement w skali światowej. Tak mysle, ze potrzebują szkolenia. Pan mnie potraktował jak kryminalistę. Conajmniej. Skrzyczał, ze mam komórkę w ręku, ze nie pamietam kiedy przyleciałam, i ze w ogole. Ale wypuścił na Ozzie paszporcie!
No to pa!
Lece!
Leć Brunhildo, bezpiecznego lotu i do zobaczenia!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Dzieki. Juz w Dubai. Ufffff... Ide spac zaraz bo przede mna długie godziny ...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Sokole Oko pisze wypracowanie na język polski na temat wakacji i jak myślicie: jaki fragment wakacji wybrał? :-)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2016, 09:19 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Sokole Oko pisze wypracowanie na język polski na temat wakacji i jak myślicie: jaki fragment wakacji wybrał? :-)
Hmmmm, stawiałbym na pobyt na Czarcim Ostrowie, ale to nie były jeszcze wakacje.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:
Sokole Oko pisze wypracowanie na język polski na temat wakacji i jak myślicie: jaki fragment wakacji wybrał?

Hmmmm, stawiałbym na pobyt na Czarcim Ostrowie, ale to nie były jeszcze wakacje.
No przecież, że to nie były wakacje, a poza tym nie pisałabym o tym w wątku brzeskim ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: No przecież, że to nie były wakacje, a poza tym nie pisałabym o tym w wątku brzeskim ;-)
Fakt, nie pomyślałem o tym. :027:
No to już wszystko jasne :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ