Ciekawostki z naszych miast

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym przygód na żywo
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:To co Hanko, można już wstawić w nagłówku drugi zegar odliczający czas do X Forowego Zlotu?
Ja bym zrobił post scriptum do przedniego. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Czesio1 pisze:To co Hanko, można już wstawić w nagłówku drugi zegar odliczający czas do X Forowego Zlotu?
Ja bym zrobił post scriptum do przedniego. :-)
Jeszcze zaczekamy do oficjalnego komunikatu z Brześcia Kujawskiego. Ponieważ Hanka już uchyliła rąbka tajemnicy to ja napiszę słówko.
Otóż pojawiła się iskierka, która być może rozpali ogień w postaci X Forowego Zlotu właśnie w ostatni weekend sierpnia w Brześciu Kujawskim. A to z racji otwarcia Wyspy na jeziorze Cmentowo, czyli Wyspy Złoczyńców!
Rezerwujcie sobie wstępnie wolny weekend już od piątku. Bo nawet jeśli otwarcia oficjalnego nie będzie to...samo sobie zrobimy otwarcie. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Rezerwujcie sobie wstępnie wolny weekend już od piątku.
Ja już grzeje maszynę! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

johny pisze:
Hanka pisze:(mam nadzieję, że przyjedziecie na odsłonięcie Tablicy "Wyspy Złoczyńców" w ostatnią sobotę sierpnia), to oczywiście spacer po kryptach będzie możliwy.
No jak nie przyjedziemy! Pewnie, że przyjedziemy! Z Łodziowni to raptem godzinka jazdy! :-)
Jasne, ja się piszę na to. :-)
maiesky
Poszukiwacz przygód
Poszukiwacz przygód
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2016, 21:38
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: maiesky »

Witam serdecznie wszystkich.
Nurtuje mnie ten temat odkrycia w Brześciu. Jak się mają odkrycia przedstawione we wczorajszym odcinku "Poszukiwaczy historii" do tego, co odkryto jesienią? Wygląda mi to na te same tunele i krypty. Mylę się?
Tutaj jest nawet film z jesiennego zejścia:
http://plus.pomorska.pl/nasze-podworko/ ... im,9166396
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

maiesky pisze:Witam serdecznie wszystkich.
Witamy Cię maiesky serdecznie! Skrobnij parę słów o sobie tutaj;
http://www.pansamochodzik.org.pl/viewforum.php?f=8
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

maiesky pisze:. Jak się mają odkrycia przedstawione we wczorajszym odcinku "Poszukiwaczy historii" do tego, co odkryto jesienią? Wygląda mi to na te same tunele i krypty. Mylę się?
Film z jesieni pokazuje badanie podziemi przez grupę zawodowych archeologów, a film sprzed dwóch dni - ich odkrycie przez "odkrywców". Film Poszukiwaczy Historii, najwyraźniej został nakręcony jako pierwszy. Podejrzewam że inicjatorem poszukiwań był ksiądz prałat Ireneusz Juszczyński, a archeologów udało mu się zachęcić do badań, dopiero kiedy im pokazał, że jest co badać. Szkoda, że nie spotkaliśmy się z nim w czasie zlotu w Brześciu.
Jeżeli ksiądz Juszczyński wiedział o podziemiach zasypanych po pożarze w 1922r, to i Nienacki mógł o nich usłyszeć.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2016, 08:28 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze: Szkoda, że nie spotkaliśmy się z nim w czasie zlotu w Brześciu.
Jeżeli ksiądz Juszczyński wiedział o podziemiach zasypanych po pożarze w 1922r, to i Nienacki mógł o nich usłyszeć.
Chyba nic straconego, można zapytać w sierpniu.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

A ja dzisiaj połączę dwa miasta i powiem, że dokładnie 670 lat temu moja ukochana Bydgoszcz otrzymała prawa miejskie nadane jej przez Kazimierza Wielkiego właśnie w Brześciu Kujawskim :-)
Załączniki
RAW_0771.jpg
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 08:21 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:A ja dzisiaj połączę dwa miasta i powiem, że dokładnie 670 lat temu moja ukochana Bydgoszcz otrzymała prawa miejskie nadane jej przez Kazimierza Wielkiego właśnie w Brześciu Kujawskim :-)
Skądś znam to zdjęcie. :-)
Yvonne, jaka piękna koszulka!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Yvonne, jaka piękna koszulka!!
Dziękuję, też mi się podoba :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Miłośników kryminałów z czasu PRL zapraszam w maju do Bydgoszczy:

"Uwaga!
Uroczyście ogłaszamy otwarcie sezonu kryminalnego
w Bydgoszczy:-)
W dniach 6-8 maja organizujemy (razem z Maszyna do Pisania - najlepsza szkoła pisania) Pierwszą Bydgoską Aferę Kryminalną!
Będzie się działo!
Dołączajcie do wydarzenia, zaproście przyjaciół, rodzinę, znajomych, wszystkich zainfekowanych kryminałem i tych, których chcecie zarazić kryminalną pasją!
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych informacji i oczywiście konkursów z nagrodami.

Co Was czeka na BAKu?

Filmowe otwarcie:

projekcja filmu „Wściekły” i spotkanie z Bronisławem Cieślakiem (kapitanem Zawadą i legendarnym porucznikiem Borewiczem)
Będziemy rozmawiać o kryminale lat '70 i ‘80 (spotkanie poprowadzi Przemysław Semczuk - autor m.in: „Wampira z Zagłębia” i „Czarnej Wołgi”)"
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

Yvonne pisze:
Brunhilda pisze:Kurcze! Jestem pod wrazeniem! Jaka śluza! I jest , jak rozumiem wiecej?
Tak, Bruniu, jest więcej :-)

Kanał Bydgoski i jego śluzy to jedna z najpiękniejszych atrakcji mojego miasta.
Jak mnie kiedyś odwiedzisz, to zabiorę Cię w rejs szlakiem śluz właśnie :-)

Ivonne ,nie zapomnij o fabryce broni na terenie dawnego ZACHEMU

https://pl.wikipedia.org/wiki/DAG_Fabrik_Bromberg


To bardzo interesujacy obiekt , pamietam jako kilkunastoletni chłopak jezdziłem tam na komarze ;-) i przez dziurę w płocie przedostawalismy sie na jego teren, penetrujac rozne pozostałosci z czasów II WS.
W czasach mojej młodości cały teren był dość mocno strzeżony, ogrodzony podwójnym płotem z drutem kolczastym i często patrolowany.
Ponoć niektóre z bunkrów posiadały po kilka pieter w głąb ziemi, co jest jak najbardziej prawdopodobne biorac pod uwagę jak bardzo była to ważna fabryka, skoro z obawy przed zbombardowaniem Niemcy postawili jej makietę w okolicach Emilianowa.
Jescze taka ciekawosta , w okolicy Solca znajdował sie poligon scisle zwiazany z w/w fabryka na ktorym to Niemcy testowali wielolufowe wyrzutnie rakietowe

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kabat_(wo ... pomorskie)

http://kuj-pom.cba.pl/miejsca/53.html
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, 15:08 przez templariusz72, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

templariusz72 pisze:Ivonne ,nie zapomnij o fabryce broni na terenie dawnego ZACHEMU
Kurcze, muszę się tam w końcu wybrać! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

johny pisze:
templariusz72 pisze:Ivonne ,nie zapomnij o fabryce broni na terenie dawnego ZACHEMU
Kurcze, muszę się tam w końcu wybrać! :-)
Koniecznie Johny :564:
Szkoda ze juz nie da sie odtworzyc tego klimatu ,ktory towarzyszył kazdej wyprawie 30 lat temu.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

templariusz72 pisze:Szkoda ze juz nie da sie odtworzyc tego klimatu ,ktory towarzyszył kazdej wyprawie 30 lat temu.
No to fakt! My za to w Łodzi możemy rozkoszować się seansami a la wczesne lata 80.Możemy sobie Vabank zobaczyć, czy pancernych, bez pop cornu, bez coli z twardymi fotelami i kroniką filmową przed seansem! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

johny pisze:
templariusz72 pisze:Szkoda ze juz nie da sie odtworzyc tego klimatu ,ktory towarzyszył kazdej wyprawie 30 lat temu.
No to fakt! My za to w Łodzi możemy rozkoszować się seansami a la wczesne lata 80.Możemy sobie Vabank zobaczyć, czy pancernych, bez pop cornu, bez coli z twardymi fotelami i kroniką filmową przed seansem! :-D
Kino z tamtych lat to coś wspaniałego ze swoim niepowtarzalnym klimatem,czasami człowiek chodził tylko po to by posłuchac "Schody do nieba" przed seansem :-)
Jakos do dzis nie potrafie sie odnależć w tych wszystkich Multikinach, z "volume" ustawionym na max :569:
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, 15:29 przez templariusz72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

To zapraszamy do Łodzi na seans. Wszystko jest do ogarnięcia. Jeden już był. Zastanawiamy się nad kolejnym! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

johny pisze:To zapraszamy do Łodzi na seans. Wszystko jest do ogarnięcia. Jeden już był. Zastanawiamy się nad kolejnym! :-)
Jesli w jakoś dogodnym terminie to kto wie , moze skorzystam z zaproszenia ;-)
Jeszcze zeby tak smak "korków" dało sie odtworzyć (jesli ktos nie wie, to takie cukierki żelowe obsypane cukrem), ktore to namietnie pożerałem w trakcie seansu w kinie :oops: jak i lektury Samochodzika .To co teraz produkuja nijak ma sie do smaku "orginału"
Niestety pewne rzeczy przemijaja wraz z dziecinstwem bezpowrotnie , jak chociazby smak chleba pieczonego przez babcie w piecu na lisciu od kapusty...
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, 15:44 przez templariusz72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

templariusz72 pisze: Niestety pewne rzeczy przemijaja wraz z dziecinstwem bezpowrotnie , jak chociazby smak chleba pieczonego przez babcie w piecu na lisciu od kapusty...
Tak jeszcze nie piekłem ale swój chlebek wypiekam. Templariuszu72 przyjedź na mazurski zlot a sam spróbujesz. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

johny pisze:
templariusz72 pisze:Ivonne ,nie zapomnij o fabryce broni na terenie dawnego ZACHEMU
Kurcze, muszę się tam w końcu wybrać! :-)
Ja również. Lubię obiekty militarne. Niestety na terenie Polski w większości to kupa złomu. Między innymi dlatego, że dekretem Stalina po wojnie wszystkie umocnienia skierowane na wschód miały być zniszczone.
Zdeastwowana masakrycznie, jak nie prze Rosjan czy opuszcza zające je WP, w końcu przez zbieraczy złomu.

Z drugiej strony forty zbudowane z cegły mają inny wyjątkowy klimat tak jak Twierdza Bojen czy forty napoleońskich w Gdańsku. Zawsze mnie intrygowaly forty w Toruniu. Wielokrotnie chciałem się zatrzymać i obejrzeć chociaż te przy trasie. Ponoć jest ich tam dużo. W koncu stacjonowali tam też Rosjanie .
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, 16:10 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

templariusz72 pisze:
johny pisze: Jeszcze zeby tak smak "korków".
Pojechałeś z tymi korkami , Przypomniałeś mi o Donalda, ciekawe czy nadal w Holandii je produkują?
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, 16:38 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

templariusz72 pisze:Ivonne ,nie zapomnij o fabryce broni na terenie dawnego ZACHEMU
O tym się nie da zapomnieć, Templariuszu.
Byłam tam już 5 razy i za każdym razem robi na mnie takie samo wrażenie :-)
templariusz72 pisze:pamietam jako kilkunastoletni chłopak jezdziłem tam na komarze i przez dziurę w płocie przedostawalismy sie na jego teren, penetrujac rozne pozostałosci z czasów II WS.
A tego to Ci zazdroszczę.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

templariusz72 pisze: w okolicy Solca znajdował sie poligon scisle zwiazany z w/w fabryka na ktorym to Niemcy testowali wielolufowe wyrzutnie rakietowe
Pewnie chodzi o Nebelwerfer. Melchior Wańkowicz pisał, że Niemcy używali ich pod Monte Cassino, było nawet zdjęcie w jego książce. Chciałbym to zobaczyć, ale na poligonie pewnie ich nie ma.
Templariuszu, nie wybierasz się na zlot ?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 08:44 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze:Melchior Wańkowicz pisał, że Niemcy używali ich pod Monte Cassino, było nawet zdjęcie w jego książce. ?
Pamiętam to zdjęcie.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

VdL pisze:Zawsze mnie intrygowaly forty w Toruniu. Wielokrotnie chciałem się zatrzymać i obejrzeć chociaż te przy trasie. Ponoć jest ich tam dużo.
Jest, jest! Czyli co, w któryś weekend kierunek Toruń, Bydgoszcz? :027:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

johny pisze:
VdL pisze:Zawsze mnie intrygowaly forty w Toruniu. Wielokrotnie chciałem się zatrzymać i obejrzeć chociaż te przy trasie. Ponoć jest ich tam dużo.
Jest, jest! Czyli co, w któryś weekend kierunek Toruń, Bydgoszcz? :027:
Jasne, a jak starczy czasu to i Ciechocinek.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

VdL pisze:
johny pisze:
VdL pisze:Zawsze mnie intrygowaly forty w Toruniu. Wielokrotnie chciałem się zatrzymać i obejrzeć chociaż te przy trasie. Ponoć jest ich tam dużo.
Jest, jest! Czyli co, w któryś weekend kierunek Toruń, Bydgoszcz? :027:
Jasne, a jak starczy czasu to i Ciechocinek.
Pracuję nad przyszłym weekendem, pasuje? :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Zapraszam :564:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Zapraszam :564:
O, dziękujemy bardzo! Będziemy w kontakcie! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne Z Przygodą na żywo”