Tatry 2015 vol.2

Nieoficjalne spotkania Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Szedłem tą drabinką (w dół), 30 lat temu.
My skorygowaliśmy nasze plany skracając Orlą perć o połowę. Wstępnie mieliśmy przejść od Zawratu włącznie z ową drabinką ale obawialiśmy się, że czasowo nie damy rady. Z późniejszej perspektywy trochę tego żałowałem bo samą grań pokonaliśmy szybciej niż się spodziewałem. A nie wiadomo czy nadarzy się jeszcze okazja, żeby dopełnić Orlą.
TomaszK pisze:A nad Czarny Staw Gąsienicowy, to bym się kiedyś wybrał, ale tą łatwiejszą wersją, od Drogi Oswalda Balzera.
Dałeś radę wejść nad Czarny Staw pod Rysami to i na Gąsienicowy TomaszKu dojdziesz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: A nad Czarny Staw Gąsienicowy, to bym się kiedyś wybrał, ale tą łatwiejszą wersją, od Drogi Oswalda Balzera.
Zerknąłem na mapę bo nie wiedziałem jaki szlak masz na myśli i pewnie chodzi o ten czarny szlak z Brzezin przez Psią Trawkę do Murowańca i dalej nad Czarny Staw Gąsienicowy tak?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Czesio1 pisze: pewnie chodzi o ten czarny szlak z Brzezin przez Psią Trawkę
Tak. Jest prawie płaski :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:
Czesio1 pisze: pewnie chodzi o ten czarny szlak z Brzezin przez Psią Trawkę
Tak. Jest prawie płaski :-)
To kiedy proponujesz TomaszKu? :-)
Chociaż jak patrzę na mapę to nie taki płaski. 600 metrów pod górę jednak jest.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2016, 14:39 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Jak rozumiem, w tym roku nie ma zlotu tatrzańskiego w lipcu ? W sierpniu niestety nie mogę. Może za rok ? No chyba że w czerwcu, chatę mam wolną.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Jak rozumiem, w tym roku nie ma zlotu tatrzańskiego w lipcu ?
Na to wygląda, że po raz pierwszy od czterech lat nie będzie w lipcu Ekipy Tatrzańskiej. :-(
TomaszK pisze:W sierpniu niestety nie mogę. Może za rok ? No chyba że w czerwcu, chatę mam wolną.
Mi po głowie chodzi jeszcze ten ostatni fragment Orlej perci. Czas pokaże jak to wszystko się ułoży.
A tymczasem podmieniłem filmik na youtube z tej ostatniej części. Zmiana tylko kosmetyczna. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

I jeszcze małe postscriptm do ostatniego dnia naszej tatrzańskiej przygody

TATRY 2015 część 6 - Powrót

I to już jest koniec. Dziękuję wszystkim, którzy tam byli na tatrzańskiej ziemi i do zobaczenia na szlaku...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Jesteśmy od wczoraj w górach i Beata postanowiła odwiedzić Morskie Oko. Poszła tylko z przyjaciółką, ja się wyłgałem tłumacząc, że niedawno tam byłem, więc podwiozłem je tylko do Palenicy Białczańskiej. Właśnie wróciły, wrzucam zdjęcia, jakby ktoś chciał powspominać.

[timg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 911035.jpg medium=https://s25.postimg.org/7tmsgwdz3/P4160183.jpg group=34902][/timg]

Na drodze pusto, tramaj konny jeździł chyba tylko raz na godzinę. Zaznaczam, że poszły na własnych nogach bo widziałem zdjęcia z całej drogi.

[timg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 912260.jpg medium=https://s25.postimg.org/xez0gr16n/P4160205.jpg group=34902][/timg]

Widoki podobno przepiękne, widziały nawet schodzącą w oddali lawinę, ale nie zdążyły wyciągnąć aparatu fotograficznego

[timg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 913291.jpg medium=https://s25.postimg.org/5g4upvzjz/P4160213.jpg group=34902][/timg]

Pamiętacie jakie tłumy były w tym miejscu w lecie ? Widok na Morskie Oko, też niezwykły.

[timg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 914667.jpg medium=https://s25.postimg.org/nwz9gpfi7/P4160207.jpg group=34902][/timg]
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2016, 18:36 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Jesteśmy od wczoraj w górach i Beata postanowiła odwiedzić Morskie Oko. Poszła tylko z przyjaciółką, ja się wyłgałem tłumacząc, że niedawno tam byłem, więc podwiozłem je tylko do Palenicy Białczańskiej. Właśnie wróciły, wrzucam zdjęcia, jakby ktoś chciał powspominać.
Jeszcze pytasz TomaszKu, pewnie że chcemy!
TomaszK pisze: Pamiętacie jakie tłumy były w tym miejscu w lecie ? Widok na Morskie Oko, też niezwykły.
O tym samym pomyślałem oglądając pierwsze zdjęcia. Aż trudno uwierzyć że tam mogą być takie pustki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Ładnie Tomaszu. My chyba, niestety, dopiero w sierpniu.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Cudnie!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Nawet dodam prze cudne. Chałabym teraz tam być .
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Nawet dodam prze cudne. Chałabym teraz tam być i ta herbatka z rumem.

Musiałem modyfikować, telefon zmienił mi rum na Tum. Coś w tym jest. :-D

A kino wyszło super. :-D
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2016, 23:25 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Jestem coraz bliższy decyzji o wejściu na Rysy przy okazji następnego zlotu tatrzańskiego.
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/kont ... ami/ev98zv
Chociaż w sumie poczekam parę lat i może wjadę sobie windą ? :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Jestem coraz bliższy decyzji o wejściu na Rysy przy okazji następnego zlotu tatrzańskiego.
Czyli robimy zlocik Rysy 2017? :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Gienek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:31
Miejscowość: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Gienek »

TomaszK pisze:Jestem coraz bliższy decyzji o wejściu na Rysy przy okazji następnego zlotu tatrzańskiego.
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/kont ... ami/ev98zv
Chociaż w sumie poczekam parę lat i może wjadę sobie windą ? :-D
No juz widzę Konfiturka kręcącego nosem, że mu te okrętowe schody psują kompozycje zdjęcia - (on tu całą drogę taszczył 15-kilogramowy statyw, a tam i tak się zdjęcia nie da zrobić:) )
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

TomaszK pisze:Jestem coraz bliższy decyzji o wejściu na Rysy przy okazji następnego zlotu tatrzańskiego.
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/kont ... ami/ev98zv
Chociaż w sumie poczekam parę lat i może wjadę sobie windą ? :-D
Przypomniał mi się rysunek który widziałem lata temu - himalaista w pełnym rynsztunku właśnie wgramolił się na szczyt Mount Everestu, a tu w skalnej ścianie otwierają się przesuwne drzwi i z windy wylewa się chmara turystów :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Gienek pisze: No juz widzę Konfiturka kręcącego nosem, że mu te okrętowe schody psują kompozycje zdjęcia - (on tu całą drogę taszczył 15-kilogramowy statyw, a tam i tak się zdjęcia nie da zrobić:) )
Wszelki duch, Gieniu to naprawdę Ty??????
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Schodki jak schodki. Słowacy lubią sobie ułatwiać. Ja to bym bardziej w takich miejscach wolał via ferratę.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: Ten niebieski kwiatek, przy którym Czesio mnie sfotografował, to tojad mordownik, najbardziej trująca roślina europejska.
Coś dla TomaszKa:

Tojad
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 07:45 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

No to teraz nie będzie można iść do lasu i pogryzać mimochodem leśne roślinki :-D
To jest chyba odmiana ogrodowa, ten dziki ma kwiaty prawie granatowe. Ale obydwa są tak samo trujące.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:No to teraz nie będzie można iść do lasu i pogryzać mimochodem leśne roślinki :-D
To jest chyba odmiana ogrodowa, ten dziki ma kwiaty prawie granatowe. Ale obydwa są tak samo trujące.
Według podanej informacji nawet zrywanie jest niebezpieczne.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:TomaszK napisał/a:
No to teraz nie będzie można iść do lasu i pogryzać mimochodem leśne roślinki :-D
To jest chyba odmiana ogrodowa, ten dziki ma kwiaty prawie granatowe. Ale obydwa są tak samo trujące.

Według podanej informacji nawet zrywanie jest niebezpieczne.
Jak my dożyliśmy tak sędziwego wieku to nie wiem. Same zagrożenia.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Jak my dożyliśmy tak sędziwego wieku to nie wiem. Same zagrożenia.
Wiesz, to dlatego, że kiedyś nie było takich zagrożeń. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

A propos takich zagrożeń: to jest ulubiony park mojego wnuka do zabawy tu w Sopocie, a to co rośnie na klombie, to naparstnica. Co prawda nie tak trująca jak tojad (akonityna z tojadu - dawka śmiertelna 3 mg) ale niewiele mniej. Digoksyna z napastnicy zabija dopiero w dawce 20 mg. Nie wiem czy to odpowiedni kwiatek dla takiego parku.

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 839347.jpg medium=https://s18.postimg.org/lysrnpqpl/IMG_2 ... 184355.jpg large=https://s18.postimg.org/p5nb7cb5j/IMG_2 ... 5.jpg?dl=1 group=59526][/gimg]
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Pozdrowienia z Kościeliska od TomaszKa i Czesia :-)
Załączniki
IMG_20170804_211002_HHT.jpg
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Pozdrowienia z Kościeliska od TomaszKa i Czesia
Pozdrowienia dla Was, Panowie!
A to się ostatnio Tomaszek rozszalał zlotowo ;-)
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Pozdrowienia dla Was :564:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pozdrowienia chłopaki! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Na zewnątrz warunki meteo jako takie. Do tego wirusy jakieś szaleją. Żeby więc troszkę uciec od doczesnych smutnych tematów, uzupełniam starsze - te do których się wraca najmilej. Tym bardziej, że to był ostatni raz, kiedy udało mi się pohasać po górkach. I już tych wyczynów nie powtórzę :) Tych materiałów, zdaję się, nigdy wcześniej w całości nie ogarnąłem (myślę o fotach z całego zlotu).

Dawno, dawno, temu, kiedy to Genek miał jeszcze odwagę wyjechać autem poza szczeciński obszar zabudowany, udaliśmy się na rzeczony Zlot Taterski A.D.2015. Po drodze zaliczyliśmy nocleg w Ogrodzieńcu. Wieczorkiem nie omieszkaliśmy podejść do okolicznego zameczku, choć pogoda nie rozpieszczała (krótko mówiąc, trochę padało). Ale klimaty rodem z "Wakacji z duchami" nam wszystko wynagrodziły.
Obrazek

Na drugi dzień podjechaliśmy na Pustynię Błędowską. Jej podziwianie rozpoczęliśmy z tarasu widokowego.
Obrazek Obrazek

Później przedarliśmy się przez pas okolicznych drzew, by już w pełni doznać obcowania z tym ciekawym rejonem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Jadąc dalej w kierunku Tatr, zahaczaliśmy o inne okoliczne atrakcje, czyli np. Maczugę Herkulesa czy Szlak Orlich Gniazd. Fotki z różnych zameczków mam rozsiane gdzieś po dyskach. Jak uda się to zebrać w całość, uzupełnię (obecnie czynię to z fotkami ze samego zlotu).
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania nieoficjalne”