Filmy w A380

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
ODPOWIEDZ
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Filmy w A380

Post autor: Brunhilda »

Było do wyboru tyle filmow, ze oczopląsu można było dostać! Hollywood, Bollywood, Europejski, Arabske, Azjatycke kino.. no po prostu nie wiadomo co wybrac!
Sorry, ze ja tu tak prozaicznie o samolotowym enertainment ale nowe samoloty Emiratow maja nieprawdopodobny wybór! Przez tych dwadzieścia pare godzin zobaczyłam cztery filmy chyba. Największe wrażenie zrobił na mnie z 2013 Third Person. Nie wiem jak po polsku. Samo zycie, jak układanka, wszystko, albo prawie wszystko jakos sie zazębia....to co sie wydaje, ze jest super, nie jest a to co nie , jest wlasnie.... itd, itp...
Tu oficjalny trailer.
www.youtube.com/watch?v=0P3Ft14fSOM
Poza tym, tak patriotycznie, ze względu na Nicolę Kidman Before I Go to sleep z 2014 , no tez OK, thriller taki troche. Nic takiego co zostaje w pamięci w każdym razie... Z Collin Firth... Boże jak on patrzy na te swoje partnerki w filmach romantycznych! Żaden inny aktor tak ńie potrafi... Jestem pewna!
Trailer
www.youtube.com/watch?v=tQdnOYpyBCo

No i oczywiscie clasuk Hitchcocka Ptaki. Tak sobie lubie co jakiś czas przypomniec dlaczego nie lubie ptaków.....
Czwarty to komedia z Jennifer Aniston, bo ja lubie, Life of Crime. No taki sobie.
www.youtube.com/watch?v=cWEeYH9P4mo
Coś jedzcze zaczęłam ale w półśnie i nie wiem juz co to było.... :-D
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1247
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Podobno w A380 można się też przełączać na różne kamerki z lotu, czyli, że jedna jest np. na ogonie, inna na spodzie, jakaś w kokpicie... Czy to prawda? g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

No sa rożne. Czy na ogonie to nie wiem. Ale z przodu tak, bo widać jak lądował było. Na dół chyba tez. Poprzednim razem patrzyłam. Teraz nie bo zwykle nic nie widać. Za wysoko. I głownie ocean. Bardzo ładnie wyładował zreszta. Z Kolumbii pierwszy pilot był. I ciekawe, taki kolos a tak gładko leciał! Nawet .. Zasnęłam zanim wystartował bo było troche spóźnienia bo jacyś ludzie sie przesiadali i ich samolot miał opóznienie. I czekaliśmy na nich. I zasnęłam zanim wystartował. Tak gładko leciał, ze jak sie obudziłam to myślałam, ze jeszcże czekamy. Poza tym jacyś ludzie nie wsiedli co mieli wsiąść albo ich przegapili bo ich szukali. W dzisiejszych czasach samolot nie poleci jezeli ktoś nie wsiadł a jego bagaże tak. Wiec jak sie nie znajda ci ludzie to trzeba wyładowywać bagaż.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Acha. I jeszcze jeden film, zapomniałam. O zonie, ktora mieszkała z mężem, który był seryjnym morderca i nic nie wiedziała aż kiedyś w garażu znalazła rzeczy tych wszystkich zabitych kobiet.
No dramat. WyobrażaCie sobie byc z kimś i tak bardzo go nie znac?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhilda pisze:WyobrażaCie sobie byc z kimś i tak bardzo go nie znac?
Bruniu. To tylko film. Choć z drugiej strony czytając newsy ze Stanów o tym jak dwuletnie dziecko zastrzeliło siebie lub matkę...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

No film. Czyli uważasz za niemożliwe byc, mieszkać z kimś i nie wiedzieć, ze jest morderca? Seryjnym na dodatek.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhilda pisze:Czyli uważasz za niemożliwe byc, mieszkać z kimś i nie wiedzieć, ze jest morderca? Seryjnym na dodatek.
Niestety chyba można. Ale, na szczęście, to są pojedyncze przypadki :-)
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7213
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Tak tylko sie pytalam ale tez mysle, że mozna. Trzeba rzeczywiście beczkę soli, zeby kogoś poznać....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”