Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?

Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?
"Pan kucający"
13%
 13%  [ 2 ]
"Pieczęć"
40%
 40%  [ 6 ]
Inne logo (masz jakiś pomysł?"
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2013-08-13, 09:51   

johny napisał/a:

Ej, Czesio, chyba trochę jednak przesadzasz. W mojej opinii te drogowskazy pokazują, że gdziekolwiek spojrzymy do naszego forum to czekają nas ciekawe rzeczy, które mogą być zaczątkiem nowej przygody. Jednemu spodoba się keszowanie a innemu przeżywanie przygody w postaci szukania inspiracji przez Nienackiego tak jak robi to TomaszK... Nie odbierał bym tego w sposób, który sugeruje: Idziesz z nami albo spadaj W żaden sposób nie jesteśmy TWA i pewnie nie chcemy tego. To jest miejsce, w którym każdy odnajdzie to co go interesuje. Ot tyle...

Bo widzisz johny, logo powinno zachęcać do dołączenia do nas, powinno być zaproszeniem do przygody, która jak mawiał sam Tomasz daje znak. Jeden, jedyny, który powinien być od razu rozpoznany. A jeśli mamy ten znak w każdym kierunku, to bez względu na to co wybierzemy to i tak dostaniemy przygodę. No sorki, ale ja tak właśnie to odbieram.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

johny
Moderator

Wysłany: 2013-08-13, 09:55   

Czesio1 napisał/a:
Ale ja spojrzałem na to z perspektywy POTENCJALNEGO Forowicza, czyli takiego który dopiero zdąża do nas i natknąwszy się na dwie takie same propozycje dochodzi do wniosku że cokolwiek wybierze i tak będzie dobre.

Ja myślę, że potencjalny forowicz chyba nie będzie się skupiał przede wszystkim na logo ale swoją uwagę skieruje na to co forum będzie miało mu do zaproponowania. Dlatego raczej przejrzy prędzej listę działów i tematów i na tej podstawie podejmie decyzję czy zarejestrować się czy też nie. Dlatego wydaje mi się, że musimy tu poświęcić jak najwięcej pracy aby nasza oferta była adekwatna do oczekiwań potencjalnych forowiczów. Ad hoc zakładamy chyba, że nie kierujemy swojej propozycji tylko do miłośników Samochodzika.
XIII VII III I V XVIII XIV 1

johny
Moderator

Wysłany: 2013-08-13, 09:59   

Czesio1 napisał/a:
A jeśli mamy ten znak w każdym kierunku, to bez względu na to co wybierzemy to i tak dostaniemy przygodę. No sorki, ale ja tak właśnie to odbieram.

Ja widzę pewne rozwiązanie kompromisowe! Dwa drogowskazy. Jeden z jednej strony Radzynia a drugi z drugiej. Oba skierowane w stronę... bramy zamkowej... :-)

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2013-08-13, 10:10   

johny napisał/a:

Dlatego wydaje mi się, że musimy tu poświęcić jak najwięcej pracy aby nasza oferta była adekwatna do oczekiwań potencjalnych forowiczów.

Słusznie prawisz johny. :564:

johny napisał/a:

Ja widzę pewne rozwiązanie kompromisowe! Dwa drogowskazy. Jeden z jednej strony Radzynia a drugi z drugiej. Oba skierowane w stronę... bramy zamkowej... :-)

Oj tam, oj tam, przecież możemy zostawić i tę opcję, która jest aktualnie na stronie. Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek. :-)

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

johny
Moderator

Wysłany: 2013-08-13, 10:16   

Czesio1 napisał/a:
Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek.

No to musimy coś postanowić ostatecznie bo tak będziemy dywagować w nieskończoność! :-)

Czesio1
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2013-08-13, 10:24   

johny napisał/a:
Czesio1 napisał/a:
Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek.

No to musimy coś postanowić ostatecznie bo tak będziemy dywagować w nieskończoność! :-)

Dokładnie.

johny
Moderator

Wysłany: 2013-08-13, 10:30   

Czesio1 napisał/a:
johny napisał/a:
Czesio1 napisał/a:

Dokładnie.

Kacie... YYYYYYY, przepraszam, Ojcze czyń zatem swoją powinność! Wybieraj! Jesteś przecież Primus Inter Pares :-D :-D :-D

Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Użytkownik chwilowo nieaktywny

Wysłany: 2013-08-13, 10:37   

Mnie się bardzo podoba logo, które jest na tatrzańskim filmiku (oczywiście należy zmienić tekst na znakach). Jest spójne i ładnie skomponowane. Może zrobić ankietkę w stylu chcesz to logo/nie chcesz tego logo?

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-13, 16:50   

Aldona napisał/a:
Ja chcę kucającego. :)

Ja też. :-)

misia
Zlotowicz

Wysłany: 2013-08-13, 22:55   

Ja jestem za zamkiem z drogowskazami g;)

"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles

Odpowiedz do tematu