Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?

Dział poświęcony ankietom

Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?

Czas głosowania minął 12 sie 2013, 08:52

"Pan kucaj±cy"
2
13%
"Pieczêæ"
6
40%
Inne logo (masz jaki¶ pomys³?"
7
47%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Ej, Czesio, chyba trochę jednak przesadzasz. W mojej opinii te drogowskazy pokazują, że gdziekolwiek spojrzymy do naszego forum to czekają nas ciekawe rzeczy, które mogą być zaczątkiem nowej przygody. Jednemu spodoba się keszowanie a innemu przeżywanie przygody w postaci szukania inspiracji przez Nienackiego tak jak robi to TomaszK... Nie odbierał bym tego w sposób, który sugeruje: Idziesz z nami albo spadaj W żaden sposób nie jesteśmy TWA i pewnie nie chcemy tego. To jest miejsce, w którym każdy odnajdzie to co go interesuje. Ot tyle...
Bo widzisz johny, logo powinno zachęcać do dołączenia do nas, powinno być zaproszeniem do przygody, która jak mawiał sam Tomasz daje znak. Jeden, jedyny, który powinien być od razu rozpoznany. A jeśli mamy ten znak w każdym kierunku, to bez względu na to co wybierzemy to i tak dostaniemy przygodę. No sorki, ale ja tak właśnie to odbieram.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Ale ja spojrzałem na to z perspektywy POTENCJALNEGO Forowicza, czyli takiego który dopiero zdąża do nas i natknąwszy się na dwie takie same propozycje dochodzi do wniosku że cokolwiek wybierze i tak będzie dobre.
Ja myślę, że potencjalny forowicz chyba nie będzie się skupiał przede wszystkim na logo ale swoją uwagę skieruje na to co forum będzie miało mu do zaproponowania. Dlatego raczej przejrzy prędzej listę działów i tematów i na tej podstawie podejmie decyzję czy zarejestrować się czy też nie. Dlatego wydaje mi się, że musimy tu poświęcić jak najwięcej pracy aby nasza oferta była adekwatna do oczekiwań potencjalnych forowiczów. Ad hoc zakładamy chyba, że nie kierujemy swojej propozycji tylko do miłośników Samochodzika.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:A jeśli mamy ten znak w każdym kierunku, to bez względu na to co wybierzemy to i tak dostaniemy przygodę. No sorki, ale ja tak właśnie to odbieram.
Ja widzę pewne rozwiązanie kompromisowe! Dwa drogowskazy. Jeden z jednej strony Radzynia a drugi z drugiej. Oba skierowane w stronę... bramy zamkowej... :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Dlatego wydaje mi się, że musimy tu poświęcić jak najwięcej pracy aby nasza oferta była adekwatna do oczekiwań potencjalnych forowiczów.
Słusznie prawisz johny. :564:
johny pisze: Ja widzę pewne rozwiązanie kompromisowe! Dwa drogowskazy. Jeden z jednej strony Radzynia a drugi z drugiej. Oba skierowane w stronę... bramy zamkowej... :-)
Oj tam, oj tam, przecież możemy zostawić i tę opcję, która jest aktualnie na stronie. Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek.
No to musimy coś postanowić ostatecznie bo tak będziemy dywagować w nieskończoność! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Czesio1 pisze:Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek.
No to musimy coś postanowić ostatecznie bo tak będziemy dywagować w nieskończoność! :-)
Dokładnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
johny pisze:
Czesio1 pisze:Tylko musimy się na nią konkretnie zdecydować. Bo wiadomo ile głosów tyle pomysłów. Zlot w Tumie coraz bliżej więc dobrze by było żeby nie obył się on bez forowych koszulek.
No to musimy coś postanowić ostatecznie bo tak będziemy dywagować w nieskończoność! :-)
Dokładnie.
Kacie... YYYYYYY, przepraszam, Ojcze czyń zatem swoją powinność! Wybieraj! Jesteś przecież Primus Inter Pares :-D :-D :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Mnie się bardzo podoba logo, które jest na tatrzańskim filmiku (oczywiście należy zmienić tekst na znakach). Jest spójne i ładnie skomponowane. Może zrobić ankietkę w stylu chcesz to logo/nie chcesz tego logo?
Załączniki
logo.png
logo.png (56.7 KiB) Przejrzano 8208 razy
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Aldona pisze:Ja chcę kucającego. :)
Ja też. :-)
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Ja jestem za zamkiem z drogowskazami g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
ODPOWIEDZ