Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?

Dział poświęcony ankietom

Jakie logo naszego forum najbardziej by Ci odpowiadało?

Czas głosowania minął 12 sie 2013, 08:52

"Pan kucaj±cy"
2
13%
"Pieczêæ"
6
40%
Inne logo (masz jaki¶ pomys³?"
7
47%
 
Liczba głosów: 15

Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

A może jakaś postać, nie musi być znana. Na przykład gość w stroju podróżniczym, charakterystycznym hełmie i z lunetą ( nie musi kucać :-D ).
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

A może człowiek czytający otwartą książkę przy pomocy latarki, bądź coś podobnego?
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Von Dobeneck pisze:charakterystycznym hełmie
STAHLHELM M42 FELDGRAU :-D
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

...tudzież motocyklowym... :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

barttez pisze:STAHLHELM M42 FELDGRAU :-D
:-DDD udało Ci się. :-P Miałem na myśli taki podróżniczy, jaki miał na przykład myśliwy z Jumanji, który polował na Robina Williamsa. :-D :-PPP
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... YuYlHQ1Uzw
Awatar użytkownika
Jacekxt
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 08:44
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Jacekxt »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Ja to bym widział te kontury zamku radzyńskiego, wcześniej zaproponowanego przez zbychowca a obok również symboliczny słupek z rozetą szlaków turystycznych (taki ze strzałkami).
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Jecek!!!! nie rób takich jaj przy obiedzie :-D wszystko mam uparskane.....
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Aldona pisze:Jecek!!!! nie rób takich jaj przy obiedzie :-D wszystko mam uparskane.....
Chlapacze Aldi trzeba zakupić :-P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tomasz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 110
Rejestracja: 09 lip 2013, 17:26
Miejscowość: Klaukendorf, Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomasz72 »

Wielki Mistrz Jacek von Tenere powraca!!! :-D :-D :-D :-D ;-)
"W swoich planach zawsze uwzględniaj przestrzeń dla drugiego człowieka."
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Czesio1 pisze:Chlapacze
chlapacze sa do chlapania
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Aldona pisze:
Czesio1 pisze:Chlapacze
chlapacze sa do chlapania
Spoko, będzie śliniaczek! :-P
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

johny pisze:
Aldona pisze:
Czesio1 pisze:Chlapacze
chlapacze sa do chlapania
Spoko, będzie śliniaczek! :-P
wariaci :-D
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Tomasz72 pisze:Wielki Mistrz Jacek von Tenere
:564: :564: :564: :564:
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Teraz logo mi się podoba. Jeszcze można by zabrać wypełnienie ścian zamku a pozostawić tylko kontury. Wówczas będzie pasowało jak ulał do szlakowskazów. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Zamek z drogowskazami jest super, lepszy niż pieczęć i 'pan kucający'. Trzeba tylko doszlifować g;)
Natomiast napis dzisiaj jak tylko weszłam po dwóch dniach niebytu, nie bardzo mi się spodobał, tzn.czcionka. Za bardzo z Germanią mi się kojarzy akurat g:\
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze:Zamek z drogowskazami jest super, lepszy niż pieczęć i 'pan kucający'. Trzeba tylko doszlifować g;)
Natomiast napis dzisiaj jak tylko weszłam po dwóch dniach niebytu, nie bardzo mi się spodobał, tzn.czcionka. Za bardzo z Germanią mi się kojarzy akurat g:\
Czcionka to najmniejszy problem, można zmienić. Chodzi tylko o style logo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Czy można uznać, że "Inne logo" a ankiecie to konkretnie sylwetka zamku i drogowskazy?
Czy raczej dodamy Radzyń do opcji ankiety a "Inne logo" będzie oznaczać coś jeszcze innego?
Jednym słowem - chciałbym zagłosować na Radzyń ale nie na kota w worku.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Ja chcę kucającego. :)
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Radzyń
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze:Czy można uznać, że "Inne logo" a ankiecie to konkretnie sylwetka zamku i drogowskazy?
Ponieważ konkretne inne pomysły nie padły to można tak właśnie uznać.
Kynokephalos pisze: Czy raczej dodamy Radzyń do opcji ankiety a "Inne logo" będzie oznaczać coś jeszcze innego?
Dodanie kolejnej opcji w trakcie trwania ankiety, gdy już wiele osób oddało głos, mija sie z celem. Także Kyno śmiało klikaj na "Inne".

A skoro już jesteśmy w temacie to może zostawmy jako logo sam kontu zamku radzyńskiego? Bo te drogowskazy to dość niewygodny temat. Opcja "przygoda"-"nuda" wywołała pewne kontrowersje, ale i przy obecnej wersji "przygoda"-"przygoda" mam mieszane odczucia. Niby z jednej strony budzi przyjazne skojarzenia z naszym pierwszym radzyńskim zlotem, gdy bez względu na to gdzie kto spał czy na zamku (jak wskazuje lewe ramię drogowskazu) czy w motelu (jak kieruje prawe ramię drogowskazu) to i tak wszyscy przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Ale z drugiej strony jeśli potencjalny Forowicz stanie przed takim drogowskazem to będzie mu wszystko jedno, czy pójdzie w lewo (i dołączy do nas na forum) czy też skręci w prawo (czyli odrzuci nasze zaproszenie do wspólnej forowej zabawy) to i tak przeżyje przygodę. "Czy z wam czy bez was wszystko mi jedno" - pomyśli przez drogowskazem.
Może więc zostawmy sam kontur zamku na logo? Do tego napis u góry "Z przygodą na ty" a pod spodem adres naszego forum. Cóż Wy na to Drodzy Forowicze?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

A może element ogniska lub namiotu przed zamkiem lub w miejscu drogowskazu :-)
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

A może ognisko z drogowskazu, namiotu i choinki na dziedzińcu zamkowym?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Moim zdaniem logo powinno być proste, dlatego moim zdaniem kontur zamku plus podstawowe informacje czyli adres forum i nasze motto byłyby wystarczające.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Ale z drugiej strony jeśli potencjalny Forowicz stanie przed takim drogowskazem to będzie mu wszystko jedno, czy pójdzie w lewo (i dołączy do nas na forum) czy też skręci w prawo (czyli odrzuci nasze zaproszenie do wspólnej forowej zabawy) to i tak przeżyje przygodę. "Czy z wam czy bez was wszystko mi jedno" - pomyśli przez drogowskazem.
Nie odbieram rysunku w ten sposób, że my - forowicze - mieszkamy w zamku a przybysz może do nas dołączyć i przeżyć przygodę albo odejść w prawo i przeżyć nudę/inną przygodę. Odbieram go tak, że my - forowicze - wędrujemy sobie drogą i oto docieramy do kolejnych rozstai, gdzie los kolejny raz mnoży przed nami możliwości doświadczenia czegoś ciekawego. W lewo potężny zamek, w prawo inna tajemnica. Może skarb, może wierzba Kuwasy, tysiącletnia puszcza, modrzewiowy kościólek, uzdrawiające żródełko? Tu szlak i tam szlak. Jeszcze nigdy nie napotkałem szlaku, który prowadziłby do nudy.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Jestem tego samego zdania co kolega Kynokephalos. Uważam, że zarówno kontur zamku jak i szlakowskaz jest najbardziej na miejscu. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Niby z jednej strony budzi przyjazne skojarzenia z naszym pierwszym radzyńskim zlotem, gdy bez względu na to gdzie kto spał czy na zamku (jak wskazuje lewe ramię drogowskazu) czy w motelu (jak kieruje prawe ramię drogowskazu) to i tak wszyscy przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Ale z drugiej strony jeśli potencjalny Forowicz stanie przed takim drogowskazem to będzie mu wszystko jedno, czy pójdzie w lewo (i dołączy do nas na forum) czy też skręci w prawo (czyli odrzuci nasze zaproszenie do wspólnej forowej zabawy) to i tak przeżyje przygodę. "Czy z wam czy bez was wszystko mi jedno" - pomyśli przez drogowskazem.
Ej, Czesio, chyba trochę jednak przesadzasz. W mojej opinii te drogowskazy pokazują, że gdziekolwiek spojrzymy do naszego forum to czekają nas ciekawe rzeczy, które mogą być zaczątkiem nowej przygody. Jednemu spodoba się keszowanie a innemu przeżywanie przygody w postaci szukania inspiracji przez Nienackiego tak jak robi to TomaszK... Nie odbierał bym tego w sposób, który sugeruje: Idziesz z nami albo spadaj W żaden sposób nie jesteśmy TWA i pewnie nie chcemy tego. To jest miejsce, w którym każdy odnajdzie to co go interesuje. Ot tyle...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Dodanie kolejnej opcji w trakcie trwania ankiety, gdy już wiele osób oddało głos, mija sie z celem.
No wiem, ale z drugiej strony ktoś mógł wybrąć "inne" wcale nie mając na myśli logo z zamkiem, a teraz jego głos będzie liczony jako głos na zamek.
Oprócz kucającego, pieczęci i zamku były i inne pomysły na logo (Von Dobenecka i Szczotawa). Choć ich pomysły się nie wykrystalizowały, możliwe że ktoś kliknął "inne" mając na myśli właśnie te koncepcje.
Możliwe też, że ktoś kliknął "inne" bo żaden z dotychczas przedstawionych pomysłów mu się nie podoba i chciał głosować za dalszymi poszukiwaniami.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Kynokephalos pisze:Odbieram go tak, że my - forowicze - wędrujemy sobie drogą i oto docieramy do kolejnych rozstai, gdzie los kolejny raz mnoży przed nami możliwości doświadczenia czegoś ciekawego. W lewo potężny zamek, w prawo inna tajemnica. Może skarb, może wierzba Kuwasy, tysiącletnia puszcza, modrzewiowy kościólek, uzdrawiające żródełko? Tu szlak i tam szlak. Jeszcze nigdy nie napotkałem szlaku, który prowadziłby do nudy.
:564: :564: :564:
Jednak my wszyscy mam coś wspólnego! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Ej, Czesio, chyba trochę jednak przesadzasz. W mojej opinii te drogowskazy pokazują, że gdziekolwiek spojrzymy do naszego forum to czekają nas ciekawe rzeczy, które mogą być zaczątkiem nowej przygody. Jednemu spodoba się keszowanie a innemu przeżywanie przygody w postaci szukania inspiracji przez Nienackiego tak jak robi to TomaszK... Nie odbierał bym tego w sposób, który sugeruje: Idziesz z nami albo spadaj W żaden sposób nie jesteśmy TWA i pewnie nie chcemy tego. To jest miejsce, w którym każdy odnajdzie to co go interesuje. Ot tyle...
No cóż ja takie mam odczucia patrząc na drogowskaz czy to "przygoda"-"nuda" czy też "przygoda"-"przygoda". Ale ja spojrzałem na to z perspektywy POTENCJALNEGO Forowicza, czyli takiego który dopiero zdąża do nas i natknąwszy się na dwie takie same propozycje dochodzi do wniosku że cokolwiek wybierze i tak będzie dobre. Ty natomiast piszesz już o podejściu już ZAREJESTROWANEGO Forowicza i tu się z Tobą zgodzę.
Kynokephalos pisze: No wiem, ale z drugiej strony ktoś mógł wybrąć "inne" wcale nie mając na myśli logo z zamkiem, a teraz jego głos będzie liczony jako głos na zamek.
Oprócz kucającego, pieczęci i zamku były i inne pomysły na logo (Von Dobenecka i Szczotawa). Choć ich pomysły się nie wykrystalizowały, możliwe że ktoś kliknął "inne" mając na myśli właśnie te koncepcje.
Możliwe też, że ktoś kliknął "inne" bo żaden z dotychczas przedstawionych pomysłów mu się nie podoba i chciał głosować za dalszymi poszukiwaniami.
Datego przy opcji "Inne" było podane pytanie pomocnicze "czy masz jakiś pomysł". Ale niestety inne konkretne pomysły nie padły.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ